08 Aralık 2014, Pazartesi 10:55:58

SHGM'DE ÖNEMLİ TOPLANTI

Hava aracı ve/veya parçası İmalatı ve sertifikasyonu konulu konferans SHGM’de başladı.
  • Biri SHGM yöneticilerine yaptıkları işlerin boş iş olduğunu, profesyonel kişiler bulmaları gerektiğini izah etse iyi olacak. Her şeye karşısınız. Biraz açık olun.
  • Oturup boş işlerle uğraşmayın ve işsiz type sahibi pilotları ne yapacaksınız onu çözün . Firmaların hepsi yabancı pilotları yüzde sınırını hiçe sayarak almaları acaba bu kimin menfaatine yarıyor kim nemalınıyor bu durumdan sorusunu akıllara getiriyor yüzbinlerce lira harcayarak pilot olmuş türk gençleri işsiz ve çektikleri krediyi nasıl öderimin peşinde . Sayın airport haber yetkilileri bu konuyu lütfen gündeme alın
  • Havacılığın gelişmesine engel olan faktörlerin ortadan kalkması gerekir, SHGM en büyük engeldir, gölge etmese iyi olur.
  • Fotografa dikkatlice baktim ama havan ve su goremedim!.

Hava aracı ve/veya parçası İmalatı ve sertifikasyonu konulu konferans SHGM’de başladı.

Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi ve Genel Müdür Yardımcısı Haydar Yalçın önderliğinde düzenlenen konferansın, Türkiye'nin 2023 yılı sivil havacılık hedeflerinden biri olan "Yerli Hava aracı ve/veya parçasının üretilmesi ve sertifikasyon kabiliyetinin kazanılması" hedefi doğrultusunda yürütülen çalışmaları kapsıyor. 

Parça imalatı yapan firmalarla karşılıklı görüş alışverişine katkıda bulunmak amacıyla ilgili kurumlar ile imalat ve sertifikasyon alanında faaliyet gösteren işletmelerin katılımı ile gerçekleştirilen konferansta, havacılık alanında sertifikasyon altyapısının oluşturulması ve yol haritası belirlenecek.  Konferansta ayrıca; Türkiye'nin havacılık altyapısında ve havacılık teknolojilerindeki gelişmelere paralel olarak sürdürülen imalat ve sertifikasyon çalışmalarının ortak bir platformda ele alınması sağlanacak.

SHGM'DE ÖNEMLİ TOPLANTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

SHGM ~ 3 yıl önce
Biri SHGM yöneticilerine yaptıkları işlerin boş iş olduğunu, profesyonel kişiler bulmaları gerektiğini izah etse iyi olacak. Her şeye karşısınız. Biraz açık olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Oturup boş işlerle uğraşmayın ve işsiz type sahibi pilotları ne yapacaksınız onu çözün . Firmaların hepsi yabancı pilotları yüzde sınırını hiçe sayarak almaları acaba bu kimin menfaatine yarıyor kim nemalınıyor bu durumdan sorusunu akıllara getiriyor yüzbinlerce lira harcayarak pilot olmuş türk gençleri işsiz ve çektikleri krediyi nasıl öderimin peşinde . Sayın airport haber yetkilileri bu konuyu lütfen gündeme alın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ihsan istemez ~ 3 yıl önce
Havacılığın gelişmesine engel olan faktörlerin ortadan kalkması gerekir, SHGM en büyük engeldir, gölge etmese iyi olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fotograf... ~ 3 yıl önce
Fotografa dikkatlice baktim ama havan ve su goremedim!.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000