15 Ağustos 2012, Çarşamba 13:08:08

"5 KEZ UÇUŞUMU İPTAL ETTİLER"

Ünlü komedyen Ata Demirer, Seabird’e sosyal medyada sitem etti…
  • Ramazan Bayrami icin haziran ayinda "bozcaada" icin seabird den bilet aldim. ramazan ayinin son iftarinda iptal ettiklerini aciklayan bir mesaj geldi. madem bir isi yapamayacaklar o zaman niye basin ve bakanlarla reklam yapiyorlar. bu firmadan asla bilet falan almam
  • İşi Gücü olmayan buraya yorum yazıyor askıda askıda diye nerdeyse bayram yapıcaksınız kesin sen bunların içindeki kostepeksin
  • Ata Bey sonuna kadar hakli ve onun gibi diger madurlarda. Umarim SHGM bu isin ucunu birakmaz ve asli gorevini yerine getirir. Hava Yolu Sirketinde Genel Mudur ve Kalite Mudur ayni kisi olur ve bu kisi bavul atmaktan havayolu sirketi yonetmeye heveslenirse boyle olur.
  • cıvıldayacak zamanın var da web sitesine bakacak vaktin mi yok. 5 kere tweet atacağına bir web sitesine baksaydın. Adamlar yazmış oraya. "(http://www.flyseabird.com) "Operasyonel gereklilik ve teknik sebeplerden dolayı 16-24 Ağustos tarihleri arasında tüm uçuşlarımız iptal edilmiştir"

Türkiye’nin en ünlü oyuncu ve komedyenlerinden biri olan Ata Demirer,  twitter üzerinden Seabird’e çattı. Uçuşunun iptal edildiğini dile getiren Demirer, telafi için herhangi bir işlem de yapılmadığını belirtti.

Twitter üzerinden şikayetini takipçilerine aktaran ünlü komedyen 8 kez bilet aldığını ancak uçuşunun arıza gerekçesiyle 5 kez iptal edildiğini, iptal bilgisinin de uçuşa 50 dakika kala haber verildiğini ve yedek uçaklarının olmadığını öne sürerek, yarın ki uçuşa yer talep ettiğini ve dolu olduğu için o talebinin de yerine getirilmediğini iddia etti.

İstanbul-Bozcaada seferini yapacak olan Seabird uçuşunun iptal edildiğini twitter'dan açıklayan Ata Demirer’in sitem dolu tweetleri:

"5 KEZ UÇUŞUMU İPTAL ETTİLER"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

yesim ~ 6 yıl önce
Ramazan Bayrami icin haziran ayinda "bozcaada" icin seabird den bilet aldim. ramazan ayinin son iftarinda iptal ettiklerini aciklayan bir mesaj geldi. madem bir isi yapamayacaklar o zaman niye basin ve bakanlarla reklam yapiyorlar. bu firmadan asla bilet falan almam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
İşi Gücü olmayan buraya yorum yazıyor askıda askıda diye nerdeyse bayram yapıcaksınız kesin sen bunların içindeki kostepeksin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mr. White ~ 6 yıl önce
Ata Bey sonuna kadar hakli ve onun gibi diger madurlarda. Umarim SHGM bu isin ucunu birakmaz ve asli gorevini yerine getirir. Hava Yolu Sirketinde Genel Mudur ve Kalite Mudur ayni kisi olur ve bu kisi bavul atmaktan havayolu sirketi yonetmeye heveslenirse boyle olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ata cıvıldama ~ 6 yıl önce
cıvıldayacak zamanın var da web sitesine bakacak vaktin mi yok. 5 kere tweet atacağına bir web sitesine baksaydın. Adamlar yazmış oraya. "(http://www.flyseabird.com) "Operasyonel gereklilik ve teknik sebeplerden dolayı 16-24 Ağustos tarihleri arasında tüm uçuşlarımız iptal edilmiştir"

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000