20 Ocak 2012, Cuma 11:16:40

DUHA’DAN BİR GARİP PROJE

7 Mart 2011 tarihinde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından ruhsatı iptal edilen Duha Havacılık, İşkur ile ortak eğitim projesine başladı. İş garantili hostes eğitimi soru işaretlerini de beraberinde getirdi.
  • bu yorumlar nekadar doğru bilmem ama rekabet çoğalınca bu tür sansasyonlar olacaktır hiç bir kurs iş garantisi veremez bende güzel sözlerine kandım kurs almadan aldandım kaybeden aldanan değil aldatandır
  • ASLAA DUHA HAVACILIK BERRİN HANIM VE HALKLA İLİŞKİLERDEKİ GÜLAY HANIMIN TATLI DİLİNE KANMAYIN .PARANIZDAN VE UMUTLARINIZDAN OLMAYIN .NE KADAR DİKKATE ALIRSINIZ BİLEEMEM AMA DUHA MAĞDURU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • BİR DUHA MAĞDURU OLARAK SÖYLÜYORUM BENİM VE ARKADAŞLARIMIN HAYALLERİ EMEKLERİNİ BOŞA ÇIKARMAKLA KALMAYIP 3.500 TL PARAMIZI ALIP BİZİ KANDIRDILAR VE BIZIM GİBİ BİR ÇOK BU İŞİ YAPMAK İSTEYEN İNSANLARI.SAKIN HALKLA İLİŞKİLERDEKİ GÖREVLİNİN TATLI SÖZLERİNE KANIP KAYIT OLMAYIN KURS BİTİMİNDE ELİNİZDE DEĞERİ OLMAYAN BİR DİPLOMAYLA ORTADA KALIRSINIZ .VE HİÇBİR HAVA ŞİRKETİ BU KURUMUN ADINI REFERANS KABUL ETMİYOR AKSİNE HİÇBİR ARTISI OLMUYOR VE ADI MİMLENMİŞ BİRYER.GİDEN PARAMDA BU YAŞIMA KADARKİ SADAKAM OLSUN .BİLGİLERİNİZE
  • arkadaşlar, hesap no ma kişi başı 500 ila 10.000 lira arası para yatıranları pilot yapıcam. 500 ler cesna, 1000-3000 arası airbus, 3000,8000 arası boing ve 8000-10000 arası savaş uçağı pilotu. 10000+ lar astronot olacak, sözümüz senettir, işkur, aşbul ve şendulla ortak procemis herkese açıktır. 3-5 bana atın lan? ne oluur?
Hava Taksi İşletmeciliği alanında faaliyet gösteren Duha Havacılık Ve Eğitim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.'nin işletme ruhsatı, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıl iptal edilmişti. Duha Havacılık’ın bu tarihinden itibaren hava taksi hizmeti ve eğitim yetkisi elinden alınırken şirketin, İşkur ile yeni bir projeye başlaması şaşkınlık yarattı.

Dün akşam Show TV Ana Haber Bülteni’nde yer alan habere göre, İşkur ile Duha Havacılık iş garantili hosteslik eğitim kursuna başladı. İlk etapta 450 kabin memuru adayı ücretsiz verilecek kurslarda eğitim görecek. Kurs süresi tamamlandığında ise havayolu şirketlerinde iş garantisi sağlanacak. Kurs süresince de katılımcı kursiyerlere İşkur tarafından günlük 15 TL verilecek. Duha Havacılık sahibi Berrin Ergin, kursu tamamlayan öğrencilerin havacılık sektörüne kazandırılacağını kaydederek, kurs bitiminde 2500-3000 TL civarında ücretle iş bulabileceklerini öne sürdü. Ancak kursiyerlerin hangi şirketlerde iş bulabileceği konusunda kesin bilgi verilmedi. Pazartesi günü başlayacak eğitimler için Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün onayı olup olmadığı henüz bilinmiyor ancak Duha’nın eğitimleri Milli Eğitim Bakanlığı’ndan aldığı izin doğrultusunda vereceği belirtiliyor.

İşte Show TV Ana Haber’de yayınlanan o haber:

DUHA’DAN BİR GARİP PROJE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Misafir ~ 6 yıl önce
bu yorumlar nekadar doğru bilmem ama rekabet çoğalınca bu tür sansasyonlar olacaktır hiç bir kurs iş garantisi veremez bende güzel sözlerine kandım kurs almadan aldandım kaybeden aldanan değil aldatandır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ASLAA DUHA HAVACILIK BERRİN HANIM VE HALKLA İLİŞKİLERDEKİ GÜLAY HANIMIN TATLI DİLİNE KANMAYIN .PARANIZDAN VE UMUTLARINIZDAN OLMAYIN .NE KADAR DİKKATE ALIRSINIZ BİLEEMEM AMA DUHA MAĞDURU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
BİR DUHA MAĞDURU OLARAK SÖYLÜYORUM BENİM VE ARKADAŞLARIMIN HAYALLERİ EMEKLERİNİ BOŞA ÇIKARMAKLA KALMAYIP 3.500 TL PARAMIZI ALIP BİZİ KANDIRDILAR VE BIZIM GİBİ BİR ÇOK BU İŞİ YAPMAK İSTEYEN İNSANLARI.SAKIN HALKLA İLİŞKİLERDEKİ GÖREVLİNİN TATLI SÖZLERİNE KANIP KAYIT OLMAYIN KURS BİTİMİNDE ELİNİZDE DEĞERİ OLMAYAN BİR DİPLOMAYLA ORTADA KALIRSINIZ .VE HİÇBİR HAVA ŞİRKETİ BU KURUMUN ADINI REFERANS KABUL ETMİYOR AKSİNE HİÇBİR ARTISI OLMUYOR VE ADI MİMLENMİŞ BİRYER.GİDEN PARAMDA BU YAŞIMA KADARKİ SADAKAM OLSUN .BİLGİLERİNİZE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
arkadaşlar, hesap no ma kişi başı 500 ila 10.000 lira arası para yatıranları pilot yapıcam. 500 ler cesna, 1000-3000 arası airbus, 3000,8000 arası boing ve 8000-10000 arası savaş uçağı pilotu. 10000+ lar astronot olacak, sözümüz senettir, işkur, aşbul ve şendulla ortak procemis herkese açıktır. 3-5 bana atın lan? ne oluur?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000