12 Mayıs 2012, Cumartesi 15:05:00

İBO'DAN SHGM'YE ŞİKÂYET MEKTUBU

İbrahim Tatlıses, kimi Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'ne şikâyet etti?
  • İşte İbrahim Tatlıses’in şikayet mektubu: ( 11/05/2012 16:46 ) T.C. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne; Ateş Hanibu ve Bonair A.Ş. uçak şirketini, bir uçak sahibi ve vatandaş olarak denetlemenizi isteyip, şikayette bulunuyorum. Bir zamanlar bu şahıs bana uçak alıp, pilotluğumu yapmış ve beni uçurmuştu. Havacılık piyasasında Ateş Hanibu’nun nasıl bir kişiliğe sahip olduğu herkesçe bilinir. Örneğin; bir pilot uçağının tekerleklerini yere indirir indirmez, eksik olan daha doğrusu saati bitmiş tüm aksaklıkları Euro Control’a bildirmekle yükümlüdür. Ateş Hanibu ise bu mecburiyeti hiçe sayıp kafasına göre bildirim yapar veya yapmaz. Yani anlayacağınız can güvenliğinizi kendi kararları doğrultusunda emniyete alır veya almaz. Bütün bu anlattıklarım bire bir şahit olduğum ve yaşadığım şeylerdir. Bu doğrultuda şikayetimin dikkate alınmasını ve gerekenin yapılmasını saygılarımla arz ederim. İbrahim TATLISES
  • O Kaptanın kim olduğunu nasıl uçtuğunu nasıl bulgularla döndüğünü bu camiadaki her kez bilir isme gerek yok öyle değilmi ?
  • Asla güvenmemek lazım bu gibilere
  • Uçağa kaptanlık eden pilot keriz değil ya kendi kumandasındaki uçağın eksikliklerini yazmasın :)) sen konuş ibodayı sana lafımız yok yine :))

İbrahim Tatlıses bir havayolu şirketinde görev yapan pilotu ve çalıştığı kurumu Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'ne şikâyet etti.

Habertürk'te yer alan habere göre; Tatlıses, şikâyet mektubuna, "Bir uçak sahibi ve vatandaş olarak denetlemenizi isteyip, şikâyette bulunuyorum" diyerek başladı.

Tatlıses, "Bir zamanlar bu şahıs bana uçak alıp, pilotluğumu yapmış ve beni uçurmuştu. Bir pilot uçağının tekerleklerini yere indirir indirmez, eksik olan daha doğrusu tüm aksaklıkları Eurocontrol’a bildirmekle yükümlüdür. Ancak şirket, bu mecburiyeti hiçe sayıp kafasına göre bildirim yapar veya yapmaz. Yani anlayacağınız can güvenliğinizi kendi kararları doğrultusunda emniyete alır veya almaz" dedi.

"Bütün bu anlattıklarım bire bir şahit olduğum ve yaşadığım şeylerdir" dediği mektubuna Tatlıses, "Bu doğrultuda şikayetimin dikkate alınmasını ve gerekenin yapılmasını saygılarımla arz ederim" diyerek son verdi.

İBO'DAN SHGM'YE ŞİKÂYET MEKTUBU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

....................!!!!! ~ 5 yıl önce
İşte İbrahim Tatlıses’in şikayet mektubu: ( 11/05/2012 16:46 ) T.C. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’ne; Ateş Hanibu ve Bonair A.Ş. uçak şirketini, bir uçak sahibi ve vatandaş olarak denetlemenizi isteyip, şikayette bulunuyorum. Bir zamanlar bu şahıs bana uçak alıp, pilotluğumu yapmış ve beni uçurmuştu. Havacılık piyasasında Ateş Hanibu’nun nasıl bir kişiliğe sahip olduğu herkesçe bilinir. Örneğin; bir pilot uçağının tekerleklerini yere indirir indirmez, eksik olan daha doğrusu saati bitmiş tüm aksaklıkları Euro Control’a bildirmekle yükümlüdür. Ateş Hanibu ise bu mecburiyeti hiçe sayıp kafasına göre bildirim yapar veya yapmaz. Yani anlayacağınız can güvenliğinizi kendi kararları doğrultusunda emniyete alır veya almaz. Bütün bu anlattıklarım bire bir şahit olduğum ve yaşadığım şeylerdir. Bu doğrultuda şikayetimin dikkate alınmasını ve gerekenin yapılmasını saygılarımla arz ederim. İbrahim TATLISES

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MET ~ 5 yıl önce
O Kaptanın kim olduğunu nasıl uçtuğunu nasıl bulgularla döndüğünü bu camiadaki her kez bilir isme gerek yok öyle değilmi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Asla ~ 5 yıl önce
Asla güvenmemek lazım bu gibilere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ITSGHM :) ~ 5 yıl önce
Uçağa kaptanlık eden pilot keriz değil ya kendi kumandasındaki uçağın eksikliklerini yazmasın :)) sen konuş ibodayı sana lafımız yok yine :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emre ~ 3 yıl önce
Şu anda beraber çalışıyoruz Ateş abi ile herşeyi kuralına göre yapıyor aslında bence ibo anlamadığı konu üzerine şikayet etmiş

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000