03 Temmuz 2010, Cumartesi 12:13:00

SHGM PİST KAZASINA EL KOYDU

Atatürk Havalimanı’ndaki 05/23 pistinde bir otomobilin hız denemesi yaptığı sırada yaşanan kazaya Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü el koydu.
  • Aracın hangi noktadan yola çıktığı ve kimin kullandığı AHL kameralarına kayıtlı değil midir ? Kendini ucak sanan mercedes in videosunu ne zaman izleyeceğiz :))
  • SHGM ANGUS PİLOT OLAYINADA AL ATSIN ZAHMAT OLACAK ONLARA GARİBANI BULDUN EL AT OLAYA YİYOSA ANGUSLARA EL AT GÖRELİM
  • Arkadaşlar, tartışmaları hayret bir şekilde takip ediyorum. Düşümdümde, benim bir S500 arabam olsa, hadi kendimi AHL de bulsam ansızın, üstüne birde 05/23 pistin başındayım. O piste dalmadan önce,üzerime bir uçak iner mi diye korkardım önce. Yani demek oluyorki kule müsadesi alınmış, rnw05/23 clear for take off :) Bu durumu kalkış esnasında pistten çıkma diye nitelememiz lazım bence :) Hatta suçlu olarakta sabıkalı pisti öne sürmemiz lazım bence,yine yapacağını yaptın demeliyiz :) Şaka bir yana, Sayın Bin Ali Yıldırım başta olmak üzere,bu konuya ciddi bir şekilde el atılmalı, zaten dünyaya rezil olduk, birde olay aydınlatılmazsa, hiç hoş olmayacak.
  • dhmi suçlu değildir kesin. bayan başta olmak üzere, karayolları, sivil havacılık, meteoroloji ve ayrıca mikail suçludur.
Atatürk Havalimanı’ndaki inanılmaz kaza ile ilgili tartışmalar sürüyor. Önceki gün pisti yapan Eko İnşaat’ta görev yapan bir şoförün, Mercedes S500 model lüks otomobille pistte hız yaparken kontrolü kaybederek Florya tarafındaki yola fırlaması olayıyla ilgili soruşturma sürüyor.

Şans eseri ucuz atlatılan kazada can kaybı olmaması mucize olarak değerlendirildi.

Akıllarda bir sürü soru işareti bırakan olayla ilgili Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü soruşturma başlatma kararı aldı.
SHGM PİST KAZASINA EL KOYDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 8 yıl önce
Aracın hangi noktadan yola çıktığı ve kimin kullandığı AHL kameralarına kayıtlı değil midir ? Kendini ucak sanan mercedes in videosunu ne zaman izleyeceğiz :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SHGM ANGUS PİLOT OLAYINADA AL ATSIN ZAHMAT OLACAK ONLARA GARİBANI BULDUN EL AT OLAYA YİYOSA ANGUSLARA EL AT GÖRELİM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaşlar, tartışmaları hayret bir şekilde takip ediyorum. Düşümdümde, benim bir S500 arabam olsa, hadi kendimi AHL de bulsam ansızın, üstüne birde 05/23 pistin başındayım. O piste dalmadan önce,üzerime bir uçak iner mi diye korkardım önce. Yani demek oluyorki kule müsadesi alınmış, rnw05/23 clear for take off :) Bu durumu kalkış esnasında pistten çıkma diye nitelememiz lazım bence :) Hatta suçlu olarakta sabıkalı pisti öne sürmemiz lazım bence,yine yapacağını yaptın demeliyiz :) Şaka bir yana, Sayın Bin Ali Yıldırım başta olmak üzere,bu konuya ciddi bir şekilde el atılmalı, zaten dünyaya rezil olduk, birde olay aydınlatılmazsa, hiç hoş olmayacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
dhmi suçlu değildir kesin. bayan başta olmak üzere, karayolları, sivil havacılık, meteoroloji ve ayrıca mikail suçludur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000