06 Nisan 2010, Salı 11:11:25

SAGA VE ACT'YE BASKIN!

AirportHaber’in belgeleriyle ortaya çıkardığı bakım skandalını ihbar kabul eden Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, şirketlere yönelik baskınlarını sürdürüyor.
  • Cem Bey , Bildiğin kadarı ile sizde zamanında kuzu cargo da teknik birimde idari bir görevde bulunuyordunuz .. Ben sizi tanıyorum .. Madem kuzunun uçak parçalarını çaldığını iddia ediyorsunuz da , benim merak ettiğim neden bu duruma o zaman göz yumdunuz ? Şimdi mi vicdan yapıyorsunuz ? Lütfen biraz dürüst olalım ...
  • Airporthaber yetkilileri bu yorumları da okuyup takip ediyor mu? Çok merak ediyorum, okumaları lazım..
  • Nasıl olur? Batı Apron'undaki hurda uçaklar DHMİ'nin gözetiminde değil mi? Parçalar çalınırken birileri seyir mi etmiş? Yok canım böyle bir şey olmamıştır. Hepsi namuslu insanlardır.
  • Sizin gibi şirketler olmasida çok aci... Damarinizami bastik.. Belki hala PERSONELİM çalişiyorum.. sizin yaptiğiniz teknik yönetime göre yaziliyo... O zaman ispat edeceksin ..shgm e... söktügün parçalari.. herkes ektiğini biçer.. zaman bu...oyunu belden aşaği oynamayacksin ..ULS şirketi tanimiyorum . ben kuzuyu konusuyorum.. cem akin.
Dün SHGM’den beş kişilik ekibin SAS Havacılık’ın Atatürk Havalimanı’ndaki merkezine ve Yeşilköy’deki ofisine eş zamanlı baskın düzenleyerek belgelere el koymasından sonra ikinci baskın haberi az önce geldi.
 
SHGM ekipleri, sabah saatlerinde SAS Havacılık’a usulsüz bakım yaptırdıkları iddia edilen ACT ve SAGA Havayolları’na baskın yaptı.
 
SHGM ekipleri her iki havayolunda da incelemelerini sürdürüyor.

Gelişmeler AirportHaber’de olacak…
SAGA VE ACT'YE BASKIN!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 8 yıl önce
Cem Bey , Bildiğin kadarı ile sizde zamanında kuzu cargo da teknik birimde idari bir görevde bulunuyordunuz .. Ben sizi tanıyorum .. Madem kuzunun uçak parçalarını çaldığını iddia ediyorsunuz da , benim merak ettiğim neden bu duruma o zaman göz yumdunuz ? Şimdi mi vicdan yapıyorsunuz ? Lütfen biraz dürüst olalım ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Airporthaber yetkilileri bu yorumları da okuyup takip ediyor mu? Çok merak ediyorum, okumaları lazım..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Nasıl olur? Batı Apron'undaki hurda uçaklar DHMİ'nin gözetiminde değil mi? Parçalar çalınırken birileri seyir mi etmiş? Yok canım böyle bir şey olmamıştır. Hepsi namuslu insanlardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sizin gibi şirketler olmasida çok aci... Damarinizami bastik.. Belki hala PERSONELİM çalişiyorum.. sizin yaptiğiniz teknik yönetime göre yaziliyo... O zaman ispat edeceksin ..shgm e... söktügün parçalari.. herkes ektiğini biçer.. zaman bu...oyunu belden aşaği oynamayacksin ..ULS şirketi tanimiyorum . ben kuzuyu konusuyorum.. cem akin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000