13 Temmuz 2009, Pazartesi 18:02:25

Sivil havacılık zirvesi KKTC'de toplanıyor

Kısa adı TÖSHİD olan Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği Yönetim Kurulu, aylık toplantısını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) ile ortak yapacak.
  • EĞER HER ÖLEN İNSAN VAKTİ GELDİĞİ ZAMAN TABİKİ..SEVGİ VE SAYGI İLE GÖMÜLMEK İSTER..HER KİM OLURSANIZ OLUN İSTERSENİZ ÜST İSTERSENİZALT ..BU MODA DEVAM EDİYOR..YÖNETİCİLER SINIF YARATARAK..KENDİLERİNİ ÜST DÜZEY HER NE DEMEKSE ..ANCAK ÖMER HOCA DİYE BİRİSİ VAR ..GÖMÜN DEDİMİ NE ÜSTÜ NE ALTI KALIYOR.HEMEN 5 DAKİKADA TOPRAPI ÖRTÜYORLAR..VE SEN ALTTASIN ÜSTTE DEĞİL..SEVGİLİTÖSİAT ÇILAR.KENDİNİZE DİKKAT EDİN.
  • HANGİ YOCUNUZ BİLET ÜCRETİNİ VERMEDEN UÇAĞA BİNDİ...YAPMAYIN SİZLER PARALARI ALIP HOVARDALIK YAPIN HESABINIZI BİLMEYİN SONRA SHGM GELSİN SİZE DESTEK OLSUN YOK BÖYLE TİCARET ..SN A DURU..SİZİN SORUNLARINIZA NASIL ÇÖZÜM ÜRETECEK MERAK EDİYORUM..HARCAYIN HESAPSIZCA SONRA DEVLET SAHİP ÇIKSIN ..YOK BÖYLE BİR TİCARET
  • BENİM BİLDİĞİM SHGM HENÜZ ÖZELLEŞTİRİLMİŞ BİR FEDERASYON YAPISI YOK ..SİZLER BİR ANLAM VERDİNİZMİ.KARŞILIKLI BİRBİRİNİ AĞIRLAMADAN BAŞKA NE OLABİLİR. ANCAK SİZ KURALLARI BİR MÜDDET İYANLIŞ YOL BU HLAL ETMEK GİBİ BİR DÜŞÜNCENİZ OLURSA TABİKİ KIBRISTA TOPLANTI YAPARSINIZ..ÖMÜR BOYU YAPILAN HATALAR DEVAM EDECEK. YAPTIRIM GÜCÜ YOK ..YERSEN YEMEĞİ OLMAZ BE AKRDEŞİM..VAZGEÇ İN BU İŞLERDEN.
  • Hepsi iyi güzel de TÖSHİD'in toplantısına neden SHGM Genel Müdürü başkanlık eder anlamadım! Toplantıyı kim düzenliyor, kim kimi ne sıfatla davet ediyor? Ortak toplantı diyeceğim ama haberde TÖSHİD'in aylık toplantısı diyor...

Sivil Havacılık Genel Müdürü Dr. Ali Arıduru ve kurum üst yöneticilerinin de katılımıyla yapılacak olan ortak toplantı ile ilgili olarak bir açıklama yapan TÖSHİD Genel Sekreteri Musa Alioğlu "Bu tür toplantıların ilkini Antalya'da gerçekleştirdik. Sektörün geniş bir katılımıyla yapılan böyle toplantılarda sorunlara çözümler arıyor, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. SHGM Genel Müdürü Dr. Ali Arıduru'nun toplantılara bizzat katılıp başkanlık yapması bizim için çok yararlı oluyor. Halledilmesi gereken sorunlar, orada masaya yatırılıyor ve çözüm önerileri tarıtışılıyor. Bu kez geniş katılım yerine, sadece yönetim kurulumuz, SHGM’nin genel müdürü ve üst düzey yöneticileri  ile bir araya gelerek güncel sorunları görüşeceğiz. Doğaldır ki, toplantının yapıldığı yer olan KKTC'nin sivil havacılık sorunları da bu toplantıda gündeme gelecektir." dedi.

Toplantının, 17 Temmuz Cuma sabahı Girne'de başlayacağını ve Pazar akşamı sona ereceğini sözlerine ekleyen TÖSHİD Genel Sekreteri Alioğlu " Domuz gribinden, petrol fiyatlarının artışına kadar büyük küçük bütün sorunları orada teker teker ele alıp, çareler üretmenin gayreti içinde olacağız. Bu konuda başta SHGM Genel Müdürü Dr. Ali Arıduru ve çalışma arkadaşlarının görüş ve önerilerinin yanı sıra yönetim kurulu arkadaşlarımızın da fikirleri bize ışık tutacaktır " diye konuştu.

Sivil havacılık zirvesi KKTC'de toplanıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
EĞER HER ÖLEN İNSAN VAKTİ GELDİĞİ ZAMAN TABİKİ..SEVGİ VE SAYGI İLE GÖMÜLMEK İSTER..HER KİM OLURSANIZ OLUN İSTERSENİZ ÜST İSTERSENİZALT ..BU MODA DEVAM EDİYOR..YÖNETİCİLER SINIF YARATARAK..KENDİLERİNİ ÜST DÜZEY HER NE DEMEKSE ..ANCAK ÖMER HOCA DİYE BİRİSİ VAR ..GÖMÜN DEDİMİ NE ÜSTÜ NE ALTI KALIYOR.HEMEN 5 DAKİKADA TOPRAPI ÖRTÜYORLAR..VE SEN ALTTASIN ÜSTTE DEĞİL..SEVGİLİTÖSİAT ÇILAR.KENDİNİZE DİKKAT EDİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
HANGİ YOCUNUZ BİLET ÜCRETİNİ VERMEDEN UÇAĞA BİNDİ...YAPMAYIN SİZLER PARALARI ALIP HOVARDALIK YAPIN HESABINIZI BİLMEYİN SONRA SHGM GELSİN SİZE DESTEK OLSUN YOK BÖYLE TİCARET ..SN A DURU..SİZİN SORUNLARINIZA NASIL ÇÖZÜM ÜRETECEK MERAK EDİYORUM..HARCAYIN HESAPSIZCA SONRA DEVLET SAHİP ÇIKSIN ..YOK BÖYLE BİR TİCARET

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
BENİM BİLDİĞİM SHGM HENÜZ ÖZELLEŞTİRİLMİŞ BİR FEDERASYON YAPISI YOK ..SİZLER BİR ANLAM VERDİNİZMİ.KARŞILIKLI BİRBİRİNİ AĞIRLAMADAN BAŞKA NE OLABİLİR. ANCAK SİZ KURALLARI BİR MÜDDET İYANLIŞ YOL BU HLAL ETMEK GİBİ BİR DÜŞÜNCENİZ OLURSA TABİKİ KIBRISTA TOPLANTI YAPARSINIZ..ÖMÜR BOYU YAPILAN HATALAR DEVAM EDECEK. YAPTIRIM GÜCÜ YOK ..YERSEN YEMEĞİ OLMAZ BE AKRDEŞİM..VAZGEÇ İN BU İŞLERDEN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Hepsi iyi güzel de TÖSHİD'in toplantısına neden SHGM Genel Müdürü başkanlık eder anlamadım! Toplantıyı kim düzenliyor, kim kimi ne sıfatla davet ediyor? Ortak toplantı diyeceğim ama haberde TÖSHİD'in aylık toplantısı diyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000