05 Ocak 2016, Salı 07:41:57

SHGM'den siber saldırı genelgesi

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, siber saldırılara karşı bir genelge yayımladı.
  • HAVA AMBULANS aylardır maaş alamıyor lütfen gereği THK undan hesap sorulsun
  • SHGMden yine reklam kokan hareketler. Yahu bu genelgede kendinize biçtiğiniz görev bakanlar kurulu kararıyla UDHBakanlığına verilmiş. Yetki görev ve sorumluluk onda yani. UDHB=SHGM değildir arkadaş artık bakanlığın içerisinde bile değilsiniz, üç kuruş fazla para alacaksınız diye bir kuruluş kanunu çıkarıp kendi ayağınıza sıktınız. bu genelge ile sektörde faaliyet gösteren kuruluşlardan istdiğiniz şeyleri birileri sizden ister de yapamazsınz diye alel acele böyle bir işe kalkışıp kendinizi güya kurtarmaya çalışmışsınız. Üstelik hadi diyelim ki sektördeki kuruluşlar bu denilenleri yaptı, shgm de hangi birim hangi bilgi ve tecrübe ile bu denetimleri yapacak. Bakanlığın bünyesinde bu işin en tepe uzmanlarından oluşan bir birim varken ve yıllardır bu görevi büyük gayretlerle yerine getirirken bile sıkıntılar yaşanıyor, siz bu lokmayı nasıl yutacaksınız .laf olsun beri gelsin.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, siber saldırılara karşı bir genelge yayımladı.

Buna göre siber güvenlik kurulu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı başkanlığında oluşturularak, siber güvenliğin sağlanmasına ilişkin politika, strateji ve eylem planları hazırlamak ve koordinasyonunu sağlamak görevi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na (UDHB) verilmiştir.

GENELGE İÇİN TIKLAYINIZ...

SHGM'den siber saldırı genelgesi

Facebook Yorum

Yorumlar

nerdesiniz ~ 2 yıl önce
HAVA AMBULANS aylardır maaş alamıyor lütfen gereği THK undan hesap sorulsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komedi ~ 2 yıl önce
SHGMden yine reklam kokan hareketler. Yahu bu genelgede kendinize biçtiğiniz görev bakanlar kurulu kararıyla UDHBakanlığına verilmiş. Yetki görev ve sorumluluk onda yani. UDHB=SHGM değildir arkadaş artık bakanlığın içerisinde bile değilsiniz, üç kuruş fazla para alacaksınız diye bir kuruluş kanunu çıkarıp kendi ayağınıza sıktınız. bu genelge ile sektörde faaliyet gösteren kuruluşlardan istdiğiniz şeyleri birileri sizden ister de yapamazsınz diye alel acele böyle bir işe kalkışıp kendinizi güya kurtarmaya çalışmışsınız. Üstelik hadi diyelim ki sektördeki kuruluşlar bu denilenleri yaptı, shgm de hangi birim hangi bilgi ve tecrübe ile bu denetimleri yapacak. Bakanlığın bünyesinde bu işin en tepe uzmanlarından oluşan bir birim varken ve yıllardır bu görevi büyük gayretlerle yerine getirirken bile sıkıntılar yaşanıyor, siz bu lokmayı nasıl yutacaksınız .laf olsun beri gelsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğru valla ~ 2 yıl önce
SHGM iş bulamayınca havalimanlarında toplantı ve çalıştay yapmak için yeni bir yol bulmuş. Hadi bakalım ne kadar gidecek bu iş.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000