21 Eylül 2016, Çarşamba 17:53:53

SHGM yolculara ceza yağdırdı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), "Kural Tanımaz Yolcu" yönetmeliği kapsamında dört yolcuya idari para cezası uygulandığını açıkladı.
  • acıkta kural tanımaz maaş ödemez işten pilot atma tehdidiyle vermediği maaşları düşüren thkya ceza kessenize yemiyomu?
  • Önce ekiplerin geçişleri engellendi, sonra yasak başlamadan geçmeye çalışanları şirketler hainlikle suçladı. Sonra alımlar iptal oldu. Şimdi tüm şirketler'de ZORUNLU ÜCRETSİZ İZİN ler dikte ediliyor. Valla kararı teklif eden şirketler, kabul eden sivil havacılık yetkilileri, şirketlerden geçişşleri engelleyen yöneticilerin Allah belalarını biran evvel versin. Umarım yakın zamanda olurki bizde son anlarında 'HAKKIMI HELAL ETMİYORUM' diye bagırabilelim. Bu vicdansızların hakkından sadece Allah gelir.
  • Bayramdan sonra temizlik olacaktı ? Son durum nedir? Hep bir söylenti dolaşıyordu 2000 kişiye yakın kişi işten çıkarılacak diye? Yalanmıydı bu yorumlar?
  • Parayı o yolcudan nasıl tahsil ediyorlar acaba? Hele yabancıysa? Kredi kartından çekseler yasal olur mu? Çok meraklandım bak şimdi..

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), bugün yaptığı açıklamada dört yolcuya SHY-IPC (Kural Tanımaz Yolcu) yönetmeliği kapsamında idari para cezası uygulandığını açıkladı.

SHGM'den yapılan açıklamada cezaların, biri Kazablanka-İstanbul uçuşunda yaşanırken, diğerileri de farklı seferlerde olmak üzere sigara içen yolculara verildiği belirtildi.
 

SHGM yolculara ceza yağdırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

cezacı ~ 2 yıl önce
acıkta kural tanımaz maaş ödemez işten pilot atma tehdidiyle vermediği maaşları düşüren thkya ceza kessenize yemiyomu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAİN ~ 2 yıl önce
Önce ekiplerin geçişleri engellendi, sonra yasak başlamadan geçmeye çalışanları şirketler hainlikle suçladı. Sonra alımlar iptal oldu. Şimdi tüm şirketler'de ZORUNLU ÜCRETSİZ İZİN ler dikte ediliyor. Valla kararı teklif eden şirketler, kabul eden sivil havacılık yetkilileri, şirketlerden geçişşleri engelleyen yöneticilerin Allah belalarını biran evvel versin. Umarım yakın zamanda olurki bizde son anlarında 'HAKKIMI HELAL ETMİYORUM' diye bagırabilelim. Bu vicdansızların hakkından sadece Allah gelir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk ~ 2 yıl önce
Bayramdan sonra temizlik olacaktı ? Son durum nedir? Hep bir söylenti dolaşıyordu 2000 kişiye yakın kişi işten çıkarılacak diye? Yalanmıydı bu yorumlar?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Merak ~ 2 yıl önce
Parayı o yolcudan nasıl tahsil ediyorlar acaba? Hele yabancıysa? Kredi kartından çekseler yasal olur mu? Çok meraklandım bak şimdi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cvp ~ 2 yıl önce
sana trafik cezası kesildiğinde parayı nasıl tahsil ediyorlar?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000