13 Ocak 2014, Pazartesi 10:15:04

MODÜL SINAVLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ'NDE

Anadolu Üniversitesi’nin merkezi SHY-66 modül sınavları başlıyor.
  • sorular nasil hazirlaniyor.anlamak mumkun degil.40yildir bu meslekte calisiyorum.modul sinavini gecemiyorum.yurt disi tum kurslarda hic bararisiz olmadim.suc bende mi yoksa bizim sistemimizdemi.soru yok. cevap cok.birsey verilmeden sen nasil benim bilgimi iki soruyla olcuyorsun.hayret.kim bu ise dur diyecek.
  • Sınava yeni girdim çok saçma sapan sorular vardı rezalet rezalet çalısarak yapılacak soru çok az
  • AÜ yaptığı sınavlarda gerçek bilgi seviyesini ölçmüyor. Keşke sınavlar ingilizce yapılsa ama nerde ingilizce soru hazırlayabilecek kadro. Özellikle bir soruda CAMGÖBEĞİ rengi diye bişey vardı, bu nedir Allah aşkına dikiş nakış kursu gibi. Eski soru bankasını kullanmıycaklar ya işte böyle saçma sorularla güya bilgi seviyesini ölçüyorlar.
  • BU SINAVDA BAŞARISIZLIĞIN TEK SEBEBİ DERSLERİN OKULLARDA TÜRKÇE OLARAK VERİLMESİ A.Ü SINAV YAPACAĞI KAYNAKLARIN YABANCI OLMASI VE BİZİM TÜRK SİVİL HAVACILIĞINA AİT BİLGİ KİTAPLARININ OLMAMASIDIR.İNGİLİZCE KONUSU YÖNETMELİKTE YAZAN SINAVLARDA ALINMASI GEREKEN SINAV NOTLARI BELİRTİLMİŞTİR. BİZİM NEDEN TÜRKÇE MİLLİ KİTAPLARIMIZ YOK.

Anadolu Üniversitesi Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, SHY-66 Hava Aracı Bakım Personeli Lisans (modül) sınavlarını üç aylık bir periyottan sonra ikinci kez merkezi olarak gerçekleştirecek.

Geçtiğimiz Aralık ayında ilki başarıyla düzenlenen merkezi SHY-66 Modül sınavları bu kez daha fazla ili kapsaması planlanıyor.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün verdiği yetki çerçevesinde 21-22-23 Mart 2014 tarihlerinde yapılması planlanan sınavların Eskişehir, İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Kocaeli illerindeki sınav merkezlerinde gerçekleştirileceği belirtiliyor.

EASA 1149/2011 düzenlemelerine paralel olarak SHGM tarafından hazırlanan ve 15 Şubat 2014 tarihinde yürürlüğe girecek SHY-66 yönetmeliği uyarınca yürütülecek sınavlara girmek isteyen adayların başvurularını 24 Ocak 2014 tarihine kadar http://www.hubif.com/shy66/ web adresi üzerinden online olarak yapmaları gerekiyor.

MODÜL SINAVLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ'NDE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

karaci ~ 2 yıl önce
sorular nasil hazirlaniyor.anlamak mumkun degil.40yildir bu meslekte calisiyorum.modul sinavini gecemiyorum.yurt disi tum kurslarda hic bararisiz olmadim.suc bende mi yoksa bizim sistemimizdemi.soru yok. cevap cok.birsey verilmeden sen nasil benim bilgimi iki soruyla olcuyorsun.hayret.kim bu ise dur diyecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
avitekn ~ 3 yıl önce
Sınava yeni girdim çok saçma sapan sorular vardı rezalet rezalet çalısarak yapılacak soru çok az

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bb ~ 3 yıl önce
AÜ yaptığı sınavlarda gerçek bilgi seviyesini ölçmüyor. Keşke sınavlar ingilizce yapılsa ama nerde ingilizce soru hazırlayabilecek kadro. Özellikle bir soruda CAMGÖBEĞİ rengi diye bişey vardı, bu nedir Allah aşkına dikiş nakış kursu gibi. Eski soru bankasını kullanmıycaklar ya işte böyle saçma sorularla güya bilgi seviyesini ölçüyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YORGUN ~ 4 yıl önce
BU SINAVDA BAŞARISIZLIĞIN TEK SEBEBİ DERSLERİN OKULLARDA TÜRKÇE OLARAK VERİLMESİ A.Ü SINAV YAPACAĞI KAYNAKLARIN YABANCI OLMASI VE BİZİM TÜRK SİVİL HAVACILIĞINA AİT BİLGİ KİTAPLARININ OLMAMASIDIR.İNGİLİZCE KONUSU YÖNETMELİKTE YAZAN SINAVLARDA ALINMASI GEREKEN SINAV NOTLARI BELİRTİLMİŞTİR. BİZİM NEDEN TÜRKÇE MİLLİ KİTAPLARIMIZ YOK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000