17 Ekim 2008, Cuma 13:19:44

MY TEKNİK’TE PARASIZ GÜNLER

Türkiye’nin ikinci özel teknik bakım hangarı geçtiğimiz günlerde resmen hizmete başladı. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda açılan teknik bakım hangarı büyük bir heyecanla işe koyulmasına rağmen personeli şimdiden karalar bağlamaya başladı.
  • SKY AİRLİNESTE MAAŞ ÖDEMİYOR
  • Değerli yorumcular yorum yapmak eleştirmek en güzel işlerden birisi bilinmeden yapılan yorum ve eleştiriler sektörlere büyük zararlar veriyor. bu zararların faturası malesef istenmeyerekte olsa çalışanlara yansıyor. Neden ? yapılan olumsuz eleştiriler bazı kuruluşları etkiliyor harekete geçiriyor sonra olumsuzluklar gelir azalması nakit sıkıntısı akışı etkiliyor. YÇ ve benzer işverenlere allah kolaylık versin. Her işveren gibi YÇ'ninde önem verdiği ödemelerin başında personeli gelir. Fakat bazı olumsuzluklar sistemi bozmasa
  • Biz çalışanlar olarak asla provakatör değiliz.Bizler şirketimize güvenerek bellizamanlar için belli borçlar altına girmiş ve şirketimizin bize ödemeyi taahhüt ettiği emeklerimizin karşılığını zamanında almak ve karşı tarafa da verdiğimiz söz veya senetleri zamanında ödeyerek güvenilir kimliğimizi devam ettirmek isteyen çalışanlarız.Bizler de biliyoruz ki emeklerimiz karşılıksız kalmayacak.Ama bizler bu geç ödemeleriniz yüzünden üçüncü kişilere veya kurumlara karşı güvenirliğimizi yitirirsek sizlere nasıl güvenebiliriz.ZamanındA gelmeyen para para değildir.Bizler itibarımızı şerefimizi yitirdiğimiz an vereceğiniz paralar sizlerin olsun.İnsanlar şerefleri ve namusları için yaşarlar.Umarım ki bu geç ödenen maaşlar bizlerin şeref ve namusunu ayaklar altına almadan gereken önlemleri alırsınız.Bizler hala bu umutla işimize dört elle sarılmış ve işimizin gerktirdiği sorumlulukları yerine getirmeye çalışıyoruz.İnşallah sizlerde aynı düşünce içerisinizdedir ve bizleri daha fazla mağdur etmezsiniz.saygılarımla.
  • Arkadaşlar herkes hayatının belirli kesimlerinde hatalar yapabilir ben de yaptım buraya yorum yapan herkeste yapmıştır.mühim olan kişilerin yaptıkları hatalardan ders çıkartabilmesidir.Sn.Yavuz ÇİZMECİ de hatalar yapmış olabilir.Şu ana kadar belki de bu konulara en sert muhalif bendim.Ama neticede ben dahil herkes maaşlarını sonuna kadar aldımı aldı.Diğer şirketler daha mı farklı.Ben araştırdım hepsi aynı.En zor zamanımızda maaşlarımız geç de olsa ödenebiliyorsa bundan sonra daha güzel günler bizi bekliyor demektir.Lütfen az daha sabır.Diğer şirketlerden veya alakası olmayan insanların aramıza nifak sokmasına izin vermeyelim.Geçmişe değil geleceğe bakalım.Gelecekte MY TEKNİK ve ACT KARGO ile bizlerin.Herşeyin en iyisi önce şirketimize sonra da bize layık.Tekrar rica ediyorum dolduruşlara gelmeyelim.hepinize sevgi ve saygılar.

Yavuz Çizmeci yönetiminde bulunan ACT Havayolları, Ank Air, My Teknik ve diğer alt şirketler mali kriz içine girdi. AirportHaber’e gelen bilgilere göre tüm şirketlerde maaş ödemeleri durduruldu.

 

Bilindiği gibi AnkAir’deki personel de ücretsiz izine çıkartılmıştı. ACT Havayolları’ndaki personel de maaşlarını gecikmeli olarak alıyor.

