28 Şubat 2014, Cuma 11:19:09

SEABIRD TEK YOLCUYLA UÇTU!

Seabird Havayolları’nın başlattığı İzmit-İstanbul arası deniz uçağı seferlerinde geçtiğimiz gün ilginç bir olay yaşandı. Uçak, yalnızca bir yolcuyla sefer yaptı.
  • By firmanın numarası Yokmu
  • Alaçatıya uçuş yokmu ?
  • saatleri boğaz köprüsü trafiğine göre ayarlamaları gerekiyor. Bu şekilde insanlar için daha cazip hale gelebilir.
  • O da bişey mi biz Turkuaz da patronun inadıyla iç hata başlayıp en az 20 sefer boş gittik geldik ankara dan izmir ve antalya ya.. boş dediysem harbi boş yani sıfır yolcu :((

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kontrolünde Seabird Havayolları’nın başlattığı İzmit-İstanbul arası deniz uçağı seferleri hak ettiği ilgiyi görmese de devam ediyor.  Deniz uçağı, önceki gün bir tek yolcu için İstanbul’a gidip, geri döndü.

144 TL’YE GİDİŞ DÖNÜŞ

İzmitli işadamı, müteahhit Hasan Bozdağ,  geçen Çarşamba günü  boştu. İnternet üzerinden Seabird uçağı için İstanbul’a gidiş dönüş bilet aldı.144 TL  ödeyen Bozdağ, Çarşamba günü sabahı deniz uçağının kalktığı Sekapark’taki iskeleye geldiğinde kendisinden başka yolcu olmadığını gördü. Bozdağ, "Benim önemli bir işim yok. Seferi iptal edin, ben biletimi başka gün kullanırım” dedi. Ancak uçak firması yetkilileri, "Biz sizin için İstanbul’dan geldik, seferi yapacağız" dediler.

YEMEK YİYİP GERİ DÖNDÜ

Hasan Bozdağ, sabah İzmit’ten deniz uçağı ile tek başına Haliç’e uçtu. İstanbul’da birkaç saat dolaştı, yemek yedi. Saat 15.30’da  Haliç’ten yine aynı uçağa bindi. Bozdağ, dönüşte de uçaktaki tek yolcuydu ve İzmit’e geldi. Hasan Bozdağ, “Deniz üzerinden İstanbul’a tek başıma  gidip gelirken, kendimi çok farklı hissettim. Böyle bir hizmeti  rüyamda görsem inanmazdım. Bu hizmetin devamı için İzmitlilerin ilgi göstermesi lazım” dedi.

SEABIRD TEK YOLCUYLA UÇTU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Ebru ~ 2 yıl önce
By firmanın numarası Yokmu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Alaçatıya uçuş yokmu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saatler ~ 4 yıl önce
saatleri boğaz köprüsü trafiğine göre ayarlamaları gerekiyor. Bu şekilde insanlar için daha cazip hale gelebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1 yolcu ~ 4 yıl önce
O da bişey mi biz Turkuaz da patronun inadıyla iç hata başlayıp en az 20 sefer boş gittik geldik ankara dan izmir ve antalya ya.. boş dediysem harbi boş yani sıfır yolcu :((

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000