01 Ekim 2009, Perşembe 14:48:51

HEDEFLER AIRPORT TV'DE TARTIŞILACAK

27 Eylül-30 Ekim tarihleri arasında düzenlenen 10. Ulaştırma Şurası sonrası açıklanan 18 maddelik havacılık projeleri Airport TV’de masaya yatırılıyor...
  • Vip uçak seferine Narita'nın katılması için gittiği Japonya'da karşısında kadın yetkililer çıkınca, "ben bu ablaları akşama öperim" diyerek, yanındaki personele inanılmaz bir ufuk çizen bi yöneticiden de ne hedefler çıkar ya...
  • türk halkının ve devletimiz önüne bir hedef koymamış ve planlama yapmamıştır.dikkat edin gelişmiş ülkelerin hepsinin 50 yıllık programları var.bundan dolayı 2023 projeleri güzel.ama eksik.uçagın motorları dahil her parçasını kendimiz üretmemiz lazım.

İstanbul’a 60 milyon kapasiteli havaalanı hayal mi? Türkiye kendi uçağını yapabilecek mi? Türk sivil havacılığı 750 uçaklık filoya ulaşabilecek mi? Türkiye kendi uydusunu üretebilecek mi?

10. Ulaştırma Şurası’nda ‘Hedef 2023’ kapsamında gerçekleştirilmesine karar verilen 18 maddelik havacılık projelerini DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, saat 20:00’deki Airport TV Ana Haber Bülteni’ne telefonla bağlanarak değerlendirecek.

Sivil havacılık sektörü adına ise TÖSHİD Genel Sekreteri Musa Alioğlu, canlı yayın konuğu olarak projeleri tek tek ele alacak.

Öte yandan Sivil Havacılık Genel Müdürü Dr. Ali Arıduru da programa katılacak.

DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal, SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru ve TÖSHİD Genel Sekreteri Musa Alioğlu’nun konuk olarak katılacağı Airport TV Ana Haber bülteni saat 20:00’de… ( Ana haberin tekrarı ise saat 00.00’da ekranlarınızda olacak)

HEDEFLER AIRPORT TV'DE TARTIŞILACAK

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 9 yıl önce
Vip uçak seferine Narita'nın katılması için gittiği Japonya'da karşısında kadın yetkililer çıkınca, "ben bu ablaları akşama öperim" diyerek, yanındaki personele inanılmaz bir ufuk çizen bi yöneticiden de ne hedefler çıkar ya...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
türk halkının ve devletimiz önüne bir hedef koymamış ve planlama yapmamıştır.dikkat edin gelişmiş ülkelerin hepsinin 50 yıllık programları var.bundan dolayı 2023 projeleri güzel.ama eksik.uçagın motorları dahil her parçasını kendimiz üretmemiz lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000