29 Aralık 2009, Salı 17:21:39

ONUR AIR'DE 4 UÇAK CEZALI

Türkiye’nin en büyük özel havayolu şirketi Onur Air, bazı uçaklardaki eksik evraklar yüzünden SHGM tarafından cezalandırıldı.
  • BEN BOLLUKCUNUN ONURDAN UZAKLASTIRILMASINI ISTERDIM.BURADA HALEN ESKI USÜLLERLE (VURURUM,KESRIM,ATARIM...) BÜYÜK BIR SIRKET YÖNETILIYOR.BIRILERI YORUM YAPTIGI ZAMAN VEYA KAYGASINI DILE GETIRDIGI ZAMAN, ISE YAPMAYIN EKMEK KAPISI DIYORSUNUZ.SORUYORUM, BU KADAR ISCININ EMEK KAPISIYLA KIM SORUMSUZ DAVRANIYOR.DOMUSCULUK DEGIL HAVACILIK YAPIYORSUNUZ BEYLER!HADI,HADI
  • Isşık Şahin olsaymışmış böyle olmazmışmış... Komik. Işık şahin hayata küsüp inzivaya çekilidiğinde ne yapacaktı ONUR AIR? Şu aralar döndü ya piyasaya hemen fetvalar yayınlana... Bu bir ekip işidir ekipte gidenler olur ama bu topluluğu etkilemez kalanlar yine aynı tempo ile devam ederler ve emin olunuzki ONUR AIR da bunun işlediğini kendi gözlerimle gördüm. ONUR AIR ile herhangi bir bağlantım yok çıkarım yok ama bukadar çirkef yorumlar benim bile canımı sıktı. Bilmeden etmeden atmasyon yorumlar yapıpda sanki birşey varmış gibi davranmayın. Herkez biliyorki bu limandaki en iyi özel firma ONUR AIR dir.
  • Yahu Buraya yazanlar Marstamı ? ONUR AIR Bugune kadar temiz kalmış herşeyiyle dürüst uçmuş, borç takmamış, düzenli bir şirket. Çalışan arkadaşlarda bir okadar eğitimli ve tecrübeli. Hangi şirket ONUIR AIR den ayrılan mühendisi teknisyeni almıyor? Hepsi kapış kapış orada buradalar. THY nin havacı insan eğitme misyonunu ONUR AIR devam ettirmektedir. Bunu da aklınızdan çıkarmayın. SHGM Mühendisleri konusunda; egitiliyorlar ama daha çok yolları var önlerinde yavas yavas oturacak herşey merak etmeyin. Hata var deniyor vardır yoktur SHGM ceza kesmiş, Sizler daha iyi bilirsiniz şeriyatın kestiği parmak acırmı?
  • oncelikle 4te bir maasa calisan denetciler ayda 200 euro mu aliyor? sirf kestikleri cezalarin doner sermayesinden alinanlar bile muhendis maaslarinin uzerinde. maas konusuna girmiyorum bile...

Onur Havayolları’nın iki adet Airbus 300-600, bir adet Airbus 321 ve bir adet MD-83 tipi uçağı eksik evraklar bulunması nedeniyle uçuştan men edildi.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün yaptığı denetimler sırasında eksik evrak tespit edildiği bildirildi.

Havayolu şirketinin A bakım yetkisinin de geçici olarak alındığı, 10 bin TL de idari para cezası verildiği kaydedildi.

Onur Havayolları Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, AirportHaber’e yaptığı açıklamada; 4 uçağın uçuştan alındığını doğrularken, “ Eksik evraklarımız vardı. Evrakları tamamladıktan sonra 4 uçağımızın uçuşlarına izin verilecek. Zaten uçuştan men edilen iki uçağımız şu anda C bakımda bulunuyor” dedi.

©AirportHaber.com

ONUR AIR'DE 4 UÇAK CEZALI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 8 yıl önce
BEN BOLLUKCUNUN ONURDAN UZAKLASTIRILMASINI ISTERDIM.BURADA HALEN ESKI USÜLLERLE (VURURUM,KESRIM,ATARIM...) BÜYÜK BIR SIRKET YÖNETILIYOR.BIRILERI YORUM YAPTIGI ZAMAN VEYA KAYGASINI DILE GETIRDIGI ZAMAN, ISE YAPMAYIN EKMEK KAPISI DIYORSUNUZ.SORUYORUM, BU KADAR ISCININ EMEK KAPISIYLA KIM SORUMSUZ DAVRANIYOR.DOMUSCULUK DEGIL HAVACILIK YAPIYORSUNUZ BEYLER!HADI,HADI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Isşık Şahin olsaymışmış böyle olmazmışmış... Komik. Işık şahin hayata küsüp inzivaya çekilidiğinde ne yapacaktı ONUR AIR? Şu aralar döndü ya piyasaya hemen fetvalar yayınlana... Bu bir ekip işidir ekipte gidenler olur ama bu topluluğu etkilemez kalanlar yine aynı tempo ile devam ederler ve emin olunuzki ONUR AIR da bunun işlediğini kendi gözlerimle gördüm. ONUR AIR ile herhangi bir bağlantım yok çıkarım yok ama bukadar çirkef yorumlar benim bile canımı sıktı. Bilmeden etmeden atmasyon yorumlar yapıpda sanki birşey varmış gibi davranmayın. Herkez biliyorki bu limandaki en iyi özel firma ONUR AIR dir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Yahu Buraya yazanlar Marstamı ? ONUR AIR Bugune kadar temiz kalmış herşeyiyle dürüst uçmuş, borç takmamış, düzenli bir şirket. Çalışan arkadaşlarda bir okadar eğitimli ve tecrübeli. Hangi şirket ONUIR AIR den ayrılan mühendisi teknisyeni almıyor? Hepsi kapış kapış orada buradalar. THY nin havacı insan eğitme misyonunu ONUR AIR devam ettirmektedir. Bunu da aklınızdan çıkarmayın. SHGM Mühendisleri konusunda; egitiliyorlar ama daha çok yolları var önlerinde yavas yavas oturacak herşey merak etmeyin. Hata var deniyor vardır yoktur SHGM ceza kesmiş, Sizler daha iyi bilirsiniz şeriyatın kestiği parmak acırmı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
oncelikle 4te bir maasa calisan denetciler ayda 200 euro mu aliyor? sirf kestikleri cezalarin doner sermayesinden alinanlar bile muhendis maaslarinin uzerinde. maas konusuna girmiyorum bile...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000