14 Haziran 2016, Salı 14:55:13

SHGM teknisyenin lisansını 3 ay askıya aldı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, (SHGM) bir teknisyenin lisansını 3 aylığına askıya aldığını duyurdu.
  • SHGM gücünü ve yaptırımlarını sadece garibanı denk getirdiğinde işletebilmektedir. Bu cezayı alan teknisyen arkadaşıma haklarını savunabilmesi için AÇIK ÇEK. Kendisi Anadolu Üniversitesinde UÇUŞ TEKNİSYENİ olarak çalışsaydı bu cezayı almazdı. Üstüne üstlük yaptığı bu hata SHGM denetçileri tarafından sümen altı edilir, hiç yaşanmamış kabul edilirdi. Bunun örnekleri geçmişte yaşandı. Aynı suçu işleyen UÇUŞ TEKNİSYENİ nin başkasının yerine attığı imzalar tespit edildi, teknisyen RAPORLAN dı. Tüm bu bildiklerine rağmen SHGM ne yaptı (Uçuş teknisyenine -0- ceza, hatta ve hatta suçunu temizleyip yaşanmamış gibi gösterdi.) SHGM nın adaleti bu işte. İpin ucu (..........) elinde olmaya görsün. (Twitter = "@angrybirds118" )
  • Tgs ye alim baslamis
  • Ben hiç saygısız kaptan görmedim. Burda kaptan vs diyen kişilere inanmayın.
  • Ey SHGM bu yaptığınız TSE standartlarına uyuyor mu ? Siz uluslararası standartları kabul etmiyorsunuz ya o yüzden sordum

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, (SHGM) bir teknisyenin lisansını 3 aylığına askıya aldığını duyurdu.

Kurumun Twitter hesabından yapılan açıklamada task kartlarda yapmadığı işlemi mühürleyen teknisyenin lisansının 3 ay askıya alındığı açıklandı.

SHGM teknisyenin lisansını 3 ay askıya aldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (31)

Adaletin Bumu SHGM ~ 2 yıl önce
SHGM gücünü ve yaptırımlarını sadece garibanı denk getirdiğinde işletebilmektedir. Bu cezayı alan teknisyen arkadaşıma haklarını savunabilmesi için AÇIK ÇEK. Kendisi Anadolu Üniversitesinde UÇUŞ TEKNİSYENİ olarak çalışsaydı bu cezayı almazdı. Üstüne üstlük yaptığı bu hata SHGM denetçileri tarafından sümen altı edilir, hiç yaşanmamış kabul edilirdi. Bunun örnekleri geçmişte yaşandı. Aynı suçu işleyen UÇUŞ TEKNİSYENİ nin başkasının yerine attığı imzalar tespit edildi, teknisyen RAPORLAN dı. Tüm bu bildiklerine rağmen SHGM ne yaptı (Uçuş teknisyenine -0- ceza, hatta ve hatta suçunu temizleyip yaşanmamış gibi gösterdi.) SHGM nın adaleti bu işte. İpin ucu (..........) elinde olmaya görsün. (Twitter = "@angrybirds118" )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 2 yıl önce
Tgs ye alim baslamis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
O değilde ~ 2 yıl önce
Ben hiç saygısız kaptan görmedim. Burda kaptan vs diyen kişilere inanmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ey SHGM ~ 2 yıl önce
Ey SHGM bu yaptığınız TSE standartlarına uyuyor mu ? Siz uluslararası standartları kabul etmiyorsunuz ya o yüzden sordum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000