29 Ocak 2014, Çarşamba 12:29:42

SHGM İLAN VERDİ ÜCRETLERİ DE AÇIKLADI

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Hava Trafik Kontrolörü, Uçuş Tabibi, Kontrol pilotu alımı yapılacağını duyurdu.
  • Arkadaşlar ben havacilik işletme mezunuyum kontrolör olarak başvuru yapma şansım var mı ? Teşekkürler
  • Çok merak ediyorum bu ilan için düzeltme verdiler YDS C seviyesinde puan istiyorlar. Müracaat edecek personel bile bulamayacakken bunun sebebi ilginçtir. Ayrıca doçentlik için bile D seviyesi istenirken bu nedir anlamadım :)
  • Hocam, biz 3 ay tatil yapmanıza, semestre yatmanıza. Bu gün parça okunacak deyip airport haberden yorum yazmanıza, bayramda evizde oturmanıza bunların karşılığında aldığınız paraya bir şey diyormuyuz. Belliki canınız sıkılıyor, burdan yazmak istemişsiniz. Biz yeni gelişmeler varmı sektörde diye bakarken sizin yorumlarınız abesle iştigal etmiş. E tabi kimse bi reklam filminde oynayıp 500 bin eur alan 'ünlü' ye çok kazanıyor demiyor. Pilot da Öğretmende tüik verilerine göre orta sınıf gelire sahiplerdir. Hemen hemen aynı şeyleri yer içerler. Ayrıca öğretmen sadece faranjit olurken, pilotların bir çoğu kanser sebebi ile ölmektedirler. Erken yaşlanırlar, ve yeni bir araştırmaya göre erken yaşta üreme özelliklerinde belirgin azalmalar görülmektedir. Bir ikincisi bunca sağlık sorunu yaşaması muhtemel kalifiye bir işçinin maaşı 30 bin bürütü bulmaktadır bizim ülkemizde. Ve bunlarda TOBB, ato ve ab projjelerinde yazan personel gider kalemlerinde mevcuttur.
  • Zaten piyasada bi pilot olmak zor kendinizi üstün görmeyin hepimiz insanız ukalalığın anlamı yok ben düşüncemi söyledim katılırsın veya katılmazsın bu kadar basit yok adam olamamışsın falan haddinizi bilin yüzüme söyleyemeyeceginiz şeyleri burdan yazmayın

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Hava Trafik Kontrolörü, Uçuş Tabibi, Kontrol pilotu alımı yapılacağını duyurdu.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, (SHGM) Hava Trafik Kontrolörü, Uçuş Tabibi, Kontrol pilotu alımı yapılacağını ve 12 Aralık tarihine kadar başvuruların devam edeceğini açıkladı.

SHGM ayrıca, ücretlerin mesleğe ve tecrübeye göre 5.038TL ile 7.244TL arasında değiştiğini de vurguladı.

SHGM'den yapılan açıklamada:

Genel Müdürlüğümüze, 5431 sayılı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanununun 25inci maddesi uyarınca İdari Hizmet Sözleşmeli "Kontrol Pilotu, Hava Trafik Kontrolörü ve Uçuş Tabibi"  alınacaktır.

Müracaat sahibi tarafından doldurulacak fotoğraflı "İş Talep Formu" ve Kontrol Pilotu ise ilave olarak "Pilot Bilgi Formunu" aşağıda yer almaktadır. İlgili formlar doldurarak en geç 12.02.2014 Çarşamba günü saat 16:00'a kadar "Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, İnsan Kaynakları Müdürlüğü Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 128/A 06570 Maltepe/ANKARA" adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Genel Müdürlüğümüze ulaşacak şekilde posta yolu ile yapılacaktır. Bu tarihten sonraki müracaatlar ve postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Güvenlik soruşturması olumsuz neticelenen ve/veya başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya eksik evrak verdiği sonradan tespit edilenler ile istenilen belgeleri ibraz edemeyenlerin müracaatları geçersiz sayılacak, yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar hakkında genel hükümlere göre yasal işlem yapılacaktır.

BAŞVURU FORMLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

SHGM İLAN VERDİ ÜCRETLERİ DE AÇIKLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

memo ~ 4 yıl önce
Arkadaşlar ben havacilik işletme mezunuyum kontrolör olarak başvuru yapma şansım var mı ? Teşekkürler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ATC ~ 4 yıl önce
Çok merak ediyorum bu ilan için düzeltme verdiler YDS C seviyesinde puan istiyorlar. Müracaat edecek personel bile bulamayacakken bunun sebebi ilginçtir. Ayrıca doçentlik için bile D seviyesi istenirken bu nedir anlamadım :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hocam ~ 4 yıl önce
Hocam, biz 3 ay tatil yapmanıza, semestre yatmanıza. Bu gün parça okunacak deyip airport haberden yorum yazmanıza, bayramda evizde oturmanıza bunların karşılığında aldığınız paraya bir şey diyormuyuz. Belliki canınız sıkılıyor, burdan yazmak istemişsiniz. Biz yeni gelişmeler varmı sektörde diye bakarken sizin yorumlarınız abesle iştigal etmiş. E tabi kimse bi reklam filminde oynayıp 500 bin eur alan 'ünlü' ye çok kazanıyor demiyor. Pilot da Öğretmende tüik verilerine göre orta sınıf gelire sahiplerdir. Hemen hemen aynı şeyleri yer içerler. Ayrıca öğretmen sadece faranjit olurken, pilotların bir çoğu kanser sebebi ile ölmektedirler. Erken yaşlanırlar, ve yeni bir araştırmaya göre erken yaşta üreme özelliklerinde belirgin azalmalar görülmektedir. Bir ikincisi bunca sağlık sorunu yaşaması muhtemel kalifiye bir işçinin maaşı 30 bin bürütü bulmaktadır bizim ülkemizde. Ve bunlarda TOBB, ato ve ab projjelerinde yazan personel gider kalemlerinde mevcuttur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Zaten piyasada bi pilot olmak zor kendinizi üstün görmeyin hepimiz insanız ukalalığın anlamı yok ben düşüncemi söyledim katılırsın veya katılmazsın bu kadar basit yok adam olamamışsın falan haddinizi bilin yüzüme söyleyemeyeceginiz şeyleri burdan yazmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000