12 Haziran 2009, Cuma 09:09:35

EN İLGİNÇ NİKAH AIRPORT TV'DE

Havacılık sektörünün yakından tanıdığı Airport TV Haber Müdürü ve AirportHaber yazarı Murat Herdem, ilginç bir törenle hayatını Airport TV Ana Haber spikeri Nilay Morgül ile birleştiriyor.
  • Taktınız kendinizi :))) Şaka şaka, Allah mesut ve daimi etsin.
  • TV'de mi tanışmışlar yoksa önceden tanışıyorlar mıymış?
  • inşallah ömür boyu mutlu olusunuz düğünüze inşallah gelmeye çalışacağım.Tekrar tekrar tenrik ederim.Sevgiler saygılar
  • SAYIN ARKADAŞIM MURAT ALLAH MESUT ETSİN DİYORUM DARISI BENİM BAŞIMA İNŞALLAH KISMET OLURSA BU MUTLU GÜNÜNDE YANINDA OLMAYA ÇALIŞICAM HAYIRLI UĞURLU OLSUN . Murat ÖZCAN

Airport TV Haber Müdürü ve AirportHaber yazarı Murat Herdem ile Airport TV'nin genç ve başarılı Ana Haber spikeri Nilay Morgül, yarın dünyaevine giriyor, hem de çok ilginç ve sürpriz bir törenle...

Bugüne kadar televizyon ekranlarında birbirinden ilginç evlilik törenlerine tanıklık ettiniz. Kimi metrelerce yüksekte bir paraşütte, kimi de denizin metrelerce altında, birlikte bir hayata adım attı. Ancak bu kez yapılacak nikah töreni diğerlerinden biraz daha farklı... Çünkü zaman zaman o ilginç evlilik haberlerini veren iki televizyoncu, bu defa kendileri ilginç bir törenle dünya evine girecek.

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru ve DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal'ın ve Airport TV Yönetim Kurulu Başkanı Sefa İnan’ın şahitlik yapacağı nikah Airport TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Nikahı, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay yine canlı yayında kıyacak.

13 Haziran Cumartesi günü akşam saat 20:00'de kamera karşısına geçecek olan Ana Haber spikeri Nilay Morgül, önce gelinliğiyle haberini sunacak daha sonra stüdyodaki konuklara dönecek ve Türkiye'de ilk kez gerçekleşecek olan ilginç nikah törenine geçilecek.

Havacılık sektöründen de birçok ismin katılacağı tören, diğer davetliler tarafından K.Çekmece Belediyesi nikah salonundan da dev ekrandan canlı olarak izlenecek.

EN İLGİNÇ NİKAH AIRPORT TV'DE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 8 yıl önce
Taktınız kendinizi :))) Şaka şaka, Allah mesut ve daimi etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
TV'de mi tanışmışlar yoksa önceden tanışıyorlar mıymış?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
inşallah ömür boyu mutlu olusunuz düğünüze inşallah gelmeye çalışacağım.Tekrar tekrar tenrik ederim.Sevgiler saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
SAYIN ARKADAŞIM MURAT ALLAH MESUT ETSİN DİYORUM DARISI BENİM BAŞIMA İNŞALLAH KISMET OLURSA BU MUTLU GÜNÜNDE YANINDA OLMAYA ÇALIŞICAM HAYIRLI UĞURLU OLSUN . Murat ÖZCAN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000