05 Eylül 2012, Çarşamba 10:26:45

PIPER ALANA PİLOT EĞİTİMİ BEDAVA

Dünyanın en eski genel havacılık uçakları üreticilerinden Piper’in Türkiye temsilciliğini alan Baymap Havacılık, Piper M serisi uçak alana ücretsiz PPL eğitimi verecek...
  • Tebrikler BAYMAP HAVACILIK - Oben OGULTARHAN yolunuz açık olsun.
  • GENEL HAVACILIK alaninda buyuk bir boslugu dolduracagina inandigim BAYMAP HAVACILIK 'a basarilar diliyorum.... Hayirli ugurlu olsun... Kazasiz kirimsiz emniyetli ucuslar diliyorum... BAYMAP HAVACILIGIN basinda, Genel Havaciligin duayeni Oben OGULTARHAN hoca var ki, onu taniyanlar ne demek istedigimi bilirler... Genel Havacilik konusunda gercekten cok bilgili ve donanimli biridir. kendisini Genel Havaciliga adamis biridir. istese ogrencileri gibi simdi kendisi de THY 'de kaptan pilottu ama o genel havacilik alaninda kalip bu alanda calismayi tercih etti. iyi ki varsin Oben hoca... Genel havaciliga cok emek verdin ve hala da vermektesin... sizi gibi insanlara ihtiyac var bu camiada. Allah yolunuzu acik etsin.... basarilarinizin devamini diliyorum....
  • Hatası olduğum üç turboprop uçaktan biri... Diğerleri Socata TBM700 VE Pilatus PC12. AAhhh ahhh
  • Baymap'a ve Tarkim'e icten basarilar dilerim. Ulkemizde sivil havaciligin hala sancili olmasina ragmen gelisebilmesi icin boyle guzel birliktelikler, yatirimlar ve cabalar gormek cok guzel. Sansiniz bol ve acik olsun.

 

Genel Havacılık sektörünün genç oluşumu Ankara kökenli BAYMAP Havacılık, ABD’li uçak üreticisi Piper’dan Türkiye Mümessilliği yetkisini aldı ve tanıtım faaliyetlerine başladı. Ayrıca Piper Aircraft, tüm Piper ürünlerinin Türkiye yetkili servis merkezi olarak seçtiği Tarkim’in bakım  yetki belgesini de onayladı.

Alanında en başarılı uçak olarak bilinen Piper’ın M-Plus serisi ( Matrix, Mirage, Meridian ) tek motorlu olup kulüp konfigürasyonda yerleştirilmiş 6 koltuğu bulunuyor.  Geniş iç hacmi ile yüksek menzil ve konfor özelliklerini yüksek emniyet fonksiyonlu piston ve türbün versiyonlar ile sunan M-Serisi arzu edilirse kabin basınçlı opsiyon ile de alınabiliyor.

Piper, M-plus serisi haricinde çift motor kategoride Seneca ve Seminole, hafif tek motorlu seride Archer ve Arrow uçaklarını da genel havacılık dünyasında çok satan modeller arasında bulunuyor. Serisindeki rakipleri ile karşılaştırıldığında fiyatları daha cazip olan Piper’ın tüm ürünlerini Türkiye ve çevre ülkelerde pazarlayacak olan BAYMAP Havacılık, Airex 2012’de Matrix ve Meridian model iki uçağını standında tanıtacak.

Yakın zamanda Ankara’da sadece PPL odaklı pilot yetiştirme kursu da açacak olan BAYMAP Havacılık, eğitim yetkisi alındıktan sonra Piper M serisi alıcılarına ücretsiz PPL eğitimi dâhil ülkemiz için gerekli olacak yer destek hizmetlerini de sunacak. Sadece Genel Havacılık sektörüne hizmet verecek olan ve SHGM ye tüm müracaatlarını yapmış bulunan BAYMAP Havacılığın Genel Havacılık sektörüne canlılık getirmesi bekleniyor.

PIPER ALANA PİLOT EĞİTİMİ BEDAVA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Piper Türkiye ~ 6 yıl önce
Tebrikler BAYMAP HAVACILIK - Oben OGULTARHAN yolunuz açık olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler... ~ 6 yıl önce
GENEL HAVACILIK alaninda buyuk bir boslugu dolduracagina inandigim BAYMAP HAVACILIK 'a basarilar diliyorum.... Hayirli ugurlu olsun... Kazasiz kirimsiz emniyetli ucuslar diliyorum... BAYMAP HAVACILIGIN basinda, Genel Havaciligin duayeni Oben OGULTARHAN hoca var ki, onu taniyanlar ne demek istedigimi bilirler... Genel Havacilik konusunda gercekten cok bilgili ve donanimli biridir. kendisini Genel Havaciliga adamis biridir. istese ogrencileri gibi simdi kendisi de THY 'de kaptan pilottu ama o genel havacilik alaninda kalip bu alanda calismayi tercih etti. iyi ki varsin Oben hoca... Genel havaciliga cok emek verdin ve hala da vermektesin... sizi gibi insanlara ihtiyac var bu camiada. Allah yolunuzu acik etsin.... basarilarinizin devamini diliyorum....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ADB FALCON 50 ~ 6 yıl önce
Hatası olduğum üç turboprop uçaktan biri... Diğerleri Socata TBM700 VE Pilatus PC12. AAhhh ahhh

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CO ~ 6 yıl önce
Baymap'a ve Tarkim'e icten basarilar dilerim. Ulkemizde sivil havaciligin hala sancili olmasina ragmen gelisebilmesi icin boyle guzel birliktelikler, yatirimlar ve cabalar gormek cok guzel. Sansiniz bol ve acik olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000