05 Ekim 2016, Çarşamba 09:40:40

SHGM Marşal Adaları ile anlaştı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Marşal Adaları ile hava ulaştırma anlaşması imzaladı.
  • Marshall Adaları Okyanusya'da Kuzey Pasifik Okyanusu'nda Hawaii ve Papua Yeni Gine arasında bulunan 31 adet yuvarlak ada grubu... Eminönü'nden ada vapuruna bindiğiniz zaman sizi yolda atabilirler.
  • Sen aklımı koru yarabbim...
  • Olay stratejik konumdan kaynaklaniyor. Sen anlasmani yap ama simdilik ucma. Bu ulke gibi bir sure ulkeler var SHGM anlasti ama uculmuyor. Mesela Avustralya, Yeni Zelanda, Fiji gibi aklima ilk gelenler. Turkiye Pasifik'te imza atmis cokmu? Cebimizden para cikiyormu? Hayir!
  • Laos'la yapılan anlaşma ilgili haber yorumunda da dediğim gibi, hiçbir zaman tarifeli sefer vs yapılmayacak olan, sadece "şu kadar ülke ile anlaşma imzaladııkkk, cumhuriyet döneminde yapılamayan işleri şu kadarcık senede yaptııııkk" diye seçim meydanlarında çığırabilmek adına yapılmış, sadece istatistikleri doldurma amaçlı bir anlaşma. Hayırlı olsun ülkemize..

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), Kanada'nın Montreal kentinde düzenlenen ICAO toplantısında bir ülkeyle daha hava ulaştırma anlaşması imzaladı.

ICAO Genel Merkezi'nde yapılan anlaşmaya SHGM Genel Müdürü Bilal Ekşi ve Marşal Adaları yetkilileri katıldı.

Marşal Adaları ile birlikte Türkiye'Nin Hava Ulaştırma Anlaşması yaptığı ülke sayısı 167'ye yükseldi.

SHGM Marşal Adaları ile anlaştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Nerede ~ 2 yıl önce
Marshall Adaları Okyanusya'da Kuzey Pasifik Okyanusu'nda Hawaii ve Papua Yeni Gine arasında bulunan 31 adet yuvarlak ada grubu... Eminönü'nden ada vapuruna bindiğiniz zaman sizi yolda atabilirler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allahım ~ 2 yıl önce
Sen aklımı koru yarabbim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
strateji ~ 2 yıl önce
Olay stratejik konumdan kaynaklaniyor. Sen anlasmani yap ama simdilik ucma. Bu ulke gibi bir sure ulkeler var SHGM anlasti ama uculmuyor. Mesela Avustralya, Yeni Zelanda, Fiji gibi aklima ilk gelenler. Turkiye Pasifik'te imza atmis cokmu? Cebimizden para cikiyormu? Hayir!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
I ve Q yanyana ~ 2 yıl önce
Bahsettiğiniz gibi önemsiz gibi gözüksede ,bu anlaşmalar ''Uluslararası Açık Semalar'' anlaşmasına göre yapılır.Önemini,kapsadığı yetkileri ve prestijini de açıp okuması gerekir malum zekalıların.
İş olsun ~ 2 yıl önce
Laos'la yapılan anlaşma ilgili haber yorumunda da dediğim gibi, hiçbir zaman tarifeli sefer vs yapılmayacak olan, sadece "şu kadar ülke ile anlaşma imzaladııkkk, cumhuriyet döneminde yapılamayan işleri şu kadarcık senede yaptııııkk" diye seçim meydanlarında çığırabilmek adına yapılmış, sadece istatistikleri doldurma amaçlı bir anlaşma. Hayırlı olsun ülkemize..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000