16 Şubat 2012, Perşembe 01:57:54

SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI'NA FLAŞ ATAMA

Sivil Havacılık Genel Müdür Yardımcılığı'na atama yapıldı.Bu atamayla birlikte SHGM'de üçüncü genel müdür yardımcısı makamı da doldurulmuş oldu. Peki, yeni genel müdür yardımcısı kim?
  • Öncelikle kendisi Albay'dır. TSK'dan emeklidir. YAS kararlarıyla atılmamıştır. Erzincanlı'da değildir. Doğruluktan taviz vermeyeceği için sevmeyeni çok olacaktır. Ülke menfaatlerini, makam dahil her şeyin üstünde tutacağına inanıyorum. Allah muvaffak etsin. Tanımayan, çalışmayan arkadaşların, yorumlarını zaman içinde yapmaları daha doğru olur. Bizler de temenni de bulunuyoruz. Nihayetinde, "Kişinin iştir aynası, lafa bakılmaz" derler.
  • Ben emekli Tumgeneral biliyorum uzaya gidecek arac imal ediyor. Tanimayinca artik bu emekli arkadaslara supheyle bakmaya basladi millet dogal olarak. Her TSK emeklisi bir degil tabi. THK nin ki tam bir karasi. Gozumuzun icine baka baka 2013te test ucusu 2014 ucak uretimi 2023 te uzay gemisi yapiyoruz diyor. Uretim tesislerini hayata geciyoruz diyor. Yani her jet pilotuna guvenilmiyor ki. Dileriz akli selim biridir ve gercekten ulkemiz icin calisir. Ulke hepimizin bizlerde kaygilanmakta hakliyiz bu orneleri gorunce. Kusura bakmayin verdigimiz rahatsizliktan.
  • TÜM HAVACILIK CAMİASINA HAYIRLI OLSUN. ÇOK İSABETLİ BİR SEÇİM. ALLAH-U TEALA MUVAFFAK VE HAYIRLI KILSIN.
  • SHGM'de çalışmak için lojistik uzmanlığına ihtiyaç olduğunu veya lojistik bilgisinin zorunlu olduğunu bilmiyordum bağışlayın. Kardeşim yıllardır her ortamda söğleyip duruyorum. Askeri havacılık başka sivil havacılık başka. Askeri pilotluk başka sivil pilotluk başka. Senin arkadaşın gerçekten pilotsa gerçek pilotların uçakların kokpitinde olduğunu da biliyoruz. Bir pilot ki kokpitte piloluk yapmak yerine SHGM de memurluk yapmayı tercih ederse vallahi kendisi bilir. Yani kendi düşen ağlamaz demek istiyorum
 Resmi Gazete'de yayınlanan atamada Mehmet Fatih Olcay'ın yeni genel müdür yardımcısı olduğu açıklandı. İşte Resmi Gazete'de yayınlanan atama.

Karar Sayısı : 2012/118

1 – Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve + 3600 ek göstergeli Sivil Havacılık Genel Müdür Yardımcılığına Mehmet Fatih OLCAY’ın atanması, 657 sayılı Kanunun değişik 93 üncü maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.


2 – Bu Kararı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı yürütür.

15/2/2012

SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI'NA FLAŞ ATAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 6 yıl önce
Öncelikle kendisi Albay'dır. TSK'dan emeklidir. YAS kararlarıyla atılmamıştır. Erzincanlı'da değildir. Doğruluktan taviz vermeyeceği için sevmeyeni çok olacaktır. Ülke menfaatlerini, makam dahil her şeyin üstünde tutacağına inanıyorum. Allah muvaffak etsin. Tanımayan, çalışmayan arkadaşların, yorumlarını zaman içinde yapmaları daha doğru olur. Bizler de temenni de bulunuyoruz. Nihayetinde, "Kişinin iştir aynası, lafa bakılmaz" derler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ben emekli Tumgeneral biliyorum uzaya gidecek arac imal ediyor. Tanimayinca artik bu emekli arkadaslara supheyle bakmaya basladi millet dogal olarak. Her TSK emeklisi bir degil tabi. THK nin ki tam bir karasi. Gozumuzun icine baka baka 2013te test ucusu 2014 ucak uretimi 2023 te uzay gemisi yapiyoruz diyor. Uretim tesislerini hayata geciyoruz diyor. Yani her jet pilotuna guvenilmiyor ki. Dileriz akli selim biridir ve gercekten ulkemiz icin calisir. Ulke hepimizin bizlerde kaygilanmakta hakliyiz bu orneleri gorunce. Kusura bakmayin verdigimiz rahatsizliktan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
TÜM HAVACILIK CAMİASINA HAYIRLI OLSUN. ÇOK İSABETLİ BİR SEÇİM. ALLAH-U TEALA MUVAFFAK VE HAYIRLI KILSIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
SHGM'de çalışmak için lojistik uzmanlığına ihtiyaç olduğunu veya lojistik bilgisinin zorunlu olduğunu bilmiyordum bağışlayın. Kardeşim yıllardır her ortamda söğleyip duruyorum. Askeri havacılık başka sivil havacılık başka. Askeri pilotluk başka sivil pilotluk başka. Senin arkadaşın gerçekten pilotsa gerçek pilotların uçakların kokpitinde olduğunu da biliyoruz. Bir pilot ki kokpitte piloluk yapmak yerine SHGM de memurluk yapmayı tercih ederse vallahi kendisi bilir. Yani kendi düşen ağlamaz demek istiyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000