23 Ağustos 2012, Perşembe 12:42:44

SEABIRD’DEN ZORUNLU ARA!

İstanbul’dan turizm merkezlerine denizden uçak seferleri yapan Sea Bird Airlines, 16-24 Ağustos tarihlerinde seferlerini durdurduğunu açıkladı...
  • Mr. White30 Ağustos 2012, Perşembe 10:24:02 Ben sadece bir yolcuyum havacılıklada alakam yok siz tavsiyeme uyunuz pilotluk veya memurluk yapmama gerek yok yeterince kazanıyorum zaten iyi günler dilerim.
  • katılıyorum kabin memuru olarak nitelendirilince aşağılanmış mı olunuyor...çok ayıp...ayrıca bir pilotun uçakta uçağı uçurmak dışında bir görevi kabul etmesi ilginç...
  • Turkce onerisi icin tesekkur ederim :)Siz anladiginiza gore turkcem yeterince duzgun ama yinede onerinize uyup KESINLIKLE Turkce Kursuna yazilacagim. de yani HOSTES/KABIN GOREVLISI diye ucmuyorsaniz niye ucagin en arkasinda oturuyorsunuz? Anladim berberdeki cirak olayi ilk once kapi kapatiyorsunuz gelecek senede kalfa olarak kokpite yakin oturursunuz. Hani ne yaptiginizi gormesek Pilot dicem ama degilsiniz birde bence cok ayip Hostes dedim diye niye assalamis olayim ? Bence siz boyle dusunerek bircok kabin ekibi arkadasimi assalamis oldunuz. Seabird e bol kazancli gunler dilerim malum odenecek cok borc var yakitciya bile borcunuz tankeriniz otaparka cekili falan filan. Guvenli ucuslar.
  • Mr. white29 Ağustos 2012, Çarşamba 22:16:55 o adamlar hostes niyetine uçmuyorlar onları aşağılamanada gerek yok bu arada gayet efendi iyi niyetli bilgili insanlar zamanı geldiğinde onlarda kokpitdeki yerini alacaktır heralde,birde lütfen türkceni düzelt olurmu yüzlerce kişi okuyor bu yazıları ayıp.

 

Şirkete ait internet sitesinde yer alan uyarıda,  “Operasyonel gereklilik ve teknik sebeplerden dolayı 16-24 Ağustos tarihleri arasında tüm uçuşlarımız iptal edilmiştir” denildi.

Twin Otter tipi bir uçakla operasyonlarını yürüten Sea Bird Airlines şirketine geçtiğimiz günlerde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından teknik denetim yapıldığı ancak seferlere ara verilmesinin denetimlerle ilişkili olup olmadığı bilinmiyor.

Sea Bird Airlines, İstanbul-Alaçatı, İstanbul-Bozcaada ve Çeşme-Bodrum arasında seferler düzenliyordu. Filosunda halen bir uçak bulunan şirket, ikinci uçağını da filoya katmaya hazırlanıyordu.

Sea Bird Yönetim Kurulu Başkanı Kürşad Arusan, yönetmeliklerde bazı eksiklikler bulunduğunu ve bu eksikliklerin giderilmesinden sonra operasyonlara kaldıkları yerden devam edeceklerini kaydetti.

Şu anda bilet satış sistemleri kapalı iken 29 Ağustos tarihinden itibaren uçuşlar açık görünüyor.

©Airporthaber.com

SEABIRD’DEN ZORUNLU ARA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Mr. White30 Ağustos 2012, Perşembe 10:24:02 Ben sadece bir yolcuyum havacılıklada alakam yok siz tavsiyeme uyunuz pilotluk veya memurluk yapmama gerek yok yeterince kazanıyorum zaten iyi günler dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kabin memuru ~ 6 yıl önce
katılıyorum kabin memuru olarak nitelendirilince aşağılanmış mı olunuyor...çok ayıp...ayrıca bir pilotun uçakta uçağı uçurmak dışında bir görevi kabul etmesi ilginç...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mr. White ~ 6 yıl önce
Turkce onerisi icin tesekkur ederim :)Siz anladiginiza gore turkcem yeterince duzgun ama yinede onerinize uyup KESINLIKLE Turkce Kursuna yazilacagim. de yani HOSTES/KABIN GOREVLISI diye ucmuyorsaniz niye ucagin en arkasinda oturuyorsunuz? Anladim berberdeki cirak olayi ilk once kapi kapatiyorsunuz gelecek senede kalfa olarak kokpite yakin oturursunuz. Hani ne yaptiginizi gormesek Pilot dicem ama degilsiniz birde bence cok ayip Hostes dedim diye niye assalamis olayim ? Bence siz boyle dusunerek bircok kabin ekibi arkadasimi assalamis oldunuz. Seabird e bol kazancli gunler dilerim malum odenecek cok borc var yakitciya bile borcunuz tankeriniz otaparka cekili falan filan. Guvenli ucuslar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seabird alaçatı yolcusu.. ~ 6 yıl önce
Mr. white29 Ağustos 2012, Çarşamba 22:16:55 o adamlar hostes niyetine uçmuyorlar onları aşağılamanada gerek yok bu arada gayet efendi iyi niyetli bilgili insanlar zamanı geldiğinde onlarda kokpitdeki yerini alacaktır heralde,birde lütfen türkceni düzelt olurmu yüzlerce kişi okuyor bu yazıları ayıp.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000