25 Kasım 2010, Perşembe 17:37:19

DUHA ÖĞRENCİLERİNE KÖTÜ HABER

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, bir süredir yönetimsel ve ekonomik koşullara bağlı teknik yetersizlikler bulunan Duha Havacılık’ın yetkisi üç ay süreyle askıya aldı.
  • ya bırakın bunları hiçbir eğitim verdikleri yok bende duhaya gidip pişman olanlardanım hem paranı alıyolar hem adamı rezil ediyolar yok yerleştirme yapıcaz yok yönlerdiricez sadece parayı alana kadar hepsini Allaha havale ediyorum geregi yapılsın kapatılsın para tuzagı resmen sakın yazılıp paranızla rezil olmayın bi uyarı sadece!!!!
  • arkadaslar bende bu okula gıtmek ısteyenlerden bı tanesıyım .. yasım 18 ve bende o parayı bı hayli zor denklestırdım .. ne yapıyolar anlamıs degılım .. yardımcı olup acıklarsanız sevınırım ..
  • merb arkadaslar bnde bu okula kayıt olmayı dusunuorum pılotluk ıcın. madem bukadr sıkayet edıyorsunuz neden somut sekılde konusmuyorsunuz? herkes aynı sacmalıkları soylemıs pılotaj egtımı 45 bın eurodan baslıyor ınsanlar bu donemde 1 lırasının hesabını yapıor duhaya 45 bın euro werıpte sadece burda sıkayet mı yazıor hıcbısey yapmadan:) allah askına sacma sacma konusmayın kndınıze gelın asıl sız ah alıyorsunuz...
  • herkes salih kaptana guvenip duhaya gidiyor oda en az berrin kadar hatali.. nasil olurda hic acimadan, utanmadan bu kadar insanin hem umitllerini yikarlar hemde yemeyip icmeyip arttirdiklari paralarini yerler!!! Insallah cezalarini cekerler..
Uzun süredir Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün istediği teknik koşulları yerine getiremeyen ve buna bağlı olarak zaman zaman uçuşları durdurulan Duha Havacılık’ın ruhsatı üç ay süreyle askıya alındı.
 
SHGM’den yapılan duyuruda,  “08.03.2003 tarihinde hava taksi işletme ruhsatı alan Duha Havacılık Ve Eğitim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti.'nin işletme ruhsatı askıya alınmıştır.” ifadeleri kullanıldı.
 
Yaşanan bu gelişmeden sonra Duha Havacılık’ta eğitim alan öğrencilerin durumunun ne olacağı merakla bekleniyor.
 
©AirportHaber.com ÖZEL
DUHA ÖĞRENCİLERİNE KÖTÜ HABER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Misafir ~ 7 yıl önce
ya bırakın bunları hiçbir eğitim verdikleri yok bende duhaya gidip pişman olanlardanım hem paranı alıyolar hem adamı rezil ediyolar yok yerleştirme yapıcaz yok yönlerdiricez sadece parayı alana kadar hepsini Allaha havale ediyorum geregi yapılsın kapatılsın para tuzagı resmen sakın yazılıp paranızla rezil olmayın bi uyarı sadece!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaslar bende bu okula gıtmek ısteyenlerden bı tanesıyım .. yasım 18 ve bende o parayı bı hayli zor denklestırdım .. ne yapıyolar anlamıs degılım .. yardımcı olup acıklarsanız sevınırım ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
merb arkadaslar bnde bu okula kayıt olmayı dusunuorum pılotluk ıcın. madem bukadr sıkayet edıyorsunuz neden somut sekılde konusmuyorsunuz? herkes aynı sacmalıkları soylemıs pılotaj egtımı 45 bın eurodan baslıyor ınsanlar bu donemde 1 lırasının hesabını yapıor duhaya 45 bın euro werıpte sadece burda sıkayet mı yazıor hıcbısey yapmadan:) allah askına sacma sacma konusmayın kndınıze gelın asıl sız ah alıyorsunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
herkes salih kaptana guvenip duhaya gidiyor oda en az berrin kadar hatali.. nasil olurda hic acimadan, utanmadan bu kadar insanin hem umitllerini yikarlar hemde yemeyip icmeyip arttirdiklari paralarini yerler!!! Insallah cezalarini cekerler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000