11 Nisan 2011, Pazartesi 14:48:20

BİLAL EKŞİ’NİN İLK HAMLESİ NE OLDU?

Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal Ekşi, bugün Ankara’da ilk mesaisine başladı. Ekşi’nin göreve başlamasından sonra ilk değişiklik kuruma ait internet sitesinde yaşandı.
  • Türkiye de artık SHGM olarak bir yönetmelik çıkarın da Türkiye'de Türklerin pilot olarak uçmasını artık yasaklayın.Hiç olmazsa insanlar ellerindeki parayı daha akıllıca kullanırlar.Bekliyoruz sizden bu girişimi.
  • PGS un yabancı pilot alımına onay vermek.Millet boşuna pilot lisansı alıp SHGM yi harçlarla zengin etmeyin , yeni SHGM MD de yabancı pilotlara olumlu bakıyor.Milletimize hayırlı olun.
  • TÜRK SİVİL HAVACILIK SEKTÖRÜ EN KÖTÜ GÜNLERİNE BAŞLAMIŞTIR. ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN.
  • Bilal beyefendiyi tanımıyorum, ön yargılıda değilim, kendisine görevinde başarılar diliyorum, fakat önceki müdürün izinden gitmesin, çünkü önceki müdür yabancı pilot cennetine çevirdi sektörü özel havayollarının hemen hemen hepsinde yabancı pilot sayısı %50 yi geçmiş durumda ,yerli pilotlar işsiz, ihtiyaç fazlası yabancı pilotların gönderilmesini ve daha fazla yerli istihdama yönelinmesini sivil havacılığımızın geleceği açısından çok önenli buluyorum. İnşallah ilk icraatlarından birisi bu olur.
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nde Bilal Ekşi dönemi, fiilen de başladı. Cumartesi günü Resmi Gazete’de yayınlanarak gerçekleşen atama sonrası SHGM Genel Müdürü Bilal Ekşi, bugün ilk mesaisine geldi.

Bilal Ekşi, milletvekili aday adaylığı için istifa eden Ali Arıduru’nun yerine vekaleten atanan Haydar Yalçın’dan bugün koltuğu devraldı.

Bilal Ekşi’nin göreve başlamasıyla ilk değişiklik de kuruma ait internet sitesinde yaşandı. Dr. Ali Arıduru’nun anasayfada bulunan fotoğraflı veda mesajı, bugün öğlen saatlerinde siteden kaldırıldı.BİLAL EKŞİ’NİN İLK HAMLESİ NE OLDU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
Türkiye de artık SHGM olarak bir yönetmelik çıkarın da Türkiye'de Türklerin pilot olarak uçmasını artık yasaklayın.Hiç olmazsa insanlar ellerindeki parayı daha akıllıca kullanırlar.Bekliyoruz sizden bu girişimi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
PGS un yabancı pilot alımına onay vermek.Millet boşuna pilot lisansı alıp SHGM yi harçlarla zengin etmeyin , yeni SHGM MD de yabancı pilotlara olumlu bakıyor.Milletimize hayırlı olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
TÜRK SİVİL HAVACILIK SEKTÖRÜ EN KÖTÜ GÜNLERİNE BAŞLAMIŞTIR. ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bilal beyefendiyi tanımıyorum, ön yargılıda değilim, kendisine görevinde başarılar diliyorum, fakat önceki müdürün izinden gitmesin, çünkü önceki müdür yabancı pilot cennetine çevirdi sektörü özel havayollarının hemen hemen hepsinde yabancı pilot sayısı %50 yi geçmiş durumda ,yerli pilotlar işsiz, ihtiyaç fazlası yabancı pilotların gönderilmesini ve daha fazla yerli istihdama yönelinmesini sivil havacılığımızın geleceği açısından çok önenli buluyorum. İnşallah ilk icraatlarından birisi bu olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000