27 Eylül 2010, Pazartesi 15:05:45

DÜNYA SİVİL HAVACILIĞI TOPLANIYOR

Dünya sivil havacılığı, Uluslararası Sivil Havacılık Teşkilatı ICAO’nun öncülüğünde Kanada’da toplanıyor.
  • nereden biliyorsun ingilizce bilmediklerini , herhangi bir toplantıda yanlarında mıydın ? insanların günahlarını almak sana bişey kazandırmaz onlara da bişey kaybettirmez tam tersi olur. umarım doğru yolu bulursun. ben gördüm bu arada ingilizce konuşurken sayın genel müdürümüzü.
  • Hem SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru, hem de DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal yabancı dili olmayan iki üst düzey bürokratımız. ICAO Toplantısını Türkçe mi izleyecekler ve fikir beyan edecekler? Toplantı sırasında Türkçe simültane tercüme yapılmadığına göre, iyi rol kesmeler beyler...

Türkiye’den de üst düzey katılımın olduğu konferansın konusu, ‘Sürdürülebilirlik için rota ne olmalı...”

Dünya sivil havacılığının üst düzey  temsilcileri Kanada’da bir araya geliyor. ICAO ve Hava ve Uzay Hukuku Enistitüsü’nün ortaklaşa düzenlediği konferansa hem havacılık otoriteleri hem de havacılık sektörünün önde gelen temsilcileri katılıyor. Konferansta Türkiye’den SHGM Genel Müdürü Dr. Ali Arıduru ve DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal da katılımcı olarak yer alacak.
Konferansta, havacılık endüstrisinin durumu, emniyet ve kolaylık, havacılık ve çevre, stratejiler ve gelecekteki yollar gibi konu başlıkları üzerinde durulacak.

Dünya havacılığının masaya yatırılacağı konferans yarın başlayacak.
 

DÜNYA SİVİL HAVACILIĞI TOPLANIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
nereden biliyorsun ingilizce bilmediklerini , herhangi bir toplantıda yanlarında mıydın ? insanların günahlarını almak sana bişey kazandırmaz onlara da bişey kaybettirmez tam tersi olur. umarım doğru yolu bulursun. ben gördüm bu arada ingilizce konuşurken sayın genel müdürümüzü.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hem SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru, hem de DHMİ Genel Müdürü Orhan Birdal yabancı dili olmayan iki üst düzey bürokratımız. ICAO Toplantısını Türkçe mi izleyecekler ve fikir beyan edecekler? Toplantı sırasında Türkçe simültane tercüme yapılmadığına göre, iyi rol kesmeler beyler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000