28 Temmuz 2016, Perşembe 17:54:51

SHGM'den yolculara ceza

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), "Kural Tanımaz Yolcu" yönetmeliği kapsamında iki yolcuya idari para cezası uygulandığını açıkladı.
  • SHGM nin başka işi gücü yok zaten,ellerine sağlık.Başarılarının devamını dilerim. İş çıkarıyorlar kendilerine.İşleri bu.İş çığrından çıkmış zaten.Şunların yaptığına bak. şak şak şak.Bravo..
  • Desene SHGM yine harikalar yaratmış. Memleketin gündemine bak bunların gündemine bak. Sektör kriz yemiş yanıyor. Herkes bir bahaneyle çalışanını işten çıkarıyor işsizlik diz boyu. FETÖ ülkeyi nerdeyse ele geçirecekti. FETÖ sektörde at oynatıyor bunlarda hikaye anlatıyor. Siz de bu vizyon oldukça sırtımiz yerden kalkmaz.
  • Tutulan tutanaklarin cogu işleme alınmıyor sivil havaciliga bildirilmiyor heleki yer hizmetlerinin tuttuklari hepsi kagit israfi
  • 162₺ nedir ya ?! Caydiricilik etkisi ne olabilir ki kural tanimaz yolcunun cikardgi sorunlarin yaninda. Ver bi 10Bin ₺ bak bakalim elinde ki copu sokakta bile yere atabiliyor mu?

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), bugün yaptığı açıklamada iki yolcuya SHY-IPC (Kural Tanımaz Yolcu) yönetmeliği kapsamında idari para cezası uygulandığını açıkladı.

SHGM'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada bir dış hat ve bir de iç hat seferinde cezanın uygulandığı belirtildi.

Açıklamaya göre bin 162 TL idari para cezasının uygulandığı belirtildi.

SHGM'den yolculara ceza

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

işsiz ~ 12 ay önce
SHGM nin başka işi gücü yok zaten,ellerine sağlık.Başarılarının devamını dilerim. İş çıkarıyorlar kendilerine.İşleri bu.İş çığrından çıkmış zaten.Şunların yaptığına bak. şak şak şak.Bravo..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
no subject ~ 12 ay önce
+ Darbeye alkis mi tutuyorsun sen? - Alkis malkis yok! + Bi alkis sesi geliyor deminden beri sak sak.
Desene ~ 12 ay önce
Desene SHGM yine harikalar yaratmış. Memleketin gündemine bak bunların gündemine bak. Sektör kriz yemiş yanıyor. Herkes bir bahaneyle çalışanını işten çıkarıyor işsizlik diz boyu. FETÖ ülkeyi nerdeyse ele geçirecekti. FETÖ sektörde at oynatıyor bunlarda hikaye anlatıyor. Siz de bu vizyon oldukça sırtımiz yerden kalkmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tutanak ~ 12 ay önce
Tutulan tutanaklarin cogu işleme alınmıyor sivil havaciliga bildirilmiyor heleki yer hizmetlerinin tuttuklari hepsi kagit israfi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aviator ~ 12 ay önce
162₺ nedir ya ?! Caydiricilik etkisi ne olabilir ki kural tanimaz yolcunun cikardgi sorunlarin yaninda. Ver bi 10Bin ₺ bak bakalim elinde ki copu sokakta bile yere atabiliyor mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1162 ~ 12 ay önce
162 değil 1162
Aviator'a ~ 12 ay önce
Sen nasil okuyorsun anlamadim. 2ayri yerde 1.162TL yaziyor...
slm ~ 12 ay önce
1162 olmasin
Okuyucu ~ 12 ay önce
1162TL yorum yapmadan haberi bi okusaydın bu acele nedir
Slm'ye ~ 12 ay önce
Olsun, neden olmasınmış? daha bile fazla olsun. Size kalsa 10 TL yapacaksınız demekki.
Aviator ~ 12 ay önce
Ben zaten 1162 olarak okudum, 1162₺ az bile diyorum ucus guvenligi, ucaktan korkan insanlarin gerginliginin usune gerginlik, operasyonel gecikmeler, tga personeline ve polise ekstra stres yuk, ucak murettabatina diger yolcularina aciklama yapma ve sakinlestirme cabasi, aksayan baglantili seferler, koruk park ve anons basina odenen paralarin gideri hepsini topladiginzda 1162₺ caydirici bir rakam degil diye dusunuyorum. Klavye hatasindan 1162 yerine 162₺ yazmisim konu nerelere gelmis :)
son yazana ~ 12 ay önce
yemin ediyorum tek hücreli

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000