29 Eylül 2011, Perşembe 07:44:00

FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! SHGM'DE 3 GÖZALTI VAR

Sabah saatlerinden itibaren SHGM'de bulunan polisler savcılığın emri üzerine üç kişiyi gözaltına aldı.
  • Shgm çalışanlarından kimin hangi kaza kırım ekibinde olacağı önceden belli olmaz ki bir komplo düzenlensin...kaza kırımcı olay mahallinde incelemelerini yaptıktan sonra kaldırılıncaya kadar enkazı bölgenin kolluk kuvvetlerine teslim eder başında beklemez...gördüğünü rapor eder.Sn Bakanın açıkladığı gibi yapılanda zaten bu? emanet korunamıyorsa Shgm nin suçu ne?
  • Shgm nin bu zor gününde yam yam çığılıkları atanlara yazıklar olsun...shgm nin son dönem çalışanlarını otel köşelerinde rüşvet alırken bastıramadığınız için mi,aldıkları 3 krş para ve olağanüstü yorgunluklarına rağmen karşınızda dimdik durdukları için mi,onları istediğiniz gibi eğip bükemediğiniz için mi bu çığlıklar??? yazıklar olsun bu çığlık atanlara...devlete yaslandıkları için 3 krş a razı oluyorlarmış...onları koruyan devlet nerede???
  • Baştan beri komplo teorileri üreten ve en son noktada Cumhurbaşkanını da yanlış açıklama yapma durumunda bırakan teorisyenlere hesap sorulacak mı? yoksa, bu üç insanda gizli tanıkların suçlamaları ile içeri tıkılan yüzlerce insanın saflarına mı katılacak. Feridun,Mehmet ve Kerem beyler görevlerini hakkıyle yapan saygın çalışanlardır. Umarım kısa sürede şuçsuzlukları ortaya çıkar ve işlerinin başlarına dönerler. Geçmiş olsun.
  • suikast olsa böyle araştırılmasına izin verilirmiydi? Isparta kazası neden araştırılmadı. Amsterdam kazasında conilerin kurtarma ekiplerine izin vermediklerini ve kendi evrak ve çantalarını aldıktan sonra enkaza müdehale edilebildiğini kabin amiri açıklamıştı. Birşey çıkmaz bu işte. SHGM'deki memur ne anlasın bu olaya nasıl karışsın bilemiyorum. Karışmak, birşeyleri karartmak için önce yaptığı işin uzmanı olmak lazım.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'ne sabah başlatılan ve halen devam eden araştırmalarda önemli gelişme yaşandı. Aramalar halen devam ederken Kurul Başkanı Feridun Seren, Pilot Mehmet Sevdim, Uzman Kerem Mumcuoğlu hakkında gözaltı kararı çıktı.

Soruşturmayı yürüten Malatya Özel Yetkili Savcılığı'nın talimatı doğrultusunda Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube ekipleri sabah saatlerinde genel müdürlük binasına geldi. Burada inceleme başlatan polis ekipleri, kazaya ilişkin 'Kaza kırım raporları, enkaz görüntüleri ve buna benzer bulgular için' bilgi edindiği belirtildi. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Malatya Özel Yetkili Savcılığı'nın talimatı doğrultusunda Kaza Kırım Kurul Başkanı Feridun Seren, Pilot Mehmet Sevdim ve Uzman Kerem Mumcuoğlu'nu gözaltına aldı. Gözaltına alınan 3 kişinin genel müdürlükteki aramaların tamamlanmasının ardından soruşturmanın yürütüldüğü Malatya'ya gönderileceği öğrenildi.
 
Kaynak:Hürriyet

FLAŞ! FLAŞ! FLAŞ! SHGM'DE 3 GÖZALTI VAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 7 yıl önce
Shgm çalışanlarından kimin hangi kaza kırım ekibinde olacağı önceden belli olmaz ki bir komplo düzenlensin...kaza kırımcı olay mahallinde incelemelerini yaptıktan sonra kaldırılıncaya kadar enkazı bölgenin kolluk kuvvetlerine teslim eder başında beklemez...gördüğünü rapor eder.Sn Bakanın açıkladığı gibi yapılanda zaten bu? emanet korunamıyorsa Shgm nin suçu ne?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Shgm nin bu zor gününde yam yam çığılıkları atanlara yazıklar olsun...shgm nin son dönem çalışanlarını otel köşelerinde rüşvet alırken bastıramadığınız için mi,aldıkları 3 krş para ve olağanüstü yorgunluklarına rağmen karşınızda dimdik durdukları için mi,onları istediğiniz gibi eğip bükemediğiniz için mi bu çığlıklar??? yazıklar olsun bu çığlık atanlara...devlete yaslandıkları için 3 krş a razı oluyorlarmış...onları koruyan devlet nerede???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Baştan beri komplo teorileri üreten ve en son noktada Cumhurbaşkanını da yanlış açıklama yapma durumunda bırakan teorisyenlere hesap sorulacak mı? yoksa, bu üç insanda gizli tanıkların suçlamaları ile içeri tıkılan yüzlerce insanın saflarına mı katılacak. Feridun,Mehmet ve Kerem beyler görevlerini hakkıyle yapan saygın çalışanlardır. Umarım kısa sürede şuçsuzlukları ortaya çıkar ve işlerinin başlarına dönerler. Geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
suikast olsa böyle araştırılmasına izin verilirmiydi? Isparta kazası neden araştırılmadı. Amsterdam kazasında conilerin kurtarma ekiplerine izin vermediklerini ve kendi evrak ve çantalarını aldıktan sonra enkaza müdehale edilebildiğini kabin amiri açıklamıştı. Birşey çıkmaz bu işte. SHGM'deki memur ne anlasın bu olaya nasıl karışsın bilemiyorum. Karışmak, birşeyleri karartmak için önce yaptığı işin uzmanı olmak lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000