25 Mayıs 2015, Pazartesi 15:23:38

Bir lise daha 'Tanınan Okul' statüsü kazandı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) Eskişehir Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin 'Tanınan Okul' sertifikası aldığını duyurdu.
  • Anadolu Üniversitesi gibi öncü bir okulumuz dururken neden diğerlerine yetki verilir anlamıyor.
  • Helal olsun havacılığa sevdalı eğitimcilere. Sektör sizin sayenizde bir yerlere gelecek.
  • Bağcılar daki okulda bir hoca varki hakketten adam.Hüseyin GÜNAD. Kendi okulunda arkadaşlarıyla beraber bir ilki başardı.Ve herkese yardıma koşmakta, burdan eskişehirdeki okulu kutlarım.Umarım havacılık sektörü de bu başarılarıda görür.Otoritenin bu işi yapıyor dediği onayladığı okulları yetersiz demekten vazgeçer.
  • Sayın S. Sırrı Kabadayı Hoca'mın meslek hayatına başladığı zaman ilk öğrencilerinden birisi olarak kendisini tebrik ediyorum.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü (SHGM) yaptığı duyuruda ikinci meslek lisesinin de 'Tanınan Okul' onayını aldığını açıkladı.

Twitter hesabından yapılan duyuruda Eskişehir Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin, SHY-147 kapsamında Tanınan Okul statüsünü alan ikinci meslek lisesi olduğu belirtildi.

 

Bir lise daha 'Tanınan Okul' statüsü kazandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

teknisyen ~ 3 yıl önce
Anadolu Üniversitesi gibi öncü bir okulumuz dururken neden diğerlerine yetki verilir anlamıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ensert ~ 3 yıl önce
Helal olsun havacılığa sevdalı eğitimcilere. Sektör sizin sayenizde bir yerlere gelecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tebrik ~ 3 yıl önce
Bağcılar daki okulda bir hoca varki hakketten adam.Hüseyin GÜNAD. Kendi okulunda arkadaşlarıyla beraber bir ilki başardı.Ve herkese yardıma koşmakta, burdan eskişehirdeki okulu kutlarım.Umarım havacılık sektörü de bu başarılarıda görür.Otoritenin bu işi yapıyor dediği onayladığı okulları yetersiz demekten vazgeçer.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Öğrenci ~ 3 yıl önce
Sayın S. Sırrı Kabadayı Hoca'mın meslek hayatına başladığı zaman ilk öğrencilerinden birisi olarak kendisini tebrik ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000