04 Haziran 2016, Cumartesi 14:03:46

SHGM'den 'evrakta sahtecilik' uyarısı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), Twitter hesabından yaptığı açıklama ile mevzuata aykırı işlem yapan bakım şirketi, kalite müdürü ve teknisyen hakkında inceleme başlatıldığını duyurdu.
  • Söz konusu şirket THK bünyesindeki Isparta da bulunan ASAL dır. Zaten sayın kalite müdürü de bu usulsüzlükten sonra istifa etmiştir.Bilgilerinize.
  • Mahalenin yollu dedikoducu teyzesi kılıklı SHGM iş başında gene.
  • Arpa yeterli gelseydi sorusturma falan acilmazdi
  • lisede çıkma uçaktan anlamayanları teknisyen yapmayın emek verip 2 yıl uçak teknolojisi okuyanları typ ye alın

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Twitter hesabından yaptığı açıklama ile bir bakım şirketi, kalite müdürü ve teknisyeni hakkında inceleme başlatıldığını duyurdu.

İsmi açıklanmayan şirket, kalite müdürü ve teknisyen ile ilgili incelemenin, task kartlar üzerinde mevzuata aykırı işlem yapılmaktan başlatıldığı belirtildi.

Öte yandan bu açıklamasının akabinde SHGM, personelin sahte işlem yapması halinde para cezasına, evrakta sahtecilik suçlamasına ve lisans iptaline maruz kalınabileceğini belirtti.
 

SHGM'den 'evrakta sahtecilik' uyarısı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

ASAL ~ 2 yıl önce
Söz konusu şirket THK bünyesindeki Isparta da bulunan ASAL dır. Zaten sayın kalite müdürü de bu usulsüzlükten sonra istifa etmiştir.Bilgilerinize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 2 yıl önce
Mahalenin yollu dedikoducu teyzesi kılıklı SHGM iş başında gene.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
arpa az gelmiş ~ 2 yıl önce
Arpa yeterli gelseydi sorusturma falan acilmazdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçakcı ~ 2 yıl önce
lisede çıkma uçaktan anlamayanları teknisyen yapmayın emek verip 2 yıl uçak teknolojisi okuyanları typ ye alın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Burak MNG ~ 2 yıl önce
İste bu yuzden almiyolar sizi. Lisede cikip 4 senelik sivil havacilik mezunu adamindan daha ileri bi pozisyonumdayim . Bu meslekte biz yillarca okul okuyup bi halt olamayinida gorduk torna tesviyedrn gelip sayili teknisyenlerin arasina girenide gorduk. O yuzden genc kardesim sen baskalarinin kotulugunu isticene calis calis zannetmiyorum ama belki adam olursun

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000