28 Eylül 2011, Çarşamba 10:30:29

FLAŞ! SHGM'YE POLİS BASKINI...(GÜNCELLENDİ)

Polis SHGM'de arama yapıyor...
  • Sana cevap yazmak istyordum ama, baskasina ogren yazacagina... A BE CAHIL Bilenlere saygi duymuyosun, bari once google a sorup TSK Cihazlari kime devretti dogru cevabi ONCE SEN BI OGRENSEYDIN... Bu baglanti sana KAPAK OLSUN.... http://www.pressturk.com/guncel/haber/15531/tsk-dinleme-cihazlarini-mite-devretti.html
  • TSKi elindeki tum dinleme cihazlarini Emniyete verdigini soyluyosun, Hangi odaya koyduklarini da soyle de gidip bakayim :))))
  • Kardes eveleyip geveleme yazinda "Anladigim kadariyla karsi istihbarat" diye bir cumle kurmussun. ANLAMADIGIN BELLI. Senin yabanci pilotlardan hangisinin casuslugu hakkinda bilgin varsa GIT DERHAL POLISE veya SAVCIYA BILDIR. BIR ISE YARA, SUCA ORTAK OLMA !
  • Ya hemserim...sen kendini ne saniyosun ...yabanci pilot inis kalkis yapamaz hukmunu uygula gibi emirler veriyosun...Polisin Yari Askeri yari sivil meydanlara yabanci pilotlarin inis kalkis yapmasini engelleme yetkisi mi var ki... BOS BOS KONUSUYOSUN...Eger varsa kanunu ve maddesini de soyle de ogrenelim...
Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasıyla ilgili polis SHGM'ye girdi.

Bu sabah Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü merkezine giren polis, şu an aramasına devam ediyor. Son dönemde özellikle Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün açıklamalarıyla başlayan süreçte 'operasyon başladı' yorumları yapılıyor.

Polisin SHGM'de kazayla ilgili bir belge yada kayıt aradığı tahmin ediliyor. İncelemenin eş zamanlı olarak Malatya, Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya’da yapıldığı öğrenildi.

İnceleme kaza kırım raporları üzerine yapılıyor. Polislerin Kaza Kırım Komisyonu üyesi Feridun Seren'in odasında olduğu belirtiliyor.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü kaynaklarından edinilen bilgilere göre hava araçlarının bakım ve onarımlarının takip edildiği Uçuş Standartları Daire Başkanlığı'nda da arama yapılabilir. Kaza ile ilgili detaylı araştırma yapan polisler bu helikopterin bakımının yapılıp yapılmadığı konusunda araştırma yapabileceği belirtiliyor.

(15:03) BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazası soruşturması kapsamında, savcılık talimatıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Malatya'da 2 albay, 2 yüzbaşı ve 1 binbaşının ev ve iş yerlerinde arama çalışması başlatıldığı öğrenildi.
FLAŞ! SHGM'YE POLİS BASKINI...(GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Misafir ~ 7 yıl önce
Sana cevap yazmak istyordum ama, baskasina ogren yazacagina... A BE CAHIL Bilenlere saygi duymuyosun, bari once google a sorup TSK Cihazlari kime devretti dogru cevabi ONCE SEN BI OGRENSEYDIN... Bu baglanti sana KAPAK OLSUN.... http://www.pressturk.com/guncel/haber/15531/tsk-dinleme-cihazlarini-mite-devretti.html

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TSKi elindeki tum dinleme cihazlarini Emniyete verdigini soyluyosun, Hangi odaya koyduklarini da soyle de gidip bakayim :))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kardes eveleyip geveleme yazinda "Anladigim kadariyla karsi istihbarat" diye bir cumle kurmussun. ANLAMADIGIN BELLI. Senin yabanci pilotlardan hangisinin casuslugu hakkinda bilgin varsa GIT DERHAL POLISE veya SAVCIYA BILDIR. BIR ISE YARA, SUCA ORTAK OLMA !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ya hemserim...sen kendini ne saniyosun ...yabanci pilot inis kalkis yapamaz hukmunu uygula gibi emirler veriyosun...Polisin Yari Askeri yari sivil meydanlara yabanci pilotlarin inis kalkis yapmasini engelleme yetkisi mi var ki... BOS BOS KONUSUYOSUN...Eger varsa kanunu ve maddesini de soyle de ogrenelim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000