14 Mart 2014, Cuma 14:40:38

SHGM UÇUŞ TEKNİSYENİ ARIYOR

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, uçak kontrol ve bakım makinisti, uçuş teknisyeni ve helikopter makinisti alımı yapılacağını duyurdu.
  • shgm de ne yapacaklar ki?
  • HEY SIVIL HAVACILIK MU. SEN TURKIYEDEK INSANLARIN ÖNÜNÜ TIKAYIP HAVACILIK SIRKETLERINI YABANCI TEKNISYENLERE MUHTAC EDIP ŞIMDIDE TEKNISYENMI ARAMAYA CIKTIN.
  • BU PARAYA ANCA BİZİM ATÖLYENİN TECRÜBELİ ÇAYCISINI İŞE ALIRLAR
  • çok şakacı ya bu shgm! teknik a.ş ile eski mng teknik'in sınav yapma yetkisini 1 gün içinde aldılar lisanstan bahsediyorlar...sen teknisyen kendini geliştiremesin diye önünü kapa sonra lisanslı adam iste işe almak için..Üstüne easa lisansını da shgm lisansına çevirmeyi de reddet..shgm daha üstün ya hani easa'dan heralde o açıdan kabul etmiyor :D zaten biz de easa lisansını sivil havacılık lisansına dönüştürmeye çok meraklıydık :D Hakkaten komik bir kurumsun shgm...

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, uçak kontrol ve bakım makinisti, uçuş teknisyeni ve helikopter makinisti alımı yapılacağını duyurdu.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesinde yapılan duyuruda, "Genel Müdürlüğümüze, 15754 sayılı Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ekli 1 sayılı cetvelinde bulunan sınav şartı aranmaksızın hizmete alınacak sözleşmeli personel pozisyon unvanlarından “Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti, Uçuş Teknisyeni ve Helikopter Makinisti” alınacaktır" denildi.

İŞTE SHGM TARAFINDAN YAYINLANAN O İLANAdayların aşağıda yer alan fotoğraflı İş Talep Formu'nu doldurarak en geç 21.03.2014 Cuma günü saat 16:00’a kadar “Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, gelen evrak birimi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 128/A 06570 Maltepe/ANKARA” adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Genel Müdürlüğümüze ulaşacak şekilde posta yolu ile yapılacaktır. Bu tarihten sonraki müracaatlar ve postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar hakkında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.

DEĞERLENDİRME

Değerlendirme sonrasında nihai sonuç ve iş başvurusu kabul edilenlerden istenecek evraklar ile ilgili hususlar Genel Müdürlüğümüzün resmi internet sitesinde ilan edilecektir.

TEBLİGAT

Genel Müdürlüğümüz tarafından belirtilen nitelikteki sözleşmeli personel alımı ile ilgili her türlü duyuru Genel Müdürlüğümüz web adresinde yayımlanacaktır. Yayımlanacak bu duyuru, tebligat mahiyetinde olacağından adaylara ayrıca bir bildirimde bulunulmayacaktır.

SHGM UÇUŞ TEKNİSYENİ ARIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

? ~ 4 yıl önce
shgm de ne yapacaklar ki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
habom ~ 4 yıl önce
habom maaşları ne olacak..
ARAMA ~ 4 yıl önce
HEY SIVIL HAVACILIK MU. SEN TURKIYEDEK INSANLARIN ÖNÜNÜ TIKAYIP HAVACILIK SIRKETLERINI YABANCI TEKNISYENLERE MUHTAC EDIP ŞIMDIDE TEKNISYENMI ARAMAYA CIKTIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yalnız ~ 4 yıl önce
BU PARAYA ANCA BİZİM ATÖLYENİN TECRÜBELİ ÇAYCISINI İŞE ALIRLAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
easa da kimmiş! ~ 4 yıl önce
çok şakacı ya bu shgm! teknik a.ş ile eski mng teknik'in sınav yapma yetkisini 1 gün içinde aldılar lisanstan bahsediyorlar...sen teknisyen kendini geliştiremesin diye önünü kapa sonra lisanslı adam iste işe almak için..Üstüne easa lisansını da shgm lisansına çevirmeyi de reddet..shgm daha üstün ya hani easa'dan heralde o açıdan kabul etmiyor :D zaten biz de easa lisansını sivil havacılık lisansına dönüştürmeye çok meraklıydık :D Hakkaten komik bir kurumsun shgm...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
niye ~ 4 yıl önce
senin kendini geliştirmene nasıl engel oldu bi anlatsan ya? herhalde euro karşılığı alınan belge dönüştürülmemelidir saygıalrımla
bilmişe ~ 4 yıl önce
madem euro karşılığında alınabiliyor sen de gir gold air sen de al..görelim bakalım seviyeni.
galeri yavuz ~ 4 yıl önce
galeri YAVUZ ister peşin ister taksitli lisanslar var.şimdiden alana hayırlı olsun
ismail ~ 4 yıl önce
dostum parayla lisans almışşın burda atıp tutuyorsun ya bırak bu işleri
gold e ~ 4 yıl önce
sende gir golde al demiş birisi, sınavları geçip bedavaya shgm lisansı almak varken enayimiyiz gidip euroları verelim... :)
?? ~ 4 yıl önce
easa lisansını convert etmeme gibi bi durum söz konusu mu arkadaşlar?
akıl ~ 4 yıl önce
Allaha şükür çalışan bir kafam var.para basıp almama gerek yok.
easa-shy ~ 4 yıl önce
easa lisansı artık shy lisansına dönüştürülmüyor. gerekçe ise easa lisansıyla ülkemizde çalışıp yetkilendireblirsiniz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000