 

Son gelen bilgilere göre My Teknik’te de maaşlar ödenemiyor. My Teknik’te çalışan personel 3 aydır maaş alamıyor.  Personel’den AirportHaber’e gelen tepkiler “Bu durum Avrupa’nın en iyisi olacağız diyen bir şirkete yakışmadı” şeklinde.

 

Öte yandan AnkAir’e Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından tanınan ek süre de sona erdi. Ank Air Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden yeniden uzatma istedi. Bakalım Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü bu ek süreyi verecek mi?

 

My Teknik’te çalışan personel ise mutsuz ve sessiz bekleyişte...

MY TEKNİK’TE PARASIZ GÜNLER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Rumuz ~ 10 yıl önce
SKY AİRLİNESTE MAAŞ ÖDEMİYOR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilkeler ~ 10 yıl önce
Değerli yorumcular yorum yapmak eleştirmek en güzel işlerden birisi bilinmeden yapılan yorum ve eleştiriler sektörlere büyük zararlar veriyor. bu zararların faturası malesef istenmeyerekte olsa çalışanlara yansıyor. Neden ? yapılan olumsuz eleştiriler bazı kuruluşları etkiliyor harekete geçiriyor sonra olumsuzluklar gelir azalması nakit sıkıntısı akışı etkiliyor. YÇ ve benzer işverenlere allah kolaylık versin. Her işveren gibi YÇ'ninde önem verdiği ödemelerin başında personeli gelir. Fakat bazı olumsuzluklar sistemi bozmasa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÇALIŞANLAR ~ 10 yıl önce
Biz çalışanlar olarak asla provakatör değiliz.Bizler şirketimize güvenerek bellizamanlar için belli borçlar altına girmiş ve şirketimizin bize ödemeyi taahhüt ettiği emeklerimizin karşılığını zamanında almak ve karşı tarafa da verdiğimiz söz veya senetleri zamanında ödeyerek güvenilir kimliğimizi devam ettirmek isteyen çalışanlarız.Bizler de biliyoruz ki emeklerimiz karşılıksız kalmayacak.Ama bizler bu geç ödemeleriniz yüzünden üçüncü kişilere veya kurumlara karşı güvenirliğimizi yitirirsek sizlere nasıl güvenebiliriz.ZamanındA gelmeyen para para değildir.Bizler itibarımızı şerefimizi yitirdiğimiz an vereceğiniz paralar sizlerin olsun.İnsanlar şerefleri ve namusları için yaşarlar.Umarım ki bu geç ödenen maaşlar bizlerin şeref ve namusunu ayaklar altına almadan gereken önlemleri alırsınız.Bizler hala bu umutla işimize dört elle sarılmış ve işimizin gerktirdiği sorumlulukları yerine getirmeye çalışıyoruz.İnşallah sizlerde aynı düşünce içerisinizdedir ve bizleri daha fazla mağdur etmezsiniz.saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BLNTRD ~ 10 yıl önce
Arkadaşlar herkes hayatının belirli kesimlerinde hatalar yapabilir ben de yaptım buraya yorum yapan herkeste yapmıştır.mühim olan kişilerin yaptıkları hatalardan ders çıkartabilmesidir.Sn.Yavuz ÇİZMECİ de hatalar yapmış olabilir.Şu ana kadar belki de bu konulara en sert muhalif bendim.Ama neticede ben dahil herkes maaşlarını sonuna kadar aldımı aldı.Diğer şirketler daha mı farklı.Ben araştırdım hepsi aynı.En zor zamanımızda maaşlarımız geç de olsa ödenebiliyorsa bundan sonra daha güzel günler bizi bekliyor demektir.Lütfen az daha sabır.Diğer şirketlerden veya alakası olmayan insanların aramıza nifak sokmasına izin vermeyelim.Geçmişe değil geleceğe bakalım.Gelecekte MY TEKNİK ve ACT KARGO ile bizlerin.Herşeyin en iyisi önce şirketimize sonra da bize layık.Tekrar rica ediyorum dolduruşlara gelmeyelim.hepinize sevgi ve saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000