04 Ekim 2013, Cuma 14:25:19

SHGM: "KADROMUZU GÜÇLENDİRİYORUZ"

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesindeki Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) kadrosunu güçlendiriyor.
  • Şarhoş diyen arkadaş Altan Yaşar Tekin e neden sarhoş yakıştırması yaptınız açıklayın bizlerde bilelim yılların pilotu olduğunu biliyoruz
  • Kara havaciliktan pilotlari alirlar onlarda 1-2 sene calisirlar thy ile aralarini sicak tutarlar lisanslarina "uzay mekigi" haric her turlu tipi isletirler ondan sonra ver elini thy!
  • İki bulut görüp bir rüzgar esse, ben uçmam diyen insanlar değilse sorun yok!
  • mevcut deneyimli kadrona kıymet ver önce

 

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, hem gözetim hem de denetimlerini daha sağlıklı hale getirebilmek için kadrosunu güçlendiriyor.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, bu kapsamda 10 Kontrol pilotu, 10 Hava Trafik Kontrolörü ve 4 Uçuş Tabibi'ni İdari Hizmet Sözleşmeli olarak alımı için onay çıktığını açıkladı.

İŞTE SHGM TARAFINDAN YAPILAN O AÇIKLAMA
 

 

 

SHGM: "KADROMUZU GÜÇLENDİRİYORUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Şarhoş ~ 5 yıl önce
Şarhoş diyen arkadaş Altan Yaşar Tekin e neden sarhoş yakıştırması yaptınız açıklayın bizlerde bilelim yılların pilotu olduğunu biliyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
basamak ~ 5 yıl önce
Kara havaciliktan pilotlari alirlar onlarda 1-2 sene calisirlar thy ile aralarini sicak tutarlar lisanslarina "uzay mekigi" haric her turlu tipi isletirler ondan sonra ver elini thy!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hadi bakalım ~ 5 yıl önce
İki bulut görüp bir rüzgar esse, ben uçmam diyen insanlar değilse sorun yok!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Al babam alda, ~ 5 yıl önce
mevcut deneyimli kadrona kıymet ver önce

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000