18 Eylül 2013, Çarşamba 18:46:11

SHGM UÇAK TEKNİSYENİ ALACAK

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, uçak teknisyeni alımı yapacağını duyurdu.
  • Neden o kadar emin ki? uçak teknisyeni bence alamıcak : )))
  • Uçak teknisyeni değil shgm, uçak bakım mühendisi : ) Bu arada havacılığı ofislerden değil de , apronlardan takip edip öğrenirseniz, sahaya yanımıza gelirseniz, Wright Kardeşler'den sonra havacılık adına çok şeyin değiştiğini göreceksiniz.
  • Shgm komik durumlara dusuruyo kendini.. keske sektorden bihaber oldugunu bu kadar belli etmeseydi.. Turk havaciligi kimlere emanet...
  • Bu ülkede kurum ve kuruluşlar hiç bir zaman bu kadar ezik hallere düşmemiştir. Kendi soytarılıklarıyla eğlenmekle yetinmeyip emekçileri de soytarılığa sürükleme isteği nereden geliyor anlamış değilim. Lisans verme yetkisi olup kendisini lisans veremeyecek duruma getiren yönetmelikleri çıkarıp acaba hala lisans alan var mı diye sınama ve sevinme dürtüsü nasıl bir fantazidir bilen varsa bana da anlatsın. Lisans olması için sınavları vermek gerekir, sınavları yapacak kurum gerekir. Öyle bir kurum yok. 1 tane üniversite kaldı ki kendi mezunlarının hali ortada, ne hallerde mezunlarına sahip çıkamamış. Aynı sınıftan mezun olup lisans alan var 3 sene tecrübe bekleyen var. Ayrıca yönetmeliğe göre sınavlardan birinden kaldıysan sadece aynı yerde kaldığın sınavı verebiliyosun. Yani thy de 1 sınavdan dahi kalıp gerisini üniversitede versen thy yetki alsın diye bekleyip o modülü orda geçme zorunluluğu var. Bir filmde klozetten kalkınca sifon çekmek yerine seyreden psikolojisi bozuk insanlar vardı.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM), Mikro blog sitesi Twitter hesabından yaptığı duyuruda uçak teknisyeni alımı yapacağını duyurdu.

SHGM yaptığı duyuruda en az 3 yıllık lisanslı iş tecrübesine sahip olunması gerektiğini belirtti.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün açıklaması şöyle;

 

SHGM UÇAK TEKNİSYENİ ALACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Alamıcak ~ 5 yıl önce
Neden o kadar emin ki? uçak teknisyeni bence alamıcak : )))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçak teknisyeni ~ 5 yıl önce
Uçak teknisyeni değil shgm, uçak bakım mühendisi : ) Bu arada havacılığı ofislerden değil de , apronlardan takip edip öğrenirseniz, sahaya yanımıza gelirseniz, Wright Kardeşler'den sonra havacılık adına çok şeyin değiştiğini göreceksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ah bilal bey ah ~ 5 yıl önce
Shgm komik durumlara dusuruyo kendini.. keske sektorden bihaber oldugunu bu kadar belli etmeseydi.. Turk havaciligi kimlere emanet...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
fidayda ~ 5 yıl önce
Bu ülkede kurum ve kuruluşlar hiç bir zaman bu kadar ezik hallere düşmemiştir. Kendi soytarılıklarıyla eğlenmekle yetinmeyip emekçileri de soytarılığa sürükleme isteği nereden geliyor anlamış değilim. Lisans verme yetkisi olup kendisini lisans veremeyecek duruma getiren yönetmelikleri çıkarıp acaba hala lisans alan var mı diye sınama ve sevinme dürtüsü nasıl bir fantazidir bilen varsa bana da anlatsın. Lisans olması için sınavları vermek gerekir, sınavları yapacak kurum gerekir. Öyle bir kurum yok. 1 tane üniversite kaldı ki kendi mezunlarının hali ortada, ne hallerde mezunlarına sahip çıkamamış. Aynı sınıftan mezun olup lisans alan var 3 sene tecrübe bekleyen var. Ayrıca yönetmeliğe göre sınavlardan birinden kaldıysan sadece aynı yerde kaldığın sınavı verebiliyosun. Yani thy de 1 sınavdan dahi kalıp gerisini üniversitede versen thy yetki alsın diye bekleyip o modülü orda geçme zorunluluğu var. Bir filmde klozetten kalkınca sifon çekmek yerine seyreden psikolojisi bozuk insanlar vardı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000