01 Ağustos 2011, Pazartesi 14:35:28

SAGA'DA BEKLENEN GELİŞME...

Saga Havayolları personline olan borcunu ödedi...
  • Emin olun odemistir, 9000 tl alacagimida almisimdir, saga bitmis olan bir sirkettir, bu kadar kisiyi ekmeginden, isinden eden bir sirketin yoneticileri nasil hala boyle hicbirsey olmamis gibi sozler verip yalanlar soyluyorlar anlamiyorum. Insanin birazcik haysiyeti olur yapmayin artik. Son gunlerine geldiler, bizleri boyle haciz isleriyle biraktilar, etme bulma dunyasi demisler onlarda yakinda gorucekler...
  • fransızca ve farsca olarak anlatabildiğine göre kim olduğun belli zaten... onca şeyi yaşayıp hala akıllanmadıysan sana zaten müstehak , hiç durma aynen devam et sen.
  • arkadaşım sanırım anlamakta biraz sorun yaşıyorsun..vefa'en veya mecburen bırak bunun kararını isterse herkes kendi versin tamammı arkadaşım? istersen bunu fransızca veya farsca'da anlatırım sana... sende mecburen yazıyorsun bu yazıyı..hakikaten kasma kendini fazla ...
  • hala vefa diyor? ne vefasi mecburen oradasiniz bir iki kisi haric...

Bir süredir mali kriz yaşayan ve personelinin maaşlarını ödemekte sıkıntı çeken Saga Havayolları bugün itibariyle çalışanlarının alacaklarını ödedi.

Türkiye’nin köklü havayolu şirketlerinden Saga, darboğazı atlatmış gibi görünüyor. Çalışanlarının uzun süredir beklediği gelişmeyi bugün gerçekleştiren şirket geleceğe daha umutla bakılmasını sağladı.

Bazı personelin yaklaşık 3-4 aydır maaş alamadığı Saga Havayolları bugün itibariyle çalışanlarına alacaklarını ödeyerek yüzleri güldürdü.

Durumdan oldukça memnun olan çalışanlar, rahat bir nefes aldıklarını ifade etti.

Bilindiği gibi yine AirportHaber’in duyurduğu ve Saga tarafından memnuniyetle karşılanan gelişmede; SHGM, Saga Havayolları’na 3 ay süre vermiş ve bu sürede üçüncü uçağı filosuna dahil etmesini istemişti.

©AirportHaber Özel

SAGA'DA BEKLENEN GELİŞME...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 7 yıl önce
Emin olun odemistir, 9000 tl alacagimida almisimdir, saga bitmis olan bir sirkettir, bu kadar kisiyi ekmeginden, isinden eden bir sirketin yoneticileri nasil hala boyle hicbirsey olmamis gibi sozler verip yalanlar soyluyorlar anlamiyorum. Insanin birazcik haysiyeti olur yapmayin artik. Son gunlerine geldiler, bizleri boyle haciz isleriyle biraktilar, etme bulma dunyasi demisler onlarda yakinda gorucekler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
fransızca ve farsca olarak anlatabildiğine göre kim olduğun belli zaten... onca şeyi yaşayıp hala akıllanmadıysan sana zaten müstehak , hiç durma aynen devam et sen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaşım sanırım anlamakta biraz sorun yaşıyorsun..vefa'en veya mecburen bırak bunun kararını isterse herkes kendi versin tamammı arkadaşım? istersen bunu fransızca veya farsca'da anlatırım sana... sende mecburen yazıyorsun bu yazıyı..hakikaten kasma kendini fazla ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hala vefa diyor? ne vefasi mecburen oradasiniz bir iki kisi haric...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000