17 Ağustos 2012, Cuma 14:07:27

SEABIRD KIŞA DA EL ATTI...

İstanbul Haliç'ten Bozcaada'ya 40 dakika, Alaçatı'ya 1.5 saat ve Bodrum'a 2 saatte uçmaya başlayan Türkiye'nin ilk deniz uçağı Seabird, kış turizmine de hizmet verecek...
  • peki bu arkadaslar durmadan cepten mi yiyiyor? Eger oyleyse helal olsun. Yoksa isin icinde is mi var. Sonucta bu bir ozel sirket. Goz gore gore neden para kaybediyor ki?Isin dogrusunu bilen var mi? MAdem seffafiz burada isteyen dokuluyor :) Nedir bu isin asli?
  • Ne ikinci ucagi ne gümrüğü. Kiralayici firma ilk uçağın borcunu güç bela aldı, 2.çi uçak hala kiracı firma tesislerinde duruyor. Ayrcia şirketin bu haliyle gelse ne olur ki 2.çi uçak!! Finansal olarak kötü girişte vites arttırır, shgm 1.çi seviye bulgu sayısını ikiye katlar.
  • 2. ucagi gumrukten cekemedik demislerdi Ata'ya. Zorda olduklari belli reklama gerek yok
  • THY nin bile boyle reklami yapilmiyor. Sayin SHGM Genel Muduru! Bu kadar desteklediginiz bu isletme insallah sizin besinizi agritmaz. Cunki soylenenler sadece reklam gercek degil. Turkiyenin kar dusen herhangi bir yerine ucakla inmeyi dusunmek dahasi yolcu tasimayi dusunmek icin .............iyi bayramlar

Geçtiğimiz aylarda Türkiye'nin ilk deniz uçağı seferlerine başlayarak Haliç'ten Bozcaada, Alaçatı ve Bodrum'a seferler düzenleyen Seabird, filosunu büyüterek yeni rotalara uçmaya hazırlanıyor. Şirket, yaz sezonunun ardından kışın tercih edilen turizm bölgelerine yönelik seferler başlatmayı hedefliyor.

Seabird Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kürşad Arusan, Haziran ayının son günlerinde ilk resmi uçuş gerçekleştirdiklerinden bu yana beklentilerinin de ötesinde ilgiyle karşılandıklarını, özellikle Bozcaada ve Bodrum uçuşların çok rağbet gördüğünü ifade etti.

'Hızlı değil, istikrarlı büyümeyi hedefliyoruz'

Hızlı değil istikrarlı büyüme hedefleri olduğunun altını çizen Kürşad Arusan, "Tüm çalışmalarımız bu doğrultuda ilerliyor. Şu anda bir uçağımız bulunmakta ancak, bu ay içinde ikinci uçağımız da devreye girecek ve yeni rotalara uçacağız" dedi.

Yolcularla sürekli irtibat halinde olduklarını ve farklı uçuş noktaları taleplerini değerlendirdiklerini belirten Arusan, kısa süre içinde Seabird Havayolları'nın farklı uçuş rotalarını da duyuracaklarını aktardı.

Arusan; Çanakkale, Ayvalık, Marmaris, Kapadokya, Antalya, Trabzon, Samsun, Fethiye ve Göcek gibi bölgelere de uçmayı hedeflediklerini kaydetti. Karşılanabilir fiyatlarla hizmet sundukları için her gelir düzeyinden yolcularının mevcut olduğunu ifade eden Arusan, uçuş fiyatlarının 147 TL'den başladığını söyledi.

Şirketin hedefleri arasında denizleri aşarak karlı, toprak ya da asfalt pistlere de iniş yapmak bulunduğunu anlatan Kürşad Arusan, şöyle konuştu: "Uçaklarımız bu tür değişiklikler yapmaya müsait. De Havilland DHC-6 Twin Otter uçaklarımız su üzerine 'float'ları, karlı-buzlu noktalara kızakları, havalimanlarına ise tekerlekleri ile iniş-kalkış yaparak, Güney Kutbu dahil dünyanın birçok noktasında hizmet verebilecek donanıma sahip. Bu nedenle yaz döneminden sonra da farklı uçuş rotalarımızla sürprizler yapmaya devam edeceğiz." (Dünya)

SEABIRD KIŞA DA EL ATTI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

finansal durum ~ 6 yıl önce
peki bu arkadaslar durmadan cepten mi yiyiyor? Eger oyleyse helal olsun. Yoksa isin icinde is mi var. Sonucta bu bir ozel sirket. Goz gore gore neden para kaybediyor ki?Isin dogrusunu bilen var mi? MAdem seffafiz burada isteyen dokuluyor :) Nedir bu isin asli?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2.ci ucak külliyen yalan ~ 6 yıl önce
Ne ikinci ucagi ne gümrüğü. Kiralayici firma ilk uçağın borcunu güç bela aldı, 2.çi uçak hala kiracı firma tesislerinde duruyor. Ayrcia şirketin bu haliyle gelse ne olur ki 2.çi uçak!! Finansal olarak kötü girişte vites arttırır, shgm 1.çi seviye bulgu sayısını ikiye katlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2. ucak ~ 6 yıl önce
2. ucagi gumrukten cekemedik demislerdi Ata'ya. Zorda olduklari belli reklama gerek yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uyari ~ 6 yıl önce
THY nin bile boyle reklami yapilmiyor. Sayin SHGM Genel Muduru! Bu kadar desteklediginiz bu isletme insallah sizin besinizi agritmaz. Cunki soylenenler sadece reklam gercek degil. Turkiyenin kar dusen herhangi bir yerine ucakla inmeyi dusunmek dahasi yolcu tasimayi dusunmek icin .............iyi bayramlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000