24 Ekim 2009, Cumartesi 16:01:34

CANLI YAYINDA KAPIŞTILAR

Her Cuma, havacılık gündemini oluşturan haberlerin tartışıldığı Fikir Fırtınası programına dün, Fevzi Altınbulak damgasını vurdu.
  • DUYUYONMU KOÇUM
  • ben oktay abiyi 15 yıldır tanırım. kimselere de laf ettirmem. adam gibi adamdır. ahde vefa yı bilir, haklı ile haksızı ayırır. aslanlar gibi yüzünün akıyla shgm den ayrılan ve sektörde adam gibi yer bulan tek emekli!!!!!!!.. abi sana emekli demek biraz ayıp oldu ama aynı amatör ruhla hala sektöre ders veriyorsun. keşke senin gibi olma yolunca çaba sarf etseler ama nerdeeeeeeeeeeee...
  • Avukat buysa normal vatandaş ne yapsın. Ya AVUKAT EFENDİ YÜRÜYEN BİR DAVA VAR sende bu davada avukatsın bu davanın savcısı ve hakimi deyilsin. Müsaade edersen bu davada kararı onlar versin
  • Bu kaza hakkında daha öncede fahri avukatlık yapanları biz görmüştük. Bu fahri avukatı en son gördüğümüzde televizyonda ağlıyordu. şimdi Berezilyada fahri avukatlık yapıyormuş diğe duyumlarımız var.

Airport TV Yönetim Kurulu Başkanı Sefa İnan, Airport TV Genel Yayın Koordinatörü Ali Kıdık, Airport TV Haber Müdürü Murat Herdem ve SHGM eski Genel Müdür Yardımcısı Oktay Erdağı'nın her Cuma Airport TV'de bir araya geldiği, hafta boyunca sektörde çok konuşulan haberleri irdeleyen Fikir Fırtınası bu haftaya da damgasını vurdu.

Best Air'den ayrıldıktan sonra yaptığı çarpıcı açıklamalarda gündem oluşturan Fevzi Altınbulak, dün akşam Fikir Fırtınası'na bağlandı.

SHGM tarafından işten çıkarılmasının istendiğini zanneden Altınbulak, bazen daha önce Airport TV'de katıldığı Sefa İnan ve Ali Kıdık'ın sunduğu bir programda söylediklerini de söylemediğini belirtti.

SAGA Airlines mağdurlarının da canlı yayına bağlandığı program düne damgasını vurdu.

Fikir Fırtınası programının tamamı;

1.BÖLÜM 

 2.BÖLÜM3.BÖLÜM4.BÖLÜM5.BÖLÜM6.BÖLÜM7.BÖLÜM8.BÖLÜM

 

 

 

CANLI YAYINDA KAPIŞTILAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

Misafir ~ 9 yıl önce
DUYUYONMU KOÇUM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ben oktay abiyi 15 yıldır tanırım. kimselere de laf ettirmem. adam gibi adamdır. ahde vefa yı bilir, haklı ile haksızı ayırır. aslanlar gibi yüzünün akıyla shgm den ayrılan ve sektörde adam gibi yer bulan tek emekli!!!!!!!.. abi sana emekli demek biraz ayıp oldu ama aynı amatör ruhla hala sektöre ders veriyorsun. keşke senin gibi olma yolunca çaba sarf etseler ama nerdeeeeeeeeeeee...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Avukat buysa normal vatandaş ne yapsın. Ya AVUKAT EFENDİ YÜRÜYEN BİR DAVA VAR sende bu davada avukatsın bu davanın savcısı ve hakimi deyilsin. Müsaade edersen bu davada kararı onlar versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu kaza hakkında daha öncede fahri avukatlık yapanları biz görmüştük. Bu fahri avukatı en son gördüğümüzde televizyonda ağlıyordu. şimdi Berezilyada fahri avukatlık yapıyormuş diğe duyumlarımız var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000