22 Haziran 2009, Pazartesi 20:06:16

SHGM'DEN FEVZİ ALTUNBULAK AÇIKLAMASI

Best Havayolları tarafından işten çıkartılan Kaptan Pilot Fevzi Altunbulak'ın "İşten çıkartılmamı SHGM istedi" şeklinde yaptığı açıklamaya SHGM sessiz kalamadı. SHGM konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı.
  • Neyi açıklıyorsunuz? Var mı öyle şey? Biz yaptık diyecek evet, diyecek var mı? Böyle bir şeyi ancak Fevzi Kaptan yapardı. O da zaten açık sözlülüğünden dolayı şimdilik köti kişi. Yarın bir mühür alırsa eline, şimdi aleyhine yazanlar karşısında kuyruğa geçerler. SHGM'ü olursa ne yapacaksınız?
  • Fevzi Altınbulakı iyi tanırız onu inkar etmekle biz gerçekleri yaşayan gerçek havacılarıda karşınıza alıyorsunuz .GÜNAH
  • adı geçen PİLOT ,FEVZİ ALTINBULAK bilgi ve tecrübesiyle sivil havacılıga yön vermiş eşine münhasır bir karakterdir.
  • feyzi kaptan sivil havacılı ıcın bır dahı bır lıder vasfında sahsıyettır ,bir o birde diger pilotlar diye tanımlayabılırsınız .kendisini bir cok bilir kişi raporlarından tanırım.

"Son dönemlerde çeşitli medya organlarında, 25.03.2009 tarihinde Kahramanmaraş’ta meydana gelen Helikopter Kazasını araştırmak üzere Türkiye Büyük Millet Meclisi bünyesinde kurulan Araştırma Komisyonuna bilgi verdiği için bir pilotun, Genel Müdürlüğümüz talebi ve baskısıyla işten çıkartılması iddialarını içeren bazı haberler yer almıştır.

 

Söz konusu iddialar gerçeği kesinlikle yansıtmamaktadır ve doğru değildir.

 

Adı geçen pilot, sivil havacılık sektöründe bugüne kadar birçok havacılık işletmesinde görev almış olup, bu pilotun işletmelerde göreve başlamasında veya görevden ayrılmasında Genel Müdürlüğümüzün hiçbir etkisi olmamıştır.

 

Yazılı ve görsel basın organlarında yer alan haberlerin içeriğindeki bu iddiaların asılsız olduğu,

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

SHGM'DEN FEVZİ ALTUNBULAK AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 9 yıl önce
Neyi açıklıyorsunuz? Var mı öyle şey? Biz yaptık diyecek evet, diyecek var mı? Böyle bir şeyi ancak Fevzi Kaptan yapardı. O da zaten açık sözlülüğünden dolayı şimdilik köti kişi. Yarın bir mühür alırsa eline, şimdi aleyhine yazanlar karşısında kuyruğa geçerler. SHGM'ü olursa ne yapacaksınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Fevzi Altınbulakı iyi tanırız onu inkar etmekle biz gerçekleri yaşayan gerçek havacılarıda karşınıza alıyorsunuz .GÜNAH

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
adı geçen PİLOT ,FEVZİ ALTINBULAK bilgi ve tecrübesiyle sivil havacılıga yön vermiş eşine münhasır bir karakterdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
feyzi kaptan sivil havacılı ıcın bır dahı bır lıder vasfında sahsıyettır ,bir o birde diger pilotlar diye tanımlayabılırsınız .kendisini bir cok bilir kişi raporlarından tanırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000