04 Ekim 2011, Salı 11:15:59

SABANCI'NIN ŞİRKETİNDE YETKİSİZ TEKNİSYEN VAR MI?

AirportHaber Genel Koordinatörü Ali Kıdık, SHGM'de yaşanan süreci değerlendirdi...
  • ya geç bunları kardeşim.adam istanbulda; mührü cidde de .kimse kimseye masal anlatmasın.herkes herkesin ne halt karıştırdığını biliyor.bu yıllardır böyle.
  • Sayın ALİ KIDIK bey bu günlerde SHGM deki görevli arkadaşlara bir linç ve hınç kampanyası oluştuğu ilgili ilgisiz herkes tarafından yazılar yazıldığı ortadadır. size bir önerim var. siz de en az bizler kadar bu durumda SHGM personelini desteklemenız gerekmektedir. bunun için bir destek kampanyası yapın. bizlerde bunun altına bir havacılık işletmesi olarak imzamızı atalım. bu SHGM hepimizin .şimdi personele destek olma zamanıdır. Saygılar ve kolay gelsin
  • SHGM deki görevli arkadaşlara bu günlerde yalan ,yanlış ve kin dolu yorumlar yaparak sanki bu arkadaşlardan bir intikam alma ve linç etme durumu ortadadır. arkadaşlar Rahmetli kaptan pilota bu arkadaşlar mı al bu tek motorlu düşük kapasiteli helikopter ile o kış şartlarında ve yüksek rakımda uç dedi. buzlanma şartları ve kapalı hava söz konusudur. bunlar da en az bir kaza oluşma etkenidir. Bizler için bu gezegende başka DGCA YOK lütfen sahip çıkalım. inanınbanyurt dı
  • KKTC ERCAN HAVALİMANI YAZAN ARKADAŞA KATILIYORUM BU ŞİRKETLERDE ÇALIŞAN ARKADAŞLAR SADECE 4 'ER KİŞİ NÖBETLEŞE GÜNDE BİR KİŞİ ONLARCA UÇAĞA TRANSİT VE DAİLY CHECK YAPIYOR HUMAN FACTOR BUNUN NERESİNDE TEK KİŞİ NE İKİNCİ BİR TEKNİSYEN NE YARDIMCI TEKNİSYEN SADECE BİR KİŞİ BİR FACİA'YI ÖNLEMEK İÇİN SHGM SPOT CHECK LÜTFEN !!!
AirportHaber'in an be an kamuoyuna duyurduğu Polis-SHGM-TSK sürecini köşesinden okuyucularına aktaran Ali Kıdık, havacılık düşmanlarına da seslenerek sektörün önde gelenlerine çağrıda bulundu.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün yaşadığı sürecin çok zor olduğunu ve iyi niyet-kötü niyet kavramlarının birbirine karıştığını ima eden eden Kıdık, SHGM çalışanlarının yaşadığı durumu birkaç cümleyle özetledi.

Kaza Kırım komisyonu ile ilgili şaibe söylentilerinden, Bakan Binali Yıldırım'a kadar akıllara gelen soruları içtenlikle köşesinden aktaran deneyimli gazeteci, bazı önerilerde bulunarak süreçten nasıl çıkılacağını da yazdı.

İşte köşede öne çıkan ve detaylarıyla işlenen bazı noktalar:

-SHGM'de terör örgütü mensubu var mı?
-Ali Sabancı'nın şirketinde yetkisiz teknisyenlerin bakım yaptığı doğru mu?
-Pilot durumu biliyor olmasına rağmen uçmakta ısrar mı etti?
-Kaza Kırım Komisyonu özellikle mi atandı?
-Cihazların kaybolmasının ardındaki sır ne?
-SHGM'de şimdiki durum ne?
-Bakan Binali Yıldırım şimdi ne yapacak?
-Havacılığın düşmanları kimler?SABANCI'NIN ŞİRKETİNDE YETKİSİZ TEKNİSYEN VAR MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
ya geç bunları kardeşim.adam istanbulda; mührü cidde de .kimse kimseye masal anlatmasın.herkes herkesin ne halt karıştırdığını biliyor.bu yıllardır böyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sayın ALİ KIDIK bey bu günlerde SHGM deki görevli arkadaşlara bir linç ve hınç kampanyası oluştuğu ilgili ilgisiz herkes tarafından yazılar yazıldığı ortadadır. size bir önerim var. siz de en az bizler kadar bu durumda SHGM personelini desteklemenız gerekmektedir. bunun için bir destek kampanyası yapın. bizlerde bunun altına bir havacılık işletmesi olarak imzamızı atalım. bu SHGM hepimizin .şimdi personele destek olma zamanıdır. Saygılar ve kolay gelsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SHGM deki görevli arkadaşlara bu günlerde yalan ,yanlış ve kin dolu yorumlar yaparak sanki bu arkadaşlardan bir intikam alma ve linç etme durumu ortadadır. arkadaşlar Rahmetli kaptan pilota bu arkadaşlar mı al bu tek motorlu düşük kapasiteli helikopter ile o kış şartlarında ve yüksek rakımda uç dedi. buzlanma şartları ve kapalı hava söz konusudur. bunlar da en az bir kaza oluşma etkenidir. Bizler için bu gezegende başka DGCA YOK lütfen sahip çıkalım. inanınbanyurt dı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
KKTC ERCAN HAVALİMANI YAZAN ARKADAŞA KATILIYORUM BU ŞİRKETLERDE ÇALIŞAN ARKADAŞLAR SADECE 4 'ER KİŞİ NÖBETLEŞE GÜNDE BİR KİŞİ ONLARCA UÇAĞA TRANSİT VE DAİLY CHECK YAPIYOR HUMAN FACTOR BUNUN NERESİNDE TEK KİŞİ NE İKİNCİ BİR TEKNİSYEN NE YARDIMCI TEKNİSYEN SADECE BİR KİŞİ BİR FACİA'YI ÖNLEMEK İÇİN SHGM SPOT CHECK LÜTFEN !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000