10 Eylül 2009, Perşembe 12:22:23

Altunbulak, milletvekillerine neden mektup yazdı?

SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru’nun baskısıyla Best Havayolları’ndaki görevine son verildiğini öne süren kaptan pilot Fevzi Altunbulak, milletvekillerine mektup gönderdi.
  • SORU: Kpt. Plt. Feyzi ALTUNBULAK' ın durumu kimler tarafından takip edilmektedir? a. Yöneticiler! b. Yöneticilerin Yardımcıları! c. Fırsatçılar ç. Vampirler d. Diğer e. Hepsi
  • karar! KAÇAK MAZOT, GEMİ VE LİMAN İŞLERİNE KARIŞAN, AL GÜLÜM-VER GÜLÜM ZİHNİYETİNDE TARAF OLAN, KAPTAN PİLOT FEYZİ ALTUNBULAK' IN SÜRESİZ İŞSİZLİĞİNE, İBRET-İ ALEM İÇİN DURUMUNUN MECLİSDE TEBLİĞİNE............. :))))))
  • TÜRK ARKADAŞLAR SİZİN ÜLKENİZİN YÖNETİCİLERİ BİZİ ÇAĞIRMASA BİZ NEREDEN BİLELİM TÜRKİYEDE İŞ VAR.ÇOK SAYIDA ARKADAŞIM BEKLİYOR SIRADA EMEKLİ ALBAY YARBAY .DUYDUMKİ SİZDE YAŞ SINIRI 63 ,TİP DEĞİŞTİRME YAŞI İSE 54 MÜŞ.BÖYLE OLURSA BİZLERE EKMEK ÇOK BU ÇOK KOMİK ZATEN SİZ HEP BÖYLESİNİZ ATALARIM DERDİKİ ONLAR KENDİ GÖLGELERİ İLE KAVGA EDİP YORULURLAR BİZDE BU DURUMDAN FAYDALANIRIZ TARİHTE HEP BÖYLE OLMADIMI.. YAKINDA YUNANLI KIZLAR GENÇ ERKEKLER GELİP KABİN MEMURU OLARAK UÇARLARSA KORK MAYIN KIZMAYIN SİZLER ÇAĞIRIYORSUNUZ SELAMLAR
  • sevgili Fevzi kaptanım;mücadelende seni canı gönülden destekliyorum, sen adam gibi adamsın seni tanıyanlar bilir. ama neyleyeyim ki alem puşt olmuş.

K.Maraş’taki helikopter kazası ile ilgili TBMM Araştırma Komisyonu’na bilgi verdiği için SHGM’nin hedefinde olduğunu düşünen Kaptan Pilot Fevzi Altunbulak, ilginç çıkışlarına devam ediyor.

Best Havayolları Genel Müdürü Teoman Tosun’un ‘ o kişiyi ben kovdum’ demesine rağmen Best Havayolları’ndaki görevine son verilmesinden SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru’yu sorumlu tutan Altunbulak, bu kez milletvekillerinden destek arayışına girdi.

Bütün milletvekillerine tek tek mektup yazan Altunbulak, Meclis Araştırma Komisyonu’nda konuştuktan bir gün sonra Best Havayolları’ndan birinin kendisini arayarak, SHGM Genel Müdürü Ali Arıduru’nun şirket sahibini aradığını ve çok kızdığını, bu yüzden kendisinin işine son vereceklerini öne sürdü. Ancak Altunbulak, kendisine bu bilgiyi veren kişinin kimliğini açıklamadı.

Bütün şirketlerin korktuğu için kendisini işe almadığını kaydeden Altunbulak, milletvekillerine gönderdiği mektupta ‘ Türkiye’nin tek işsiz pilotu benim. Tek kusurum TBMM’de bilirkişilik yapmak’ diyor ve Anayasal hak ve hürriyetinin çiğnendiğini öne sürüyor.

İşte Altunbulak’ın milletvekillerine hitaben yazdığı o mektup:

Fevzi Altunbulak

©AirportHaber.com

Altunbulak, milletvekillerine neden mektup yazdı?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

Misafir ~ 9 yıl önce
SORU: Kpt. Plt. Feyzi ALTUNBULAK' ın durumu kimler tarafından takip edilmektedir? a. Yöneticiler! b. Yöneticilerin Yardımcıları! c. Fırsatçılar ç. Vampirler d. Diğer e. Hepsi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
karar! KAÇAK MAZOT, GEMİ VE LİMAN İŞLERİNE KARIŞAN, AL GÜLÜM-VER GÜLÜM ZİHNİYETİNDE TARAF OLAN, KAPTAN PİLOT FEYZİ ALTUNBULAK' IN SÜRESİZ İŞSİZLİĞİNE, İBRET-İ ALEM İÇİN DURUMUNUN MECLİSDE TEBLİĞİNE............. :))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
TÜRK ARKADAŞLAR SİZİN ÜLKENİZİN YÖNETİCİLERİ BİZİ ÇAĞIRMASA BİZ NEREDEN BİLELİM TÜRKİYEDE İŞ VAR.ÇOK SAYIDA ARKADAŞIM BEKLİYOR SIRADA EMEKLİ ALBAY YARBAY .DUYDUMKİ SİZDE YAŞ SINIRI 63 ,TİP DEĞİŞTİRME YAŞI İSE 54 MÜŞ.BÖYLE OLURSA BİZLERE EKMEK ÇOK BU ÇOK KOMİK ZATEN SİZ HEP BÖYLESİNİZ ATALARIM DERDİKİ ONLAR KENDİ GÖLGELERİ İLE KAVGA EDİP YORULURLAR BİZDE BU DURUMDAN FAYDALANIRIZ TARİHTE HEP BÖYLE OLMADIMI.. YAKINDA YUNANLI KIZLAR GENÇ ERKEKLER GELİP KABİN MEMURU OLARAK UÇARLARSA KORK MAYIN KIZMAYIN SİZLER ÇAĞIRIYORSUNUZ SELAMLAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sevgili Fevzi kaptanım;mücadelende seni canı gönülden destekliyorum, sen adam gibi adamsın seni tanıyanlar bilir. ama neyleyeyim ki alem puşt olmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000