09 Eylül 2015, Çarşamba 09:28:54

SHGM SHT-66'da değişikliğe gitti

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü SHT-66'da değişikliğe gidildiğini açıkladı.
  • her hangi bir güncelleme yapıldığında, ilgili güncellemelerin ne olduğu, hangi konuları kapsadığı ve detayları belirtilmeli. SHGM güncelleme yapılmıştır demiş çıkmış. Bir tek kendileri biliyor nelerin değiştiğini. şu SHGM yi 10 yıldır anlamadım, anlayamıyorum. Teknisyen düşmanı, teknisyenlerin içini zora sokan, kendilerine ulaşmanın mümkün olmadığı bir otorite.
  • Hepiniz aynı gemidesiniz. Neden aynı yöne kürek çekmiyorsunuz. Bu tutumlarla olduğumuz yerde kalırız.
  • Tk arkadaşım sen kendini iyi pazarlamaya calisiyosun iyi teknisyenim diyerekten ama ucuz olan sensin ucuz malın alicisida çok olur yorma kendini bosyere kendine bıbak istersen aynada..
  • Tk isimli arkadaş ananin karnından ucakci doğdun heralde sonradan ogrenilmiyor bu işler. .patlasanizda catlasanizda sizden iyiyiz ve işimizi sizden daha çok severek yapıyoruz sizin gibi artislik yapmıyoruz kimseye..icimizdekilerin nadir olanı var dir ama çoğumuz kaliteliyiz.ucuzluğa gelince herkes geçim derdinde.ucuz çalışırız ama sizin gibi parayla hava basan ucuz insan asla olmayız...ıngilizcemiz sizin tk lari 3 e katlar biraz eğitim gerek bunun için buda bi çoğunuz da yok..biraz okuyun okuyun..

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, teknisyenlerin talimatı SHT-66'da değişikliğe gidildiğini duyurdu. 

Hava Aracı Bakım Personeli Lisans Yönetmeliği (SHY-66)’nin uygulanmasına ilişkin usul ve esasları düzenleyen talimatta değişikliğe gidildiğini açıklayan kurum, yeni talimatı internet sitesi üzerinden yayınladı.

YENİ TALİMAT İÇİN TIKLAYINIZ...

SHGM SHT-66'da değişikliğe gitti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

güncelleme ~ 3 yıl önce
her hangi bir güncelleme yapıldığında, ilgili güncellemelerin ne olduğu, hangi konuları kapsadığı ve detayları belirtilmeli. SHGM güncelleme yapılmıştır demiş çıkmış. Bir tek kendileri biliyor nelerin değiştiğini. şu SHGM yi 10 yıldır anlamadım, anlayamıyorum. Teknisyen düşmanı, teknisyenlerin içini zora sokan, kendilerine ulaşmanın mümkün olmadığı bir otorite.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ferit ~ 3 yıl önce
Hepiniz aynı gemidesiniz. Neden aynı yöne kürek çekmiyorsunuz. Bu tutumlarla olduğumuz yerde kalırız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Typ ~ 3 yıl önce
Tk arkadaşım sen kendini iyi pazarlamaya calisiyosun iyi teknisyenim diyerekten ama ucuz olan sensin ucuz malın alicisida çok olur yorma kendini bosyere kendine bıbak istersen aynada..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Typ ~ 3 yıl önce
Tk isimli arkadaş ananin karnından ucakci doğdun heralde sonradan ogrenilmiyor bu işler. .patlasanizda catlasanizda sizden iyiyiz ve işimizi sizden daha çok severek yapıyoruz sizin gibi artislik yapmıyoruz kimseye..icimizdekilerin nadir olanı var dir ama çoğumuz kaliteliyiz.ucuzluğa gelince herkes geçim derdinde.ucuz çalışırız ama sizin gibi parayla hava basan ucuz insan asla olmayız...ıngilizcemiz sizin tk lari 3 e katlar biraz eğitim gerek bunun için buda bi çoğunuz da yok..biraz okuyun okuyun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anana ~ 3 yıl önce
uçakcı oldum ama sizin gibi iş bulamayıp atanamayıp 6 ayda değil.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000