13 Ocak 2012, Cuma 12:54:34

YAVUZ ÇİZMECİ GENEL MÜDÜR OLUYOR

Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli uçak bakım merkezi My Technic’teki yeniden yapılanma sürecinde iki direktör istifa etti. Cem İpek genel müdür yardımcısı, Yavuz Çizmeci Genel Müdür oluyor. İşte ayrıntılar...
  • (当需要支付的工资 :maaş ne zaman yatacak ) google translate basit çince karşılıgı türkçe çeviri meraklılar kopyala yapıştırla deneyebilir.hani belki türkçe yazıldıkça dikkat çekmiyor böyle dikkat çeker :D
  • bu şirketin bir geleceği yok.yıllardır insanları mağdur edip işten çıkarıp duruyorlar.bakıma gelen uçaklar yarım yamalak zorla çıkartılıyor.yavuz çizmeci nin olduğu bir şirket ancak bu kadar büyür.Burada çalışan herkes kendine iş bakıyor.allah yardımcımız olsun.
  • DEĞİLMİŞ:)))
  • çizmecinin önceki yaptıklarına bakılarak allah my tekniği kurtarsın diyorum
Çinli Hainan Grup ile ortaklık sonrası yeniden yapılanma sürecine giren My Technic’te bir süredir personel arasında işten çıkarmalarla başlayan huzursuzluk yönetime sirayet etti.

Yeniden yapılanma çerçevesinde maddi hakları değiştirilmeden görevleri değiştirilmek istenen iki direktör istifa etti. İdari İşler Direktörü Hakkı Süha İnan ve Eğitim Direktörü Özcan Uzunoğlu, henüz yönetim kurulu kararı olmamasına rağmen yapılacak değişiklikten rahatsız olarak istifasını verdi ve görevlerini bıraktı. Tenzil-i rütbe verilmesi düşünülen iki direktörün daha görevinden ayrılabileceği kaydedildi.

My Technic’teki operasyonel yapılanmadan Genel Müdür Cem İpek de nasibini aldı. İpek, eğer yönetim kurulunda kabul edilirse Ticaret ve Genel İdareden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenecek. Çinli ortağı temsilen üç Çinli yönetici de genel müdür yardımcılığı görevine getirilecek.

Masrafların kısılması için bir süredir üzerinde çalışılan operasyonel değişikliğe ilişkin kararlar henüz yönetim kurulunca kabul edilmedi ancak alınan kararların kabul edileceği öngörülüyor.

Bu arada My Technic yönetim kurulu üyesi olan Yavuz Çizmeci, yeni oluşumla birlikte genel müdür koltuğuna oturmaya hazırlanıyor. Halen Çin’de bulunan Çizmeci’nin Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden form -4 belgesi alması halinde genel müdür olarak görevine devam edeceği belirtiliyor.

©AirportHaber

YAVUZ ÇİZMECİ GENEL MÜDÜR OLUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 6 yıl önce
(当需要支付的工资 :maaş ne zaman yatacak ) google translate basit çince karşılıgı türkçe çeviri meraklılar kopyala yapıştırla deneyebilir.hani belki türkçe yazıldıkça dikkat çekmiyor böyle dikkat çeker :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bu şirketin bir geleceği yok.yıllardır insanları mağdur edip işten çıkarıp duruyorlar.bakıma gelen uçaklar yarım yamalak zorla çıkartılıyor.yavuz çizmeci nin olduğu bir şirket ancak bu kadar büyür.Burada çalışan herkes kendine iş bakıyor.allah yardımcımız olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
DEĞİLMİŞ:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
çizmecinin önceki yaptıklarına bakılarak allah my tekniği kurtarsın diyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000