22 Eylül 2012, Cumartesi 08:08:45

X-RAY'DEN GEÇERKEN KEFEN PARALARI ÇALINDI!

İstanbul’daki Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Köln'e giden gurbetçi bir çift para ve altınlarının X-Ray cihazından geçerken çalındığını iddia etti.
  • bir bardak soğuk su iyi gelir.Hafif gargara yapmadan yutmayın!

Almanya’da yaşayan bir çok emekli Türk gibi yılın yarısını Türkiye’de diğer yarısı yaşadığı Köln kentinde geçiren 66 yaşındaki Kıymet Künt, İstanbul’daki Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yapılan güvenlik kontrolü sırasında 5 bin Euro ve üç altının çalındığını ileri sürdü.

İzmit’te dört ay kaldıktan 11 Eylül Salı günü saat 22.50 uçağı ile Köln’e dönen Künt, “Yıllarca biriktirdiğim paralarım ve altınlarım güvenlik cihazından çıkmadı. Ne olduysa o cihazın içinde oldu. Yetkililer bana yardımcı olmadılar. Kefen paramı yitirdim” diye dert yandı.

Künt şöyle konuştu: “Yanımda el çantam vardı. İçinde de 5 bin Euro ve üç altın bulunuyordu. X-ray cihazlarından geçerken güvenlik kontrolü yapılıyordu. Ancak kontrol sırasında arkamda bulunan kişinin eşyaları benimkilerden önce cihazdan çıktı. Bu durumdan şüphelendim. El çantamın cihazdan daha geç çıktığını ve ağızının kapalı olduğunu iyi hatırlıyorum. Ancak Köln’deki evimize geldiğimizde paranın ve altınların kaybolduğunu fark ettim. Hemen İstanbul’daki Emniyet Müdürlüğü’nün Sabiha Gökçen Birimi’ne başvurdum. Paramız ile altınlarımızın bulunmasını ve bize teslim edilmesini diliyorum.” (Hürriyet)

X-RAY'DEN GEÇERKEN KEFEN PARALARI ÇALINDI!

Facebook Yorum

Yorumlar

SG ise ~ 6 yıl önce
bir bardak soğuk su iyi gelir.Hafif gargara yapmadan yutmayın!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000