16 Kasım 2009, Pazartesi 15:16:17

OKTAY ERDAĞI, YAVUZ ÇİZMECİ İLE YOLLARINI AYIRDI

Sivil Havacılık eski Genel Müdür Yardımcısı Oktay Erdağı, Saga Havayolları’na transfer oldu.
  • Bos konusmasak ta once bir faaliyetlerini gorsek, genelde shgm-dhmi kokenliler ozel sirketlere girerken pek havali ama cikarken pek tiris olurlar. Bu gibi insanlari Alirken patronlar kucakliyormus gibi gorunur ama yollarken de ofis disinda olurlar.. Bekleyelim gorelim beyler..
  • kısa bir süre de olsa kendisiyle yakınen çalıştım kişiliği ve bilgisi tartışılmaz hemşerim olması dolayısıyla ayrıca gurur duyuyorum fakat kapanan bir firma yollarımızı ayırdı yeni işinde başarılar dilerim z.a
  • SHGM gibi bir cadı kazanında 32 yıl çalışmak için sadece uyanık olmak yetmezki. İnsanın cambaz olması lazım. Oktay abinin çok zeki olduğunu herkes kabul eder. havacılık sektörünün her noktasında onun emeği olduğunu yakinen bilenlerdenim. Çok mütavazi olduğu için o bunu belli etmez. Ama biz çalışma arkadaşları ondan çok şey öğrendik. O bizim hocamızdı. Yeni görevi hayırlı olsun
  • Oktay abi uyanıktır ama insan olma vasfını yitirmemiştir. Çok ilkeli görünen bir sürü omurgasıza beş basar. Bilgi ve deneyimi ise zaten tartışılmaz. Hayırlı olmasını diliyorum.

32 yıldır Türk sivil havacılığına hizmet eden SHGM eski Genel Müdür Yardımcısı Oktay Erdağı, emekli olduktan bir süre sonra Aviation Management Solutions (Havacılık Yönetim Çözümleri) adlı şirkette danışman olarak görev almıştı.

İki yıla yakın süredir bu görevi yürüten Erdağı, bir süre önce bu görevinden ayrıldı.

Erdağı, sürpriz bir kararla Saga Havayolları ile anlaşmaya vardı. Erdağı, deneyimlerini ve bilgilerini Saga Havayolları için harcayacak.

OKTAY ERDAĞI, YAVUZ ÇİZMECİ İLE YOLLARINI AYIRDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 9 yıl önce
Bos konusmasak ta once bir faaliyetlerini gorsek, genelde shgm-dhmi kokenliler ozel sirketlere girerken pek havali ama cikarken pek tiris olurlar. Bu gibi insanlari Alirken patronlar kucakliyormus gibi gorunur ama yollarken de ofis disinda olurlar.. Bekleyelim gorelim beyler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
kısa bir süre de olsa kendisiyle yakınen çalıştım kişiliği ve bilgisi tartışılmaz hemşerim olması dolayısıyla ayrıca gurur duyuyorum fakat kapanan bir firma yollarımızı ayırdı yeni işinde başarılar dilerim z.a

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
SHGM gibi bir cadı kazanında 32 yıl çalışmak için sadece uyanık olmak yetmezki. İnsanın cambaz olması lazım. Oktay abinin çok zeki olduğunu herkes kabul eder. havacılık sektörünün her noktasında onun emeği olduğunu yakinen bilenlerdenim. Çok mütavazi olduğu için o bunu belli etmez. Ama biz çalışma arkadaşları ondan çok şey öğrendik. O bizim hocamızdı. Yeni görevi hayırlı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Oktay abi uyanıktır ama insan olma vasfını yitirmemiştir. Çok ilkeli görünen bir sürü omurgasıza beş basar. Bilgi ve deneyimi ise zaten tartışılmaz. Hayırlı olmasını diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000