16 Kasım 2012, Cuma 08:45:44

UÇAKLARIN İNİŞ-KALKIŞI TEHLİKE ARZ EDİYOR!

Zonguldak Havalimanı'ndan kalkan ve iniş yapan uçaklar alanın sağında ve solunda bulunan yüksek tepelerden dolayı iniş ve kalkış yaparken sıkıntı yaşıyor.
  • "Zonguldak'ta uçuşlar başlıyor Zonguldak Havaalanı'nın açılmasının ardından uçak seferlerinin gerçekleşebilmesi için yapılan girişimler sonucunda belli aşamaya gelindiğini söyleyen Vali Yavuz Erkmen, sözlerini şöyle sürdürdü..." 27 Mart 2008 Perşembe, Kaynak www.airporthaber Üstteki haber 2008 yılında yayınlanmıştır...Başlıyormuş hahaha :))
  • Ohooo. Düz alana herkes iner kalkar. Asil marifet böyle alanlara inip kalkmak. Youtub da bir izleseler elalem "Bhutan" daki piste nasil inip kalkiyor.

Zonguldak Havaalanı Genel Müdürü Hasan Özşahin, birçok kez konuyu gündeme getirmesine rağmen havaalanının çevresinde bulunan tepelerde ilave çalışma yapılmadığı söyledi.

Özşahin, “Zonguldak Çaycuma Havaalanı Batı Karadeniz bölgesine hizmet eden bölgemizin havalimanıdır. Havalimanı ile ilgili bu zamanda kadar çeşitli çalışmalar başlatıldı. Ancak bugün geldiğimiz noktada havaalanı ile ilgili ilave çalışmaların yapılması gerekli olduğu bilinmektedir. Bölgemize hizmet eden böyle bir havalimanın yapılması gereken coğrafi tepedeki iyileştirme çalışmalarının aksatılmadan devam ettirilmesi herkes tarafından bilinmektedir. Bölgemizde ki, bu zorunluluk arz eden çalışmaların aksatılmadan tekrar devam ettirilmesi yönünde bölgemiz için büyük önem arz etmektedir. Bir an önce çalışmaların tekrar başlatılması bölgemizin kalkınması, gelişmesi için bölgemizde ki siyasilerinde bu konuda bir an önce konuyla yakından ilgilenmeleri gerekmektedir” dedi.

 

ZONGULDAK-ÇAYCUMA HAVAALANI YURT İÇİ SEFERLERİ BAŞLIYOR

Zonguldak Çaycuma Havaalanı 23 Kasım 2012 itibariyle yurt içi seferlerine başlayacağını belirten Havaalanı Genel Müdürü Özşahin, “Bölgemiz için önemli olan ulaşım kolaylığında kesintiye uğramadan bu seferlerin devam etmesi için bölgemiz insanının bu konuda yakın ilgi göstermesi ve katkı sağlaması gerekmektedir. 23 Kasım 2012 tarihi itibariyle Pazartesi ve Cuma günleri yapılacak olan seferlerimiz şu şekildedir. Sabiha Gökçen-Zonguldak, Zonguldak-Trabzon, Trabzon-Zonguldak, Zonguldak- Sabiha Gökçen olarak olacaktır” dedi.

UÇAKLARIN İNİŞ-KALKIŞI TEHLİKE ARZ EDİYOR!

Facebook Yorum

Yorumlar

Ne başlıyor ??? ~ 6 yıl önce
"Zonguldak'ta uçuşlar başlıyor Zonguldak Havaalanı'nın açılmasının ardından uçak seferlerinin gerçekleşebilmesi için yapılan girişimler sonucunda belli aşamaya gelindiğini söyleyen Vali Yavuz Erkmen, sözlerini şöyle sürdürdü..." 27 Mart 2008 Perşembe, Kaynak www.airporthaber Üstteki haber 2008 yılında yayınlanmıştır...Başlıyormuş hahaha :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başlamıştı ama kısa surdu ~ 6 yıl önce
Daha sonraki haberleri de araştırısan yine aynı rota da, yani SAW-ONQ-TZX-ONQ-SAW hattında uçuş başlamıştı ama yanlış hatırlamıyorsam 2 ay gibi kısa bir süre sürmüştü...
Kaptan ~ 6 yıl önce
Ohooo. Düz alana herkes iner kalkar. Asil marifet böyle alanlara inip kalkmak. Youtub da bir izleseler elalem "Bhutan" daki piste nasil inip kalkiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000