29 Eylül 2011, Perşembe 09:01:36

SHGM'DEKİ İNCELEME SONA ERDİ

Eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin olarak Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünde yapılan inceleme sona erdi...
  • Çok merak ediyorum her şeye tuuu kaka diye diye nereye varacağız. Bu ülkede artık hiç bir hava aracı kazası olmayacakmı? bundan sonra hiç kaza kırım heyeti oluşturulmayakmı? çok büyük bir özveriyle bu görevi yapan arkadaşlar bundan sonra böğle bir görevi kabul etmezlerse yerlerine ortada boş gezen boşboğazlardan ve leş kargalarından oluşan kişilerdenmi bu heyetler oluşturulacak. SHGM'ye ve kaza kırım heyetine yapılanlar doğru değil bu böyle biline.
  • HADİ GEÇMİŞ OLSUN..! BİR SONRAKİ KOMPLO DİĞERLERİNİN BAŞINA..!
  • SHGM; yıllar önce yanlış hatırlamıyorsam Gn. Md.leri rüşvet alırken yakalanmıştı. Sivil Havacılıgın en önemli makamı olması gereken burasının, neden asli kendi işini daha az yapıp, başka işler yaptıgını anlamıyorum. Sivil Havacılıgımız kendi kendine ( kimsesiz çocuklar gibi ) gelişip gidiyor, çok şükür. Havacılık firmalarında çalışıp, kendi işlerini usulüne uygun yapanlar sayesinde, Havacılık ancak devam ediyor, diye düşünüyorum..
  • Olanları anlamakta güçlük çekiyorum. olayı başından beri değişik kanalllara çekmek isteyenler var ve sürekli gündemde tutmak istiyorlar. Bu tür helikopterlerin "beyni" yoktur. bu tür helikopterlerde "kara kutu" da yoktur. bunları bilmeyen devlet denetleme kurulu olurmu. Olursa sonuçta bu olur. bu pilav adha çok su götürür.
Söz konusu helikopter kazasına ilişkin soruşturmayı yürüten Malatya Özel Yetkili Savcılığının kararıyla Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün de aralarında bulunduğu bazı adreslerde inceleme başlatılmıştı.
 
Karar doğrultusunda, dün sabah saatlerinde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünde başlatılan inceleme saat 04.15'te sona erdi.

Zaman
SHGM'DEKİ İNCELEME SONA ERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
Çok merak ediyorum her şeye tuuu kaka diye diye nereye varacağız. Bu ülkede artık hiç bir hava aracı kazası olmayacakmı? bundan sonra hiç kaza kırım heyeti oluşturulmayakmı? çok büyük bir özveriyle bu görevi yapan arkadaşlar bundan sonra böğle bir görevi kabul etmezlerse yerlerine ortada boş gezen boşboğazlardan ve leş kargalarından oluşan kişilerdenmi bu heyetler oluşturulacak. SHGM'ye ve kaza kırım heyetine yapılanlar doğru değil bu böyle biline.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
HADİ GEÇMİŞ OLSUN..! BİR SONRAKİ KOMPLO DİĞERLERİNİN BAŞINA..!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SHGM; yıllar önce yanlış hatırlamıyorsam Gn. Md.leri rüşvet alırken yakalanmıştı. Sivil Havacılıgın en önemli makamı olması gereken burasının, neden asli kendi işini daha az yapıp, başka işler yaptıgını anlamıyorum. Sivil Havacılıgımız kendi kendine ( kimsesiz çocuklar gibi ) gelişip gidiyor, çok şükür. Havacılık firmalarında çalışıp, kendi işlerini usulüne uygun yapanlar sayesinde, Havacılık ancak devam ediyor, diye düşünüyorum..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Olanları anlamakta güçlük çekiyorum. olayı başından beri değişik kanalllara çekmek isteyenler var ve sürekli gündemde tutmak istiyorlar. Bu tür helikopterlerin "beyni" yoktur. bu tür helikopterlerde "kara kutu" da yoktur. bunları bilmeyen devlet denetleme kurulu olurmu. Olursa sonuçta bu olur. bu pilav adha çok su götürür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000