25 Nisan 2013, Perşembe 15:03:26

SERTAÇ HAYBAT BİLAL EKŞİ’NİN HIŞMINA UĞRADI!

Türkiye Özel Sektör Havacılık İşletmeleri Derneği (TÖSHİD) tarafından organize edilen ve başta Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi olmak kaydı ile tüm SHGM yöneticilerinin hazır bulunduğu toplantıda TÖSHİD Başkanı Sertaç Haybat, SHGM Genel Müdürü Bilal Ekşi’nin hışmına uğradı.
  • Kızmak ne demek çok anlamsız istanbul trafiginde bir yerden yere gitmek ne oldugunu bilmiyorlar mı heleki yogun tempolu insanlar de bir yerden bir yere devamlı kosuyorlarsa biraz empati ve saygı ya davet ediyorum böyle şeyleri dert edenleri iş yapmaya davet ediyorum tavır yapmaya degil
  • Ağzınıza sağlık Sn.Bilal bey.Dahada sert ifadelerle haddini bildirseydiniz sorumsuza.İzmir DK.
  • Kızdırmayun Rizeli uşaklari daaa... Haçan tüm Havacilik Rizelilerdedur ..Onlar da olmasaydı havaciliğimiz nice olurdu?
  • On senede adamlar havacilik uzmani oldular...erk siyaset sagolsun...cakma havacilar..

Olay şöyle gelişti. Geçtiğimiz hafta TÖSHİD tarafından İstanbul WOW Otel’de bir toplantı gerçekleştirildi.  Toplantıya Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi, Genel Müdür Yardımcıları Haydar Yalçın, Bahri Kesici,  Mehmet Fatih Olcay ve SHGM’nin bazı daire başkanları ile TÖSHİD’e üye şirketlerin genel müdürleri davetli idi.  Safety Management System (SMS) için yapılan toplantı için tüm davetliler hazır beklerken ortalarda TÖSHİD başkanı ve aynı zamanda davetin sahibi Sertaç Haybat yoktu.

Toplantının başlaması için Sertaç Haybat beklenirken sinirler de gerildi. Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekçi çevresindekilere bu rahatsızlığını dile getirmeye başlarken aradan tam 1 saate yakın süre geçti.

Toplantı salonunda bekleyen davetliler Sertaç Haybat’ın soluk soluğa içeri girdiğini görünce rahatladılar ama Bilal Ekşi küplere binmişti. Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi, Sertaç Haybat’ı oldukça sert ifadeler içeren sözlerle fırçaladı. Sertça Haybat’ın, “Trafik yoğundu” ifadesine daha çok kızan Bilal Ekşi “Biz Ankara’dan buraya geldik siz yoksunuz. Bu nasıl bir yöneticilik anlayışıdır? Böyle ev sahipliği olur mu? İşinizi ciddiye almıyorsunuz!” dediği iddia edildi.

AirportHaber’in Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yetkililerinden aldığı bilgiye göre toplantı Sertaç Haybat’ın geç kalması sebebiyle soğuk bir havada geçti. Sektör yetkilileri de Sertaç Haybat’ın sorumsuzluğundan yakındılar.

©AirportHaber.com ÖZEL

SERTAÇ HAYBAT BİLAL EKŞİ’NİN HIŞMINA UĞRADI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Gümüş ~ 3 yıl önce
Kızmak ne demek çok anlamsız istanbul trafiginde bir yerden yere gitmek ne oldugunu bilmiyorlar mı heleki yogun tempolu insanlar de bir yerden bir yere devamlı kosuyorlarsa biraz empati ve saygı ya davet ediyorum böyle şeyleri dert edenleri iş yapmaya davet ediyorum tavır yapmaya degil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ADB.DK ~ 5 yıl önce
Ağzınıza sağlık Sn.Bilal bey.Dahada sert ifadelerle haddini bildirseydiniz sorumsuza.İzmir DK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uyy ~ 5 yıl önce
Kızdırmayun Rizeli uşaklari daaa... Haçan tüm Havacilik Rizelilerdedur ..Onlar da olmasaydı havaciliğimiz nice olurdu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kim.. ~ 5 yıl önce
On senede adamlar havacilik uzmani oldular...erk siyaset sagolsun...cakma havacilar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kaç yıl ~ 5 yıl önce
Kaç yılda havacı olunuyor. Siz kaç yılda havacı oldunuz kaç yıldır bu işi yapıyorsunuz. On yıl az zamanmı?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000