07 Aralık 2008, Pazar 08:17:07

Sabiha Gökçen hedefine ulaştı

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş Genel Müdürü Gökhan Buğday, hedeflere ilişkin açıklamalarda bulundu...
  • Gökhan bey, Bu şirketin insan kaynaklarında durum nedir hiç baktınızmı. Sektörü bilmeyen yöneticilerle vay halimize. Lütfen ilgilenin..
  • sayın yeni genel müdür ün işi gerçeketn çok zor Heaş dan İSG ye geçen eski yönetecileri elemediği sürece çok zor bence...inşallah başarılı olur çünkü saw bizim bebeğimizdi.. onu en iyi terlerde görmek isterim..
  • Sayın Gökhan Buğday SG Hedefine ulaştı derken, genel anlamda uçak ve yolcu sayısından bahsetmiştir. Yoksa tabii ki yeni şirket de çok karlı bir dönem geçirmemiştir. HEAŞ tarafından SG işletmesinin özelleştirilmesinin ana sebebi gelir ve gider makasının sürekli açılmasıydı. Bu yüzden HAVAŞ, Çelebi belki ICF benzeri YH firmalarının yeni terminalle SGye gelmelerini teşvik etmeleri gerekir. Hem hizmet kalitesinin artması hem de kaynakların verimli kullanılması için önümüzdeki dönemde bu şart görünüyor. Haftada 700-800 uçaklık bir trafik ortalamasına 800 kişilik dev bir organizasyonla 2009 yılında servis vermek yeni şirkete de zor gelecektir.
  • İSG BİRAN ÖNCE BU ESKİ DÜZENE ALIŞMIŞ YÖNETİCİLERİ %90 (MÜDÜRLERDEN BAŞLAYIP POSTA BAŞISINA) VARANA KADAR DEĞİŞTİRMESİ GEREKİYOR . İŞ ALLAH YIL BAŞINDAN SONRA BAZI ŞEYLER DÜZELİR AMİRLERİN VE ŞEFLERİN adamCILIK VE hemşehriCILIK SONA ERER

Buğday, Türkiye'nin son yıllarda Sivil Havacılık alanında çok önemli adımlar attığını, sektördeki yatırımlar ve serbestleşme sürecinin yolculara sunulan hizmetlerin kalitesini ve seçenekleri de yükselttiğini ifade etti. Buğday, Ulaştırma Bakanlığı ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün hayata geçirdiği kararlarla 2015 yılı için hedeflenen yolcu sayısına şimdiden ulaşıldığını ifade etti.

Buğday; "Uluslararası standartlarda hizmet veren, Türkiye ve dünyanın önde gelen havalimanlarından Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, ülkemiz havacılık sektörüne olan katkısını daha da güçlendirmek için yatırımlarını aralıksız sürdürmektedir. Havalimanımızın yıllık yolcu kapasitesini 25 milyona çıkartacak yeni dış hatlar terminali ve eklerini hedeflediğimiz takvim içinde tamamlamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz" dedi. 

Sabiha Gökçen hedefine ulaştı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

personel ~ 9 yıl önce
Gökhan bey, Bu şirketin insan kaynaklarında durum nedir hiç baktınızmı. Sektörü bilmeyen yöneticilerle vay halimize. Lütfen ilgilenin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eski heaşdan birisi ~ 9 yıl önce
sayın yeni genel müdür ün işi gerçeketn çok zor Heaş dan İSG ye geçen eski yönetecileri elemediği sürece çok zor bence...inşallah başarılı olur çünkü saw bizim bebeğimizdi.. onu en iyi terlerde görmek isterim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BA Zrt ~ 9 yıl önce
Sayın Gökhan Buğday SG Hedefine ulaştı derken, genel anlamda uçak ve yolcu sayısından bahsetmiştir. Yoksa tabii ki yeni şirket de çok karlı bir dönem geçirmemiştir. HEAŞ tarafından SG işletmesinin özelleştirilmesinin ana sebebi gelir ve gider makasının sürekli açılmasıydı. Bu yüzden HAVAŞ, Çelebi belki ICF benzeri YH firmalarının yeni terminalle SGye gelmelerini teşvik etmeleri gerekir. Hem hizmet kalitesinin artması hem de kaynakların verimli kullanılması için önümüzdeki dönemde bu şart görünüyor. Haftada 700-800 uçaklık bir trafik ortalamasına 800 kişilik dev bir organizasyonla 2009 yılında servis vermek yeni şirkete de zor gelecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İSG BİRAN ÖNCE BU ESKİ DÜZENE ALIŞMIŞ YÖNETİCİLERİ %90 (MÜDÜRLERDEN BAŞLAYIP POSTA BAŞISINA) VARANA KADAR DEĞİŞTİRMESİ GEREKİYOR . İŞ ALLAH YIL BAŞINDAN SONRA BAZI ŞEYLER DÜZELİR AMİRLERİN VE ŞEFLERİN adamCILIK VE hemşehriCILIK SONA ERER

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000