23 Temmuz 2012, Pazartesi 09:44:38

SEABIRD UÇAĞINDA KORKULU ANLAR

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un haberine göre Ahu Aysal, Seabird Havayolları ile Bodrum-Çeşme uçuşu sırasında ilginç bir olay yaşamış. İşte Sabah gazetesinde yer alan o haber...
  • Bu kadin mi ilk uzaya cikacak olan? Bir yaşlı degil mi? Bilemedim simdi...
  • Eğer gerçekten yolcuları kiraladığı vip minübüse aldıysa çok büyük bir saygıyı hak ediyor ama siz hiç 19 kişilik vip minübüs gördünüzmü hmm ilginç ?
  • Gecmis olsun umarim burada yayimlanmadan once SHGM ye bildirilmistir.
  • Beraberinde Seabird'ü de götürmüş mü?

Dünyada neredeyse ayak basmadık yer bırakmayan; uzaya çıkacak ilk Türk kadın unvanını da alacak olan Ahu Aysal, bir süredir Bodrum'daki yazlığında tatil yapıyordu. Ahu Hanım, cuma günü kızı Ceyla Aysal'ı da alıp birkaç gün de Çeşme'deki evinde keyif yapmak istemiş.

Yollarda telef olmak istemeyen anne kız, Çeşme'ye kısa yoldan ve rahat bir şekilde gitmek için Seabird'ün Bodrum-Çeşme uçağına kurulmuş. Ancak kaptan, kalkış esnasında uçağın kanadını deniz fenerine çarpınca, Aysallar resmen facianın eşiğinden dönmüşler; Allah'tan bu kazada kimsenin burnu bile kanamamış...

DENİZ UÇAĞINDAN İNİP MİNİBÜSE BİNDİLER
E, kafasına koyduğunu yapan ve yolundan kimsenin döndüremediği Ahu Aysal, bir kere Çeşme'ye gitmeye azmetmiş; onu kim yolundan çevirebilir! Aysal, şoku atlattıktan sonra bir telefonla, şoförlü lüks bir minibüs kiralayıvermiş. Hepsini tanıdığını sanmıyorum ama uçaktaki diğer yolcuları da alıp Çeşme'nin yolunu tutmuş! Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz diye boşuna dememişler!!! 

Sabah

SEABIRD UÇAĞINDA KORKULU ANLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Hayret ~ 6 yıl önce
Bu kadin mi ilk uzaya cikacak olan? Bir yaşlı degil mi? Bilemedim simdi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acaba ~ 6 yıl önce
Eğer gerçekten yolcuları kiraladığı vip minübüse aldıysa çok büyük bir saygıyı hak ediyor ama siz hiç 19 kişilik vip minübüs gördünüzmü hmm ilginç ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seabird ~ 6 yıl önce
Gecmis olsun umarim burada yayimlanmadan once SHGM ye bildirilmistir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kimleri Götürmüş ~ 6 yıl önce
Beraberinde Seabird'ü de götürmüş mü?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000