11 Temmuz 2016, Pazartesi 14:22:56

SHGM 4 teknisyene 1000'er TL ceza kesti

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, (SHGM) task kartlarının kaydedilmesinde mevzuata aykırı davranan 4 teknisyenin her birine 1.000 TL para cezası verdiğini duyurdu.
  • SHGM başında kim var bir düşününce problemin kendisi zaten sorunun cevabını veriyor.
  • anadolu üniversitesinde uçuş teknisyenleri evrak üzerinde sahtecilik yapıyor, sahte imzalar atıyor, hatalı bakım dosyaları düzenliyorlar ama onlara SHGM dokunmuyor. Aksine 1 ( Bir ) hafta önceden gelip kontrol ediyor, hatalarını bulduktan sonra eksikliklerini bizzat kendileri düzeltip, denetlemeye geliyor ve birşey olmamış gibi çekip gidiyor. Uyan tTeknisyen alemi SHGM Anadolu üniversitesindeki Uçuş Teknisyenlerine bu kıyağı yaparken, diğer teknisyenlere göstermelik ve ibretlik olsun diye ceza kesiyor. Nerede adalet, nerede fırsat eşitliği, bunlara karşı dik duramazsak hepimizin başına bir gün bu olay gelebilir ve yanlız kalırız. Zaman SHGM nun bu adaletsiz uygulamalarına karşı birlik ve beraberlik içinde olma zamanıdır. Sektöre hizmet een herkez bu ayrımcılığa dur diyecek iradeyi ortay kaymalıdır. Madem Anadolu Üniversitesindeki Uçuş Teknisyenlerine böyle kıyak yapan SHGM, aynı kıyağı sektördeki tüm teknisyenlere de gerçekleştirsin.
  • Direk lisanslarını iptal edeceksin ki örnek olsun tekniksiyenlere
  • shgm size yazıklar olsun. bu sizin kendi çaresizliğinizin yansımasıdır. yuh size yuhhhhhhh........

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), Twitter hesabından yaptığı açıklama ile 4 teknisyene 1.000'er TL para cezası verdiğini duyurdu.

SHGM'den yapılan açıklamada para cezasının, task kartlarının kaydedilmesi sırasında mevzuata aykırı iş yapıldığı gerekçesiyle verildiği belirtildi.

SHGM'den yapılan açıklama şöyle;
 

SHGM 4 teknisyene 1000'er TL ceza kesti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

kim? ~ 2 yıl önce
SHGM başında kim var bir düşününce problemin kendisi zaten sorunun cevabını veriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
angrybirds118 ~ 2 yıl önce
anadolu üniversitesinde uçuş teknisyenleri evrak üzerinde sahtecilik yapıyor, sahte imzalar atıyor, hatalı bakım dosyaları düzenliyorlar ama onlara SHGM dokunmuyor. Aksine 1 ( Bir ) hafta önceden gelip kontrol ediyor, hatalarını bulduktan sonra eksikliklerini bizzat kendileri düzeltip, denetlemeye geliyor ve birşey olmamış gibi çekip gidiyor. Uyan tTeknisyen alemi SHGM Anadolu üniversitesindeki Uçuş Teknisyenlerine bu kıyağı yaparken, diğer teknisyenlere göstermelik ve ibretlik olsun diye ceza kesiyor. Nerede adalet, nerede fırsat eşitliği, bunlara karşı dik duramazsak hepimizin başına bir gün bu olay gelebilir ve yanlız kalırız. Zaman SHGM nun bu adaletsiz uygulamalarına karşı birlik ve beraberlik içinde olma zamanıdır. Sektöre hizmet een herkez bu ayrımcılığa dur diyecek iradeyi ortay kaymalıdır. Madem Anadolu Üniversitesindeki Uçuş Teknisyenlerine böyle kıyak yapan SHGM, aynı kıyağı sektördeki tüm teknisyenlere de gerçekleştirsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zbt ~ 2 yıl önce
Direk lisanslarını iptal edeceksin ki örnek olsun tekniksiyenlere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X ~ 2 yıl önce
SEN TSK EMEKLİSİSİN HERHAL. KOMİKSİN.
.... ~ 2 yıl önce
shgm size yazıklar olsun. bu sizin kendi çaresizliğinizin yansımasıdır. yuh size yuhhhhhhh........

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000