14 Temmuz 2016, Perşembe 09:34:39

SHGM'nin cezasına Danıştay onayı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), bir pilota kestiği cezanın Danıştay tarafından onaylandığını açıkladı.
  • Ulkede kanunsuzlugun had safhada oldugu ve Danistsy Baskaninin kizinin saray denilen yerde calistigi,adalet mekanizmasinin bile adalet aradigi zaman ve mekanda bu karar son derece tarafli ve kanunsuzca oldugu cok acik,o yuzden kalbinizi yormayin birbirinizle ugrasmak ,karalamak yerine guclu olmak icin birlik olun yoksa bir zatin onunde 3 kurusluk menfaat icin cubbesinde olmayan dugmelerini ilikleyen hakimlerin verdigi kararlarin tarafsiz olabilecegini hayal bile etmeyin.Yazik ki ulke bitme noktasini gecmis gorrv yapmasi gereken kurumlar kopeksiz koyde degneksiz coban olmus neyleyim,shgm nin gecmisi ve bugunune bakinca aklima sadece rusvet,delil karartma ve isparta kazasindaki hapis cezalari geliyor.Bir hukuk insani olarak bu pilot arkadasa tavsiyem AYM YE MURACAAT VE SONRA AIHM NE.
  • Talpa bence bu arkadasi 3 aylik zararini karsilmali Talpa ne icin var
  • Muthis profesyonel dunya sandartlarini yakalamis hatta bir adimda onune gecmis SHGMmiz acaba Haziran -Eylul aylari arasinda koydugu is degistirme yasaginida Danistaya sormus mu ?
  • Talpa resmi bir kurum mu, olayı araştırma yetkisi mi var? Terbiye sınırını aşan, olayı küstahlık boyutuna ulaştıran kim olursa rapor edilmeli. Thy'nin yurtiçinde her alanda dokunulmaz olduğu ve göstermelik denetime tabi olduğu herkesin malumu. Bu pilot thy'de değil sanırım yoksa bu cezayı veremezlerdi. Ben haksız yere verildiğini düşünmüyorum olayı bilip bilmeden herkes saldırıya geçmiş. İstanbul kuledeki bayandan şikayeti olan raporunu shgm'ye yazmalı airporthaber'de resmi bir makam değil.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), bir pilota kestiği cezanın Danıştay tarafından onaylandığını açıkladı.

Hava trafik kontrolörü ile mevzuata aykırı konuşma yapan pilotun lisansını 3 ay askıya alan SHGM, bu cezanın Danıştay tarafından da onaylandığını duyurdu.

 

SHGM'nin cezasına Danıştay onayı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Himmm ~ 2 yıl önce
Ulkede kanunsuzlugun had safhada oldugu ve Danistsy Baskaninin kizinin saray denilen yerde calistigi,adalet mekanizmasinin bile adalet aradigi zaman ve mekanda bu karar son derece tarafli ve kanunsuzca oldugu cok acik,o yuzden kalbinizi yormayin birbirinizle ugrasmak ,karalamak yerine guclu olmak icin birlik olun yoksa bir zatin onunde 3 kurusluk menfaat icin cubbesinde olmayan dugmelerini ilikleyen hakimlerin verdigi kararlarin tarafsiz olabilecegini hayal bile etmeyin.Yazik ki ulke bitme noktasini gecmis gorrv yapmasi gereken kurumlar kopeksiz koyde degneksiz coban olmus neyleyim,shgm nin gecmisi ve bugunune bakinca aklima sadece rusvet,delil karartma ve isparta kazasindaki hapis cezalari geliyor.Bir hukuk insani olarak bu pilot arkadasa tavsiyem AYM YE MURACAAT VE SONRA AIHM NE.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Shgm ~ 2 yıl önce
Talpa bence bu arkadasi 3 aylik zararini karsilmali Talpa ne icin var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Is degistirme hakki ~ 2 yıl önce
Muthis profesyonel dunya sandartlarini yakalamis hatta bir adimda onune gecmis SHGMmiz acaba Haziran -Eylul aylari arasinda koydugu is degistirme yasaginida Danistaya sormus mu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Talpa ~ 2 yıl önce
Talpa resmi bir kurum mu, olayı araştırma yetkisi mi var? Terbiye sınırını aşan, olayı küstahlık boyutuna ulaştıran kim olursa rapor edilmeli. Thy'nin yurtiçinde her alanda dokunulmaz olduğu ve göstermelik denetime tabi olduğu herkesin malumu. Bu pilot thy'de değil sanırım yoksa bu cezayı veremezlerdi. Ben haksız yere verildiğini düşünmüyorum olayı bilip bilmeden herkes saldırıya geçmiş. İstanbul kuledeki bayandan şikayeti olan raporunu shgm'ye yazmalı airporthaber'de resmi bir makam değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000