18 Aralık 2009, Cuma 11:34:45

BU FIRTINA KAÇMAZ

Fikir Fırtınası bu akşam en çok ilgi çekecek bölümlerinden biriyle karşınızda olacak. Isparta kazasından Oktay Erdağı’nı sorumlu tutan Uğur Dündar’a Erdağı nasıl cevap verecek?
  • Yolcu kardeş Uğur Dündar bu ülkede İçişleri Bakanlığı veya Emniyet Genel Müdürlüğü, Ahlak polisliği gasp polisliği narkotik polisliğin yaksa interpol polisliğimi yaptı bizim haberimiz olmadı o saydıkların işlerle benim bildiğim devletin bu kurumları uğraşır. Senin uğur abin neymişte bizim haberimiz olmamış. O bunları bahane ederek gizli kamera yöntemlerini kullanıp başka şeyler yapmasın
  • Tencere kapak misali biribirinizi iyi bulmuşsunuz. Kemik gelen yere koş. Tabiki çok ayıp Oktay abi ile Uğur Dündar aynı şeymi. Birisi namusuyla şerefiyle yıllarca devletine çalışmış. Her zaman anlı açık başı dik. Biriside tetikçilik ve kemikçilik yaparak hayatını idame ettirmiş. Bir adamla iki yıl uğraşılırmı elinde hangi belge varsa mahkemeye teslim etsene kardeşim.
  • Sen öğle diyorsunda benim aklımada iş takipcisi tetikçi ve kemikçilik geliyor. Ayrı ülkelerdemi yaşıyoruz farklı ülkelerdemi yaşıyoruz anlamadım.
  • buna frtına denmez, resmen kasırga çıktı...

Sefa İnan, Oktay Erdağı, Ali Kıdık ve Murat Herdem’in katılımıyla gerçekleşen Fikir Fırtınası programında haftanın sıcak gündemi masaya yatırılacak.

THY Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin’in istifasının ardında neler var? Bu sürpriz karar bekleniyor muydu? İstifada Atilay Ayçin’in rolü var mı?

Isparta kazasının üstüne en çok giden isim olan gazeteci Uğur Dündar, neden ısrarla Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün üzerine gidiyor. Ali Sabancı’ya ait Med Air şirketinin yaşadığı helikopter kazasının raporuna Ana Haber Bülteni’nde yer vermeyen Dündar, SHGM eski Genel Müdür Yardımcısı Oktay Erdağı’nı neden hedef alıyor? Erdağı, Dündar’la ilgili hangi bilinmeyen gerçeği canlı yayında açıklayacak? Son dönemde kendisini ve Ulaştırma Bakanlığı’nı hedef alan medya terörü hakkında neler söyleyecek?

Kahramanmaraş’taki Med Air helikopter kazasının raporu basına sızdı. Raporda hangi noktalara değinildi, kaza neden yaşandı 

Hava-İş Sendikası seçimleri bitti. Seçimleri Atilay Ayçin kazandı. Gökkuşağı neden kaybetti? Eksikleri neydi? Tartışmalara neden olan seçim kurallara uygun muydu?

BU FIRTINA KAÇMAZ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
Yolcu kardeş Uğur Dündar bu ülkede İçişleri Bakanlığı veya Emniyet Genel Müdürlüğü, Ahlak polisliği gasp polisliği narkotik polisliğin yaksa interpol polisliğimi yaptı bizim haberimiz olmadı o saydıkların işlerle benim bildiğim devletin bu kurumları uğraşır. Senin uğur abin neymişte bizim haberimiz olmamış. O bunları bahane ederek gizli kamera yöntemlerini kullanıp başka şeyler yapmasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Tencere kapak misali biribirinizi iyi bulmuşsunuz. Kemik gelen yere koş. Tabiki çok ayıp Oktay abi ile Uğur Dündar aynı şeymi. Birisi namusuyla şerefiyle yıllarca devletine çalışmış. Her zaman anlı açık başı dik. Biriside tetikçilik ve kemikçilik yaparak hayatını idame ettirmiş. Bir adamla iki yıl uğraşılırmı elinde hangi belge varsa mahkemeye teslim etsene kardeşim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sen öğle diyorsunda benim aklımada iş takipcisi tetikçi ve kemikçilik geliyor. Ayrı ülkelerdemi yaşıyoruz farklı ülkelerdemi yaşıyoruz anlamadım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
buna frtına denmez, resmen kasırga çıktı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